Канада: мітинг біля китайського консульства в Калгарі присвячений мирному зверненню «25 квітня»

22 квітня 2024 року практикувальники Фалунь Дафа провели мітинг перед китайським консульством у Калгарі, щоб відзначити 25-ту річницю мирного звернення «25 квітня».

У зв’язку зі щільним рухом, вулиця була заповнена автомобілями й пішоходами. Водії й перехожі здалеку могли прочитати плакати, розгорнуті практикувальниками Дафа: «Фалунь Дафа несе добро», «Зупиніть переслідування Фалуньгун у Китаї», «Припинити насильницьке вирізання органів» і под. Багато водіїв опускали вікна, сигналили або підіймали великий палець вгору, щоб висловити свою підтримку. Одні люди брали листівки, інші розмовляли з практикувальниками й просили додаткову інформацію про Фалунь Дафа (Фалуньгун).

22 квітня 2024 року послідовники Фалунь Дафа провели мітинг перед китайським консульством у Калгарі в ознаменування 25-ї річниці мирного звернення «25 квітня»
22 квітня 2024 року послідовники Фалунь Дафа провели мітинг перед китайським консульством у Калгарі в ознаменування 25-ї річниці мирного звернення «25 квітня»

Мирний та раціональний протест

Джефф Ян, представник Асоціації Фалунь Дафа в Калгарі, розповів, що 25 квітня 1999 року понад десять тисяч послідовників Фалунь Дафа з усього Китаю зібралися біля Державного бюро з приймання скарг і звернень громадян, розташованого поряд з урядовою резиденцією Чжуннаньхай в Пекіні. Послідовники Фалуньгун звернулися до влади з проханням звільнити 45 практикувальників, які були незаконно заарештовані в Тяньцзіні, і дозволити їм реалізувати їхнє конституційне право практикувати Фалунь Дафа.

На заході виступив Джефф Ян, представник Асоціації Фалунь Дафа в Калгарі
На заході виступив Джефф Ян, представник Асоціації Фалунь Дафа в Калгарі

Джефф сказав: «На думку міжнародної спільноти й засобів масової інформації, цей захід став наймирнішим великомасштабним зверненням в історії Китаю. В умовах жорстокої диктатури КПК практикувальники Фалунь Дафа спорудили пам’ятник мирному й раціональному протесту проти переслідування в Китаї».

Однак у той же час Джефф зазначив, що мирне звернення «25 квітня» 1999 року послужило початком придушення Фалунь Дафа в Китаї: «Упродовж понад двох десятиліть компартія Китаю здійснює нелюдське й жорстоке переслідування Фалунь Дафа, у тому числі насильницьке вирізання органів у практикувальників Дафа».

Жителі Калгарі підтримують практикувальників Фалуньгун

Джодіка МакКінлі, гіпнотерапевт і дієтолог, живе в багатоквартирному будинку через дорогу від китайського консульства. Вона проходила повз мітинг і сказала: «Практикувальники Фалунь Дафа медитують і мирно протестують проти репресій. Я підтримую зусилля практикувальників Дафа, які спрямовані на викриття переслідування». Вона також додала: «Люди мають об’єднатися, виступити проти злочинної партії й повернути Китай китайському народу. Я бажаю послідовникам Фалунь Дафа й всьому китайському народу всього найкращого».

Джерело: https://uk.minghui.org/html/articles/2024/5/5/2257.html