У Франкфурті (Німеччина) високопосадовці привітали 400 мільйонів людей, які вийшли з компартії Китаю

13 серпня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа провели мітинг на площі Ремерберг перед будівлею мерії Франкфурта, щоб відсвяткувати вихід 400 мільйонів китайців з лав Комуністичної партії Китаю (КПК) і організацій, що їй належать. Два законодавці штату надіслали листи підтримки, на мітингу виступили прихильники з усіх верств суспільства.

Практикувальники Фалуньгун та їх прихильники з різних верств суспільства провели святковий захід перед будівлею мерії Франкфурта 13 серпня 2022 року
Практикувальники Фалуньгун та їх прихильники з різних верств суспільства провели святковий захід перед будівлею мерії Франкфурта 13 серпня 2022 року
Танок дракона на ознаменування виходу з КПК понад 400 мільйонів людей
Танок дракона на ознаменування виходу з КПК понад 400 мільйонів людей

У міру того, як пандемія поступово пішла на спад, жителі Німеччини поступово повертаються до нормального життя. Цього дня на площі Ремерберг перед ратушею зібралося багато людей. Великі плакати з написами «Святкуємо вихід 400 мільйонів осіб з КПК і організацій, що їй належать» і «КПК не те саме, що Китай», а також практикувальники Фалуньгун у яскраво-жовтих футболках, що демонструють вправи, привертали увагу перехожих. Групу барабанщиків і танець дракона зустріли захопленими оплесками.

Практикувальники Фалуньгун демонструють вправи Фалунь Дафа
Практикувальники Фалуньгун демонструють вправи Фалунь Дафа
Люди дізнаються про Фалунь Дафа
Люди дізнаються про Фалунь Дафа

Люди підписують петицію із закликом покласти край переслідуванню та підтримати людей, які вийшли з КПК
Люди підписують петицію із закликом покласти край переслідуванню та підтримати людей, які вийшли з КПК

Законодавці штату надсилають листи підтримки

Олівер Штірбек, член ландтагу землі Гессен (парламент Гессена)
Олівер Штірбек, член ландтагу землі Гессен (парламент Гессена)
Карін Мюллер, заступник спікера парламенту землі Гессен
Карін Мюллер, заступник спікера парламенту землі Гессен

Карін Мюллер, заступник спікера парламенту землі Гессен, надіслала листа підтримки, побажавши практикувальникам Фалунь Дафа успішного проведення заходу. Вона вже багато років підтримує зусилля практикувальників Фалуньгун, які спрямовані на викриття переслідування. Парламентарій висловила сподівання, що практикувальники Фалуньгун збережуть свою мужність і силу.

У своєму листі підтримки Олівер Штірбек, член парламенту землі Гессен, написав: «Я щасливий, що так багато китайців вийшло з компартії Китаю (і організацій, які їй належать), відкрито засудивши вчинені нею злочини і грубе порушення прав людини. Я поважаю та підтримую таку сміливість».

Співробітник Міжнародного товариства з прав людини: «Якщо минуле повториться, ми будемо засуджені історією»

Міхаела Коллер, директор з релігійних питань Міжнародного товариства з прав людини (IGFM), виступила на мітингу
Міхаела Коллер, директор з релігійних питань Міжнародного товариства з прав людини (IGFM), виступила на мітингу

На мітингу виступила Міхаела Коллер, директор із релігійних питань Міжнародного товариства прав людини (IGFM). Вона сказала: «Протягом десятиліть Міжнародне товариство з прав людини отримало безліч даних, що свідчать про серйозні порушення прав людини в Китаї. Ми вражені тим, що переслідування в Китаї триває, незважаючи на попередження міжнародної спільноти. Представники китайського уряду (КПК) у відповідь на питання міжнародної спільноти все заперечують, приховують факти та брешуть».

Вона також зазначила: «У липні 1999 року КПК почала переслідувати практикувальників Фалуньгун, які дотримуються принципів «Істина, Доброта, Терпіння». У 2000 році було заарештовано багато послідовників Фалуньгун. Водночас у Китаї різко зросла кількість операцій із пересадки органів. Пізніше люди дізналися про жахливу кількість пересадок органів у Китаї, яка постійно зростає й обчислюється кількома десятками тисяч операцій на рік, і цю кількість неможливо пояснити добровільним донорством органів. Отримані докази вказують, що держава керує насильницьким вирізанням органів, особливо в послідовників Фалуньгун. У 2013 році Європейський Союз ухвалив резолюцію, різко засудивши ці злочини».

«Привернення уваги громадськості до злочинів КПК – наш єдиний вихід, – сказала вона. – Якщо минуле (злочини нацистів) повториться, історія нас засудить».

