Нью Йорк. Мітинг і вечір пам’яті зі свічками з метою припинити переслідування Фалуньгун

(Minghui.org) в неділю 16 липня 2017 року майже 1000 практикуючих Фалуньгун взяли участь в мітингу і вечорі пам’яті із запаленими свічками перед китайським консульством в Нью-Йорку, відзначивши 18-й рік мирного опору переслідуванню Фалуньгун комуністичним режимом в Китаї.

Мітинг послідовників Фалунь Дафа перед китайським консульством в Нью-Йорку
Мітинг послідовників Фалунь Дафа перед китайським консульством в Нью-Йорку

Кілька людей, які пережили переслідування, розповіли присутнім про тортури, які вони перенесли в Китаї через те, що практикують Фалуньгун. Прихильники практики вшанували пам’ять тих, хто загинув в результаті переслідування, яке триває з 20 липня 1999 року.
Спікер Інформаційного центру Фалунь Дафа Чжан Ерпін виступив на мітингу, коротко розповівши про факти переслідування, в ході якого загинуло понад 4000 практикуючих, і величезна кількість практикуючих втратили свої будинки і роботу.

Вечір пам'яті зі свічками
Вечір пам’яті зі свічками

«Однак у той же день, коли почалося переслідування, – сказав Чжан, – практикуючі Фалуньгун почали мирний опір. Завдяки їх невпинним зусиллям все більше і більше людей в світі дізнаються про Фалуньгун і про те, наскільки жорстоке переслідування. Багато урядів ухвалили резолюції, що засуджують цей злочин, закликаючи до його розслідування і допомагаючи покласти край репресіям».

Журналіст Лі Тяньсяо зазначив, що в останні роки все більше людей піднімають свій голос на захист Фалуньгун
Журналіст Лі Тяньсяо зазначив, що в останні роки все більше людей піднімають свій голос на захист Фалуньгун

Голова Всесвітньої організації з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун Ван Чжіюань сказав присутнім, що організація фіксує злочини, скоєні проти практикуючих в ході переслідування, і попередив, що ті, хто продовжує переслідування під тиском компартії Китаю (КПК), постане перед судом.

Жун І, представник Глобального центру допомоги по виходу з лав компартії, оголосив, що вже більше 278 мільйонів китайців вийшли з КПК.
Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/7/21/1140852.html