Флашинг, Нью-Йорк. Групу Фалунь Дафа тепло вітали на параді, присвяченому китайському Новому році

 

(Minghui.org) Під час щорічного китайського новорічного параду 4 лютого 2017 року у Флашингу (штат Нью-Йорк), місцевий житель Ю Чунгуан сказав, побачивши виступ Фалунь Дафа: «Суспільство в першу чергу потребує миру, який потім призведе його до економічного розвитку. Я думаю, що група Фалунь Дафа внесла великий внесок в наш місцевий громадський порядок і процвітання». Близько 100 груп взяли участь у параді, який спостерігали 100 тисяч глядачів. Багато з них були вражені виступом Фалунь Дафа. Група складалася з майже 500 практикуючих Фалунь Дафа на чолі з оркестром Тянь-Го і виконавцями танцю дракона, за якими слідували небесні діви, танцюристи з прапорами і команда барабанщиків.

Оркестр практикуючих Фалунь Дафа Тянь Го взяв участь в параді 4 лютого 2017 року у Флашингу
Оркестр практикуючих Фалунь Дафа Тянь Го взяв участь в параді 4 лютого 2017 року у Флашингу

Давній житель району Квінс на ім’я Ю бере участь в параді протягом декількох років. Він сказав: «Принципи Істина-Доброта-Терпіння є потужними, тому що дають нам тепло, стабільність і надію». Він додав, що радий тому, що глядачі зустрічають практикуючих оплесками і посмішками на всьому шляху просування параду.

Дивлячись на єдиний китайський оркестр, що марширує на параді, багато глядачів говорили, що їм подобаються мелодії і енергія, яку несе музика, що виконується оркестром Тянь Го. Один глядач помітив: «Це найкрасивіша і чиста музика, яку я коли-небудь чув».

Тан Чжі, віце-президент компанії продуктів здорового харчування, іммігрував в США п’ять років тому. Він сказав, що китайська громада у Флашингу була розрізненою, і саме практикуючі Фалунь Дафа привнесли позитивні зміни в життя громади протягом останніх кількох років.

Тан Чжі, який прожив у Китаї десятки років, сказав, що найголовнішим для китайців, незалежно від того, живуть вони в Китаї або в США, є моральні стандарти. Він сказав: «Я щасливий, що Фалунь Дафа і практикуючі грають провідну роль в підвищенні моральності людей. Це дуже важливо для всіх нас».

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/2/9/1138780.html