Автомобільний тур по західній Австралії проти злочинного вилучення органів у Китаї

Послідовники Фалуньгун організували автомобільний тур по Західній Австралії, щоб привернути увагу громадськості до масового злочинного вилучення органів ув’язнених послідовників Фалунь Дафа, здійснюваного в Китаї з відома уряду. Автомобільний тур стартував 29 серпня 2016 року і за три місяці вже пройшов через більш ніж 200 міст і населених пунктів. Під час зупинок послідовники Фалуньгун зустрічалися з мерами міст, влаштовували прес-конференції, демонстрували вправи Фалунь Дафа, розмовляли з людьми.

Австралійці з різних верств суспільства висловили свою підтримку зусиллям практикуючих Фалунь Дафа, спрямованим на те, щоб привернути увагу громадськості до жорстокого переслідування Фалуньгун компартією Китаю
Австралійці з різних верств суспільства висловили свою підтримку зусиллям практикуючих Фалунь Дафа, спрямованим на те, щоб привернути увагу громадськості до жорстокого переслідування Фалуньгун компартією Китаю

Член Законодавчого зібрання Західної Австралії Пітер Абетц зустрівся з учасниками туру перед будівлею парламенту Західної Австралії. Г-н Абетц підтримав ініціативу послідовників Фалуньгун, відзначивши, що примусове вилучення органів є серйозною проблемою. «Нам потрібно звернути на це належну увагу. Це серйозне порушення прав людини», – сказав він.

Про вилучення органів пан Абетц сказав: «Як уряд може вбивати своїх громадян і продавати їх органи для отримання прибутку ?! Це знаходиться за межами мого розуміння. Розслідування ясно показує, що це великий злочин, що систематично здійснюється. Кожна людина повинна знати про це, і автомобільний тур грає цю роль, допомагаючи людям Західної Австралії дізнатися правду про це переслідування».

Австралійці різних верств суспільства висловили свою підтримку

Заступник мера міста Балларата Белінда Коутс виступила на прес-конференції, організованій послідовниками Фалунь Дафа в рамках туру. «Це дуже важливе питання, і, на жаль, мало австралійців знають про те, що відбувається, – сказала вона. – Після того як завдяки вашим діям вони дізнаються про це, то будуть вражені й обурені. Австралійці приєднаються до вас і підтримають вас. Дякуємо вам за те, що ви робите для Балларата».

Ліз Секолд, член ради Бега Валлі Шайр, підписала петицію, щоб підтримати зусилля з припинення переслідування.

Коли послідовники Фалуньгун прибули в Ерлі-Біч, там проходив музичний фестиваль. Один з музикантів, дізнавшись про переслідування, сказав, що розповість зі сцени про те, що відбувається в Китаї.

У Тарі учасники маршу виконували вправи перед будівлею мерії. Жанін Робертс підійшла і сказала їм, що вона вже чула про переслідування: «Це [переслідування] не повинно було трапитися. Сподіваюся, що уряд Австралії візьме приклад урядів Європи та США. Щоб допомогти зупинити переслідування і вилучення органів, повинні бути прийняті відповідні закони».

Джерело: http://faluninfo.ru/news/support/australia/3581.html