Майстер спорту: від гімнастики до медитації за Фалуньгун

У місті Дніпро живе непересічна особистість – Юрій Володимирович, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики. Бувши на спортивних зборах чи змаганнях, він об’їхав увесь колишній Союз. Брав участь у змаганнях за кордоном – Італії, Чехословаччині, Швейцарії. Практично на всіх змаганнях Юрій займав призові місця.

Юрій Володимирович виконує елементи гімнастики на змаганнях, 1960-ті рр.
Юрій Володимирович виконує елементи гімнастики на змаганнях, 1960-ті рр.

Знайомство з Фалуньгун

У 2013 році спортсмен побачив у сквері Героїв міста Дніпра практикувальників Фалуньгун (Фалунь Дафа), які виконували енергетичні вправи цігун. Враховуючи, що професійний спорт не обходиться без травм (розтягування м’язів, надриви зв’язок), Юрій відчував потребу в регулярних заняттях, бо, хоч пішов з великого спорту багато років тому, травми давали про себе знати. Практика його зацікавила. У навчанні Фалуньгун, крім оздоровчого ефекту, він виявив можливість підвищувати духовність відповідно до принципів Істина Доброта Терпіння (основні принципи Фалунь Дафа). Він прагнув цього усе своє життя, з юнацтва.

«З’явилася можливість духовного вдосконалення, щодня займатися та вивчати Великий Всесвітній Закон, принципи та критерії якого пропонує та викладає нам Учитель Лі Хунчжи» – розповідає Юрій.

Користь від практики Фалуньгун

Почавши читати Книги «Фалуньгун» та «Чжуань Фалунь», а також виконувати вправи, Юрій відчув позитивний ефект від занять як для фізичного здоров’я, так і для свого внутрішнього світу.

«Я не досяг ще тих висот, про які мріє кожен практикувальник, але користь від вдосконалення полягає у припливі сил, енергії та покращення здоров’я при щоденній практиці. Дафа для мене зараз – це сенс мого життя. Якщо м’язи не навантажуються, то вони дряхліють. Тому треба тримати усі м’язи в тонусі. І, я думаю, що саме виконання вправ Фалунь Дафа дає можливість м’язам наповнитися високоенергетичною матерією та бути весь час у добрій формі» – поділився спортсмен.

«Лекції Вчителя Лі – це золоті розсипи, яких у світі не знайдеш» – каже Юрій. Також він додає, що щоденне ранкове виконання вправ Фалуньгун дисциплінує його. Після вправ гарний емоційний стан, легше виконувати домашні справи.

Юрій Володимирович виконує вправи Фалуньгун у сквері Героїв міста Дніпра, вересень 2023 р. (Фото: fofg.in.ua)
Юрій Володимирович виконує вправи Фалуньгун у сквері Героїв міста Дніпра, вересень 2023 р. (Фото: fofg.in.ua)

Ставлення до переслідувань Фалунь Дафа у Китаї

Репресії практикувальників Фалуньгун комуністичним режимом у Китаї та насильницьке вирізання у них органів Юрій Володимирович вважає аморальними і жорстокими: «Відбувається це від духовного падіння людства, впливу комуністичної партії Китаю, її ідеології, що ґрунтується на атеїзмі, боротьбі, брехні, обмані, агресії».

Нагадаємо, що прочитати Книги Фалуньгун (Фалунь Дафа), переглянути навчальне відео виконання вправ та прослухати аудіолекції Майстра Лі Хунчжи можна на сайті falundafa.org