Урядовці та громадські діячі вітають 400 мільйонів людей, що вийшли з КПК

Анієсса Андресен, голова організації «Жителі Гонконгу в Німеччині»
Анієсса Андресен, голова організації «Жителі Гонконгу в Німеччині»

Анієсса Андресен, голова організації «Жителі Гонконгу в Німеччині», взяла участь у мітингу. Вона сказала: «Я бачу, що практикувальники Фалуньгун діють як один, щоразу, як збираються разом». Вона додала: «Ми раді, що так багато людей (400 мільйонів) вийшли з КПК. Усвідомивши злу природу компартії Китаю, вони змогли прокинутися й добровільно вийти з її лав. Я думаю, це радісна звістка».

Вон Ю Мань, представник організації «Жителі Гонконгу в Німеччині», виступив на мітингу
Вон Ю Мань, представник організації «Жителі Гонконгу в Німеччині», виступив на мітингу

Вон Ю Мань, речник організації «Жителі Гонконгу в Німеччині», сказав: «Згідно з даними Всесвітнього центру допомоги з виходу з компартії Китаю, 3 серпня 2022 року загальна кількість китайців, що вийшли з лав КПК, досягла 400 мільйонів осіб. З 1949 року КПК авторитарно править китайським народом. Вона знищує культуру, свободу і права людини не тільки в Китаї, а й у всьому світі».

Він нагадав людям: «Стаття № 1 Конституції Німеччини говорить, що права людини є недоторканними. Обов’язок державної влади – поважати та захищати права людини. Вільна держава має стати на бік пригноблених та захистити демократію».

Сі Хаймін, голова Великого хуралу Південної Монголії та голова Народної партії Внутрішньої Монголії, написав у своєму вітальному посланні: «Сьогодні люди зібралися, щоб підтримати розпад КПК. КПК – це зла група, що відстоює свої інтереси, по суті, бандитська організація. Допомогти людям відмовитись від КПК дуже важливо. Практикувальники Фалуньгун докладають багато зусиль для цього».

Він додав: «Люди знають, що КПК – це зло. Якщо КПК не впаде, то не тільки Китай втратить надію, а й увесь світ зіткнеться з катастрофою».

Ляо Тяньці, заступник голови міжнародного комітету захисту миру ПЕН-клубу та президент організації «Голос Європи», надіслала листа на підтримку заходу. Вона написала: «Я щиро вітаю практикувальників Фалуньгун, які сьогодні зібралися тут, щоби взяти участь у мітингу. Сьогодні наш світ сповнений всіляких потворних і дивних явищ, таких як війна, насильство і ненависть, але ви, як і раніше, зберігаєте твердість у своїй рішучості, висловлюєте свої внутрішні переконання мирним шляхом і закликаєте до миру в усьому світі. Давайте вірити, що толерантність може усунути ненависть, добра воля може послабити насильство і настане мир».

Ісламдін Таджамов, делегат Всесвітнього уйгурського конгресу
Ісламдін Таджамов, делегат Всесвітнього уйгурського конгресу

Ісламдін Таджамов, делегат Всесвітнього уйгурського конгресу, розповів про переслідування уйгурів у Сіньцзяні та закликав людей до дій. В інтерв’ю він сказав: «Я думаю, що це (вихід з трьох організацій КПК) непросте завдання для китайців. Цей крок потребує мужності. Людей вводить в оману пропаганда КПК і змушує приймати хибні цінності, що суперечать людській моралі».

Таджамов додав: «Істина, Доброта, Терпіння – дуже важливі цінності для людини, для всіх людей. Вони дозволяють людям жити в гармонії, бути щирими та допомагати один одному».

У Маньян, експерт з питань Китаю в Німеччині, політичний та бізнес-консультант
У Маньян, експерт з питань Китаю в Німеччині, політичний та бізнес-консультант

У Маньян, експерт з питань Китаю в Німеччині, політичний та бізнес-консультант, сказав у своєму виступі: «Оголошення про вихід 400 мільйонів осіб з організацій КПК означає, що 400 мільйонів людей прокинулися, усвідомили злу природу КПК та оголосили про розрив із нею. Таким чином, спроби КПК контролювати світ і все людство зіштовхнуться із серйозною протидією. Тому німецький народ також має вітати вихід із КПК 400 мільйонів людей, щоб разом святкувати цю віху та побудувати найкращий світ. Я вірю, що одного дня світ подякує практикувальникам Фалуньгун за їхні зусилля, що пробуджують людей, викриття злочинів КПК та порушення прав людини в Китаї».

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа та чому КПК переслідує цю практику?

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості у 1992 році Учителем Лі Хунчжи в місті Чанчуні. Нині Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, яка заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, зміцнили здоров’я, виправили характер та зазнали позитивних змін у житті.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), сприйняв популярність духовної практики, що зростає, як загрозу атеїстичній ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліцейських та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Веб-сайт Minghui.org підтвердив загибель кількох тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Передбачається, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення та тортур за свою віру.

Існують конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів в ув’язнених практикувальників Фалуньгун, яких вбивають із метою отримання органів для трансплантації.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2022/8/21/1169120.html