У Новій Зеландії практикувальники Фалуньгун взяли участь у двадцяти Різдвяних парадах та отримали високу оцінку глядачів

Різдвяні свята святкуються у Новій Зеландії з кінця листопада до кінця грудня, і паради є традиційною формою заходів. З 26 листопада до 24 грудня 2022 року практикувальники Фалуньгун взяли участь у 20 парадах, що проходили у багатьох містах та регіонах як на Північному, так і на Південному островах, та здобули кілька нагород. Люди дякували їм за послання «Істина, Доброта, Терпіння», яке вони принесли, і за те, що вони дали їм надію на майбутнє.

Духовий оркестр Тянь Го практикувальників Фалуньгун, група барабанщиків та виконавці танцю дракона представили глядачам захоплюючу виставу на парадах, справивши на них глибоке враження. Група Фалуньгун здобула перший приз на Різдвяному параді у місті Фангареї, другий приз на параді у поселенні Хікуранги та третій приз на параді у Вайтомо.

Практикувальники Фалуньгун беруть участь у Різдвяних парадах у різних частинах Нової Зеландії, листопад та грудень 2022 року
Практикувальники Фалуньгун беруть участь у Різдвяних парадах у різних частинах Нової Зеландії, листопад та грудень 2022 року
Практикувальники Фалуньгун роздають глядачам параду інформаційні матеріали про Фалуньгун, практику вдосконалення душі та тіла
Практикувальники Фалуньгун роздають глядачам параду інформаційні матеріали про Фалуньгун, практику вдосконалення душі та тіла

Всі ми повинні дотримуватися моральних цінностей, які стоять за принципами «Істина, Доброта, Терпіння»

Таня Вятт зі своїми дітьми
Таня Вятт зі своїми дітьми

Таня Вятт за походженням маорі. Вона привела своїх дітей на один із Різдвяних парадів і з радістю прийняла від практикувальників паперову квітку лотоса з підвіскою, на якій було написано «Істина, Доброта, Терпіння». «Музика та костюми практикувальників Фалуньгун чудові! – сказала вона. – Вони мені дуже сподобалися. Чим більше таких виступів, тим веселіше та краще. Їм потрібно брати участь у парадах скрізь у світі.

Я повністю згодна з принципами Фалунь Дафа “Істина, Доброта, Терпіння”. Це такі принципи, яким я і мої діти хочемо дотримуватися, оскільки вони дуже важливі. Усі мають бути щирими та терплячими, хоча мені, як мамі двох дітей, іноді важко бути стриманою».

Вона була вражена, дізнавшись, що Комуністична партія Китаю (КПК) переслідує практикувальників Фалуньгун. «У людей має бути право на особисту свободу. Вони повинні мати право обирати, чим хочуть займатися, і КПК не має втручатися. Усі повинні жити вільно, як ми, маорі,—сказала вона. – Крім того, медитація корисна для здоров’я; це доведено. Практикувальники Фалуньгун не помиляються, прагнучи Істини. КПК має припинити переслідувати їх!

КПК діє неправильно, контролюючи свій народ із почуття заздрості. Я сподіваюся, що практикувальники Фалуньгун продовжать відстