Послідовники Фалунь Дафа Дніпра провели масовий захід, присвячений річниці початку репресій Фалуньгун у Китаї

Подія відбулась 20 липня 2017 року у м. Дніпро на Січеславській Набережній. Саме в цей день, 20 липня, в 1999 році Цзян Цземінь та комуністична партія почали в Китаї пригнічувати послідовників Фалунь Дафа (школа цігун) та змушувати їх відмовитися від своїх переконань. Ці злісні репресії не припиняються вже 18 років, що визиває в людей інших країн світу обурення і протест.

Послідовники Фалунь Дафа провели в Дніпрі масовий захід із закликом зупинити репресії Фалуньгун у Китаї
Послідовники Фалунь Дафа провели в Дніпрі масовий захід із закликом зупинити репресії Фалуньгун у Китаї

На мітингу в Дніпрі учні Фалуньгун були вдягнені в одежу білого кольору – колір трауру на сході. Були присутні кілька спікерів, які через гучномовець розповіли гостям та мешканцям міста про факти репресій.

Призвідником репресій Фалуньгун у Китаї є колишній диктатор компартіїЦзян Цземінь. Він створив організацію «Офіс 610», яка не підвласна юридичним законам Китаю і створена спеціально для придушення Фалунь Дафа.

Одна із сторін репресій – це насильницьке вилучення органів у послідовників Фалуньгун у Китаї. Загинуло вже 1,5 млн. чоловік. Причому це відбувається без анестезії. Лікарі у воєнних госпіталях за вказівкою компартії Китаю (КПК) вилучають органи для продажу через Інтернет багатим клієнтам із Китаю та закордону. Щоб зупинити ці звірячі злочини КПК та китайських лікарів на масовому заході збирались підписи під петицією, адресованою ООН із закликом створити робочу групу з розслідування цих злочинів.

Дехто на заході запитував, чому Фалуньгун переслідується в Китаї. Учні Фалуньгун розказали, що причиною репресій є заздрість Цзян Цземіня великій популярності цього вчення. За 7 років поширення практики (1992-1999 рр.) в Китаї почало практикувати 70 млн. чоловік. До початку репресій багато комуністів самі або їх родичі займалися за Фалуньгун. Зараз відомо, що навіть дружина Цзян Цземіня практикувала Фалуньгун.

Послідовники Фалунь Дафа провели в Дніпрі масовий захід із закликом зупинити репресії Фалуньгун у Китаї
Послідовники Фалунь Дафа провели в Дніпрі масовий захід із закликом зупинити репресії Фалуньгун у Китаї

Побачивши, що народ починає прославляти Фалуньгун, побоюючись за свою владу, Цзян Цземінь вирішив придушити духовний рух Фалуньгун в Китаї.
На жаль, при такому політичному режимі, як комуністична партія, одна людина (генеральний секретар) вирішує в державі все, не залежно від того наскільки правильне це рішення. Більш того, для комунізму характерні такі риси як атеїзм, брехня, боротьба, бандитизм, шпигунство, підбурювання. Це зіграло свою негативну роль у роз’язанні репресій. Адже якби в державі було дійсно ліберальне демократичне суспільство зі свободою віросповідання, то цих переслідувань не могло б статися.

Однак сьогодні вже багато зроблено на шляху до зупинення репресій Фалуньгун. Конгрес США і Європарламент прийняли резолюцію 343 і декларацію, що засуджують репресії Фалуньгун в Китаї і вимагають від китайського уряду негайно зупинити пригнічення Фалунь Дафа.

Крім того, на протязі останніх кілька років уряди Іспанії, Ізраїлю та Тайваню вже видали закони, що забороняють своїм громадянам купувати органи для трансплантації в Китаї. Тому що чиновники цих країнах знають, що це чорна трансплантація. Тобто нелюдськість і злостивість цих безглуздих репресій визнана вже на державному рівні багатьох країн світу.

На мітингу українські послідовники Фалунь Дафа висловили свої сподівання на те, що всі люди підтримають добро на планеті, засудять тортури послідовників Фалуньгун в Китаї, розкажуть про них своїм близьким та рідним та підпишуть петицію в ООН проти насильницького вилучення органів у послідовників Фалуньгун у Китаї.

Ви також маєте можливість підписати петицію на нашому сайті Fofg.in.ua (головна сторінка, праворуч).