Болгарія і Японія: привернути увагу до несправедливого й жорстокого переслідування Фалуньгун у Китаї

(Minghui.org) Фалуньгун – це мирна практика, яка благотворно впливає на здоров’я людини. Проте, в Китаї, де вперше була представлена ця практика, комуністичний режим переслідує Фалуньгун вже на протязі 18 років. Держава навіть санкціонувала насильницьке вилучення органів, в ході якого гинуть невинні в’язні совісті.

Практикуючі Фалуньгун у всьому світі регулярно проводять громадські заходи, щоб познайомити людей з перевагами цієї практики і розповісти громадськості про переслідування, що триває в Китаї.

У цій статті висвітлюються подібні заходи, які нещодавно пройшли в Японії і Болгарії.

Збір підписів під петицією в Болгарії

Практикуючі Болгарії кожні вихідні протягом останніх двох років виходять до станцій метро і в парк, розташований у центрі міста, щоб проінформувати громадськість про переслідування Фалуньгун у Китаї. Вони також збирають підписи під петицією, з метою зупинити жорстоке переслідування.

Наприклад, 19 жовтня 2017 року біля входу на станцію метро перед Софійським університетом, практикуючі знайомили перехожих з Фалуньгун і розповідали їм про репресії в Китаї. Багато місцевих жителів вирішили підписати петицію проти санкціонованого державою насильницького вилучення органів у в’язнів совісті в Китаї, більшість із яких становлять практикуючі Фалуньгун.

Біля входу на станцію метро перед Софійським університетом практикуючі розповідають жителям і гостям міста про переслідування Фалуньгун у Китаї
Біля входу на станцію метро перед Софійським університетом практикуючі розповідають жителям і гостям міста про переслідування Фалуньгун у Китаї

Вранці 21 жовтня 2017 року практикуючі зібралися, щоб провести захід біля багатолюдної площі в Болгарії. Вони скористалися цією можливістю і поспілкувалися з п’ятьма чи шістьма поліцейськими, які проходили повз. Практикуючі розповіли їм про насильницьке видаляння органів та інші звірства, яким піддаються послідовники Фалуньгун в Китаї.

Один поліцейський сказав: «Це жахливо! Неймовірно! Я підписую петицію в знак протесту проти вилучення органів у живих людей». До нього приєдналися й інші працівники поліції, які поставили свої підписи під петицією.

На площі зібралося чимало людей. Багато хто з них зупинялися, щоб прочитати плакати Фалуньгун. Інші брали буклети. Деякі люди шикувалися в чергу, щоб підписати петицію.

На одній із площ у Болгарії практикуючі розповідають про репресії Фалуньгун у Китаї і збирають підписи під петицією проти санкціонованого державою насильницького вилучення органів у живих людей у Китаї
На одній із площ у Болгарії практикуючі розповідають про репресії Фалуньгун у Китаї і збирають підписи під петицією проти санкціонованого державою насильницького вилучення органів у живих людей у Китаї
Підписання петиції проти санкціонованого державою насильницького вилучення органів
Підписання петиції проти санкціонованого державою насильницького вилучення органів

Почувши про жорстокість переслідування, люди не могли приховати свого потрясіння, багато хто вирішив підписати петицію.

Один молодий чоловік хотів дізнатися про Фалуньгун після того, як поставив підпис під петицією. Практикуючі розповіли йому про пункт практики в сусідньому парку, і він відповів, що прийде туди наступного понеділка.

Знайомство з Фалуньгун у Хіросімі (Японія)

14 і 15 жовтня 2017 року практикуючі Фалуньгун взяли участь у заході Міського центру міста Хіросіма в Японії. Церемонія сприяла регіональному культурному обміну, і в ній взяли участь багато місцевих організацій.

Демонстрація вправ Фалуньгун на сцені
Демонстрація вправ Фалуньгун на сцені
Демонстрація вправ
Демонстрація вправ
Відвідувачі дізнаються про Фалуньгун
Відвідувачі дізнаються про Фалуньгун

В ході заходу практикуючі встановили багато наметів всередині і на відкритих майданчиках для проведення різних музичних і культурних виступів.

Група Фалуньгун також представила інформацію про мирну духовну практику і показала відео, яке демонструє вправи Фалуньгун.

Інструктор місцевого університету сказала, що зацікавлена у вивченні Фалуньгун. Вона зазначила, що хоче прочитати «Чжуань Фалунь», головну книгу Фалуньгун, і залишила свої контактні дані для зв’язку.

Ямагуті (праворуч) розмовляє з практикуючою
Ямагуті (праворуч) розмовляє з практикуючою

Ямагуті поспілкувалася з практикуючою після перегляду демонстрації вправ Фалуньгун на сцені. Вона сказала: «Я займалася аеробікою протягом багатьох років. Фалуньгун – чудова практика. Рухи у вправах виконуються плавно і спокійно. Я обов’язково прийду в парк, щоб розучити вправи».

Навчання вправам Фалуньгун
Навчання вправам Фалуньгун

Передісторія

Фалуньгун був публічно представлений у 1992 році і незабаром поширився по всьому Китаю, завдяки позитивному впливу на здоров’я і моральність людей. До 1999 року число практикуючих досягло 100 мільйонів чоловік. 20 липня 1999 року із-за заздрості і страху втратити контроль над людьми Цзян Цземінь, колишній глава Комуністичної партії Китаю (КПК), ініціював переслідування Фалуньгун.

За останні 18 років переслідування призвело до загибелі багатьох практикуючих Фалуньгун. Багато практикуючих зазнали тортур за свою віру і навіть були вбиті заради отримання прибутку від вилучених у них органів. Цзян Цземінь несе пряму відповідальність за розв’язання цих жорстоких репресій.

10 червня 1999 року за його особистим керівництвом Комуністична партія Китаю створила позаправовий орган безпеки «Офіс 610». Ця організація скасовує рішення поліції та судів, здійснюючи директиви Цзяна, спрямовані на переслідування практикуючих Фалуньгун: «Скомпрометувати їх репутацію, розорити їх фінансово і знищити фізично».

КПК навіть проводить санкціоноване державою насильницьке вилучення органів у живих людей з метою отримання прибутку. Через інформаційну цензуру КПК точне число практикуючих, загиблих у ході переслідування, невідоме.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/11/1/1142193.html