Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у святкових заходах в Сіднеї (Австралія), Сан-Хосе (США) і Стокгольмі (Швеція)

(Minghui.org) 28 січня 2017 року настав китайський Новий рік, який святкують в усьому світі. Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у святкових заходах, щоб показати красу цієї практики і розповісти людям про репресії практикуючих у Китаї, здійснюваних комуністичним режимом. Нижче ми публікуємо інформацію про заходи в Сіднеї (Австралія), Каліфорнії (США) і Cтокгольмі (Швеція).

Практикуючі Фалунь Дафа провели захід на Сінній площі в Стокгольмі. Перехожі розглядають плакати і спостерігають за демонстрацією вправ
Практикуючі Фалунь Дафа провели захід на Сінній площі в Стокгольмі. Перехожі розглядають плакати і спостерігають за демонстрацією вправ

Духовий оркестр Тянь Го, що складається з практикуючих Фалуньгун, взяв участь в 21-му святкуванні китайського Нового року, організованого урядом міста Сіднея. Захід проводився на Митній площі біля морського порту.

28 січня на площі зібралося багато людей. Оркестр грав два рази по 10 хвилин у 6 і 7 годині вечора. Ведучий заходу був захоплений чудовим виступом музикантів.

Стефанія Гілбі, художній керівник заходу, дала високу оцінку цьому колективу: «Це просто чудовий виступ. Прекрасно!» Вона сказала, що оркестр добре організований, і його гра справила велике враження на глядачів.

Мораг Міранкар, режисер заходу, сказав: «Я відчув дивовижну, милосердну енергію оркестру».

Рон і члени його сім’ї приїхали на святкові заходи з західної частини Сіднея. Виступ оркестру справив на них глибоке враження. «У артистів оркестру Фалунь Дафа дуже красиві і привабливі костюми. Їх виступ був чудовим, а музика – хвилюючою», – сказав Рон.

Святкування в Сан-Хосе (Каліфорнія, США)

В’єтнамці також відзначають Новий рік 28 січня. В’єтнамська громада Сан-Хосе (Каліфорнія) провела щорічне святкування 28 і 29 січня. Практикуючих Фалунь Дафа в’єтнамського походження запросили взяти участь в цьому заході.
Вінс, організатор заходу, сказав: «Ми щороку запрошуємо практикуючих Фалуньгун брати участь в цьому заході, тому що знаємо, що Фалунь Дафа несе добро і практикуючі Фалунь Дафа – хороші люди».
Практикуючий Юн Тран з В’єтнаму сказав: «Люди тут знають про Фалуньгун і переслідування в Китаї. Так як В’єтнам також знаходиться під управлінням комуністичної партії, багато в’єтнамців знають про те, що компартія має злу природу».

Пітер, інструктор муніципального коледжу в місті Монтерей (Каліфорнія), зрадів, побачивши стенд Фалуньгун. Він підійшов до практикуючих і сказав: «Я займаюся бойовими мистецтвами і вивчав вправи Фалуньгун. Я знаю, що Фалуньгун несе добро».

Він розповів, що під час вивчення вправ відчув сильну енергію і внутрішній спокій. Пітер знає про те, що в Китаї переслідують Фалунь Дафа, і що Комуністична партія Китаю (КПК) санкціонувала насильницьке вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун заради прибутку. Він засудив цей злочин і сказав перед відходом: «Я буду вивчати Фалуньгун, коли повернуся додому».

Послідовники практики Фалунь Дафа розповідають перехожим про те, яку користь приносить Фалуньгун, і викривають переслідування, здійснюване компартією Китаю
Послідовники практики Фалунь Дафа розповідають перехожим про те, яку користь приносить Фалуньгун, і викривають переслідування, здійснюване компартією Китаю

Інформаційний захід у Швеції

28 січня практикуючі Фалунь Дафа провели захід на Сінній площі, багатолюдному місці в центрі Стокгольма (Швеція), щоб розповісти людям про користь, яку приносить практика Фалуньгун, і про переслідування в Китаї, яким керує КПК.
Захід проходив в центрі Стокгольма біля станції метро «Сінна площа». Поруч знаходяться торгові центри і фермерський ринок. Незважаючи на холодну погоду, багато перехожих зупинялися, щоб дізнатися більше про Фалуньгун.

Практикуючі встановили інформаційні плакати, демонстрували вправи, роздавали буклети з інформацією про Фалунь Дафа і розповідали про переслідування в Китаї, санкціоноване КПК.

Гармонійна музика вправ і заспокійливе видовище привертали увагу перехожих, які зупинялися, читали інформацію на плакатах і спостерігали за демонстрацією вправ. Багато людей підписували петицію із закликом припинити переслідування в Китаї. Деякі люди проявляли інтерес до вивчення Фалуньгун і запитували, коли і де проходить колективне виконання вправ.
Софія, п’ятирічна дівчинка зі Швеції, захотіла вивчити вправи прямо під час заходу. Вона з мамою проходила повз, і їх увагу привернула музика і демонстрація вправ. Софія стала поруч з практикуючими і намагалася правильно повторювати рухи слідом за ними.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/2/2/1138705.html