Практикувальники Фалунь Дафа Дніпра провели захід, присвячений сумній 24-й річниці репресій у Китаї

16 липня 2023 року на набережній міста послідовники Фалуньгун провели захід, присвячений сумній 24-й річниці репресій у Китаї. Окрім ознайомлення з вправами Дафа, перехожі мали можливість на заході також підписати петицію «Покладемо край злочинній комуністичній партії Китаю». На акції демонстрували фото загиблих учнів; були інформаційні стенди та звучала фонограма – про практику та факти переслідування.

Думки глядачів 

Наталія В’юта, трансформаційний психотерапевт: «Я вже зустрічалася із цією практикою, знаю про Фалунь Дафа. Ви проводите енергію, займаєтесь тілом. Молодці, це дуже корисно для тіла, щоб жити довше, молодше бути. Я також займаюсь енергопрактикою. Напевно, основні принципи всіх енергопрактик – це зупинити розум, очистити думки і, щоб усередині себе відчути свій світ. Усередині себе навести лад і не наносити зла. А ще – це боротьба зі злим розумом, бо розум має бути світлим, чистим. Зробив практику і усвідомив, і більше не твориш зла ні проти себе, ні проти людства. А коли ти це усвідомив, то завжди робиш добро, приносиш користь людям своєю присутністю тут у цьому світі, божественному, чистому та справжньому, де немає репресій у Китаї та органи людські заборонено брати у будь-якої людини, і дітей та людей продавати за гроші. І ми з вами це забороняємо. Згодні?».

Про принципи Істина-Доброта-Терпіння Наталія додала: «Це найбільших три, я навіть сказала б, що це не якості, це здібності. Бути істинним – це здатність, бути терплячим, щирим, моральним – це здібності».

Практикувальники Фалуньгун виконують вправи, 16.07.2023, Набережна міста Дніпро (Фото: Fofg.in.ua)
Практикувальники Фалуньгун виконують вправи, 16.07.2023, Набережна міста Дніпро (Фото: Fofg.in.ua)

Щодо репресій Наталія сказала, що її бабусі та родичі теж були репресовані комуністичною партією СРСР у 1938-1939 рр. і вона довго не могла повірити, що це так: «Репресії – це бандитизм, сатанізм, демонізм, які не повинні бути на Землі ніколи».

Костянтин Нечаєв (програміст) щодо принципів Істана-Доброта-Терпіння сказав: «Я думаю – це правильно, я думаю – так і має бути. Всі релігії повинні йти саме цим шляхом. Істина, Доброта та Терпіння – три великі стовпи. Усі релігії мають саме на цьому й ґрунтуватися». Костянтин сказав, що фотографії тортур та репресій у Китаї на стендах викликають у нього жахливі почуття: «Важкий репресивний режим, напевно, такий самий, як і в Росії. І він саме дуже погано поводиться з людьми, які дотримуються цього вчення». Щодо практикувальників Фалуньгун у Китаї Костянтин сказав: «У них повністю моя підтримка, тому що це дуже сильні люди, які, попри репресії, залякування та жахливе поводження, тортури, вони все одно продовжують йти правильним шляхом».

Практикувальники Фалуньгун роздають інформаційні матеріали на акції та розповідають перехожим глядачам про практику Фалунь Дафа (Фото: Fofg.in.ua)
Практикувальники Фалуньгун роздають інформаційні матеріали на акції та розповідають перехожим глядачам про практику Фалунь Дафа (Фото: Fofg.in.ua)

Практикувальники Фалуньгун діляться досвідом удосконалення

Ольга М’ясоєдова: «Займаюся за Фалуньгун 12 років. Для мене Дафа – це мій спосіб життя тепер. Це щастя, як сказав один практикувальник, я теж повторюся. Це здоров’я, це мій внутрішній стан спокійний, розуміння взагалі, для чого ми тут на цій Землі, розуміння себе та навколишнього світу, чому все відбувається саме так, як відбувається.

Чому я тут сьогодні? Бо мені подобається бути серед таких людей, серед, скажімо так, своїх. Бо тут гарна енергетика; всі практикувальники відкриті, чесні, добрі».

Практикувальниця Фалуньгун Ольга М'ясоєдова (Фото: Fofg.in.ua)
Практикувальниця Фалуньгун Ольга М’ясоєдова (Фото: Fofg.in.ua)

Юрій Володимирович: «Займаюся за Дафа 9 років. Я, як гімнаст-професіонал, можу сказати, що в спорті дуже високі навантаження і організм повинен бути завжди в тонусі. І ось протягом 30 років, які я виступав, бувши вже майстром спорту, організм звик до того, що треба завжди бути у добрій формі. Для того, щоб тримати себе в тонусі (ну, будемо говорити, вік каже вже сам за себе) потрібно постійно працювати над собою. І Дафа якраз цьому сприяє. І якщо я вранці відчуваю якесь нездужання, то я маю виконати першу вправу Фалуньгун, яка пробиває канали. А якщо канали пробиті, то ними йде енергія. А енергія заповнює кожну клітинку мого мікросвіту. І це дуже важливо. Коли ти відчуваєш цю енергію, тоді хочеться жити і робити щось добре чи корисне для суспільства, ну й насамперед, звичайно, для себе».

Практикувальник Фалуньгун Юрій Володимирович, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики (Фото: Fofg.in.ua)
Практикувальник Фалуньгун Юрій Володимирович, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики (Фото: Fofg.in.ua)

Щодо акції, присвяченої сумній 24-й річниці репресій, Юрій Володимирович додав: «Сьогодні дуже багато було газет. І люди брали. У цих газетах дуже чітко розписано, як і сьогодні в Китаї відбирають у живої людини органи, пересаджують їх. І до Китаю їдуть дуже багаті люди, які заради свого здоров’я відбирають у живої людини здоровий орган. Ось такі риси існують ще в Китаї. Я думаю, що сьогоднішнє поширення газет є ще одним прикладом того, як люди можуть дізнатися, що відбувається у світі».