Балі, Індонезія. Практикувальники Фалунь Дафа познайомили із практикою вдосконалення відвідувачів святкового заходу у торговому центрі

Практикувальників Фалунь Дафа у складі духового оркестру Тянь Го та групи барабанщиків запросили взяти участь у святковому різдвяному заході, що відбувся 24 грудня 2022 року у торговому центрі на острові Балі (Індонезія). Вони представили глядачам красу Фалунь Дафа та розповіли про користь цієї практики вдосконалення душі та тіла.

Захід розпочався з виконання духовим оркестром Тянь Го музичного твору «Фалунь Дафа несе добро». Деякі практикувальники роздавали відвідувачам торгового центру буклети з інформацією про Фалунь Дафа та паперові квіти лотоса зі словами «Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи».

Духовий оркестр Тянь Го виступає на святковому різдвяному заході у торговому центрі «Балі Галерея»
Духовий оркестр Тянь Го виступає на святковому різдвяному заході у торговому центрі «Балі Галерея»
Гостя заходу фотографується з практикувальниками Фалунь Дафа
Гостя заходу фотографується з практикувальниками Фалунь Дафа

Марія з Кути (Індонезія) приїхала на Різдвяний фестиваль із чоловіком та дочкою. Дізнавшись про Фалунь Дафа та поговоривши з практикувальником, вона захотіла відвідати пункт практики Фалунь Дафа у Джімбарані. Вона розповіла, що має запальний характер, легко дратується і часто перебуває у стані сильного стресу, тому завжди хотіла займатися медитацією, але ніяк не могла знайти потрібну школу.

Марія зраділа тому, що зустріла практикувальників Фалунь Дафа і дізналася про цю школу вдосконалення душі та тіла. Вона засмутилася, коли почула про переслідування послідовників Фалунь Дафа компартією Китаю (КПК). Однак, дізнавшись, що Фалунь Дафа поширився більш ніж у 100 країнах світу, Марія наповнилася рішучістю почати займатися цією практикою.

Марія та її дочка були раді дізнатися про практику Фалунь Дафа
Марія та її дочка були раді дізнатися про практику Фалунь Дафа

Коли практикувальники закінчили свої виступи, з ними сфотографувалися жінка-адвокат та її подруга. Вони сказали, що їх дуже зацікавила практика Фалунь Дафа і тому обов’язково знайдуть в Інтернеті інформацію про неї.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2023/1/5/1171659.html