Розповсюдження Фалунь Дафа в Києві

Практикувальники Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) з усієї України у вересні 2023 року зібралися в Києві для участі в конференції з обміну досвідом удосконалення. За день до конференції, 23 вересня, вони провели захід у центрі Києва, щоб привернути увагу людей до переслідування послідовників Фалунь Дафа компартією Китаю (КПК). У заході взяли участь послідовники Фалуньгун з багатьох міст України, зокрема з Києва, Дніпра, Вінниці, Конотопа і Червонограда.

Практикувальники знайомлять перехожих з Фалунь Дафа в центрі Києва
Практикувальники знайомлять перехожих з Фалунь Дафа в центрі Києва
Практикувальник Фалуньгун розповсюджує буклети в центрі Києва
Практикувальник Фалуньгун розповсюджує буклети в центрі Києва

Захід пройшов на Хрещатику, одній з найжвавіших вулиць столиці України. Це також головний адміністративний і торговий центр країни, де розташовано багато елітних магазинів, офісів. Навіть у дні війни в цьому районі було чимало перехожих, зокрема й туристів.

Під час тригодинного заходу практикувальники демонстрували вправи Фалунь Дафа, розповсюджували інформаційні матеріали й збирали підписи під петицією, що закликає покласти край переслідуванню послідовників Фалуньгун у Китаї.

Жителі міста підписують петицію, яка закликає покласти край переслідуванню в Китаї
Жителі міста підписують петицію, яка закликає покласти край переслідуванню Фалуньгун в Китаї

Студент: «Комунізм — ворог людства»

Вісімнадцятирічний студент із Києва, на ім’я Чипріян зупинився, щоб сфотографувати практикувальників на Хрещатику, які демонстрували вправи. Він вважає, що рухи вправ дуже гарні й гармонійні, тому зробив фотографії, щоб показати їх батькам.

Молодий чоловік уже знав про переслідування Фалунь Дафа й насильницьке вирізання органів у Китаї. Він сказав, що «комунізм — це ворог людства», оскільки переслідує людей за віру в універсальні цінності, такі як «Істина, Доброта, Терпіння», які є основоположними принципами Фалунь Дафа.

«Якщо говорити про компартію Китаю, то найгірше — це її ідеологія, яка є антинауковою й не має нічого спільного з реальністю. Цей режим чинить величезні злочини проти народу Китаю», — сказав він.

Практикувальники демонструють вправи Фалунь Дафа у центрі Києва
Практикувальники демонструють вправи Фалунь Дафа у центрі Києва

Ділитись добротою з іншими

Багато практикувальників, які брали участь у заході, займаються Фалунь Дафа понад 10, деякі й 20 років. Вони з ентузіазмом розповідали своїм землякам про цю практику самовдосконалення, щоб роз’яснити їм, що таке справжня доброта.

Валентина приїхала з міста Дніпро, щоби взяти участь у заходах. Вона навчала людей складати з паперу квіти лотоса, і в цьому процесі розповідала про переслідування послідовників Дафа в Китаї.

Дві студентки, з Краматорська і Києва, навчилися складати з паперу квіти лотоса й погодилися з Валентиною, що доброта — дуже важлива людська чеснота. «Якщо людина добра, то в її житті все буде гаразд», — сказала Валентина дівчатам.

Валентина навчає двох дівчат виготовляти із паперу квіти лотоса
Валентина навчає двох дівчат виготовляти із паперу квіти лотоса

Валентина почала вдосконалюватися за Фалунь Дафа у 2007 році. Вона була вражена глибиною змісту книги «Фалуньгун» і одразу придбала основну книгу вчення — «Чжуань Фалунь».

«Я прочитала „Чжуань Фалунь“ за один день, — сказала вона. — Раніше я могла проявляти хитрість і намагалася з усього отримати вигоду. Але після прочитання цих книг я зрозуміла, що наше здоров’я залежить від рівня нашої моральності».

Валентина нарешті зрозуміла, у чому сенс життя. Її здоров’я почало покращуватись. «Усі мої хвороби зникли», — сказала вона.

«За два тижні я несподівано прокинулася з відчуттям, що моя душа перестала боліти. Виявилося, що все моє життя до того, як я стала послідовницею Дафа, у мене була хвора душа. Усередині був великий тягар — почуття провини й відповідальності за щось незрозуміле. З того часу на душі стало легко», — додала Валентина.

Джерело: https://uk.minghui.org/html/articles/2023/10/27/1626.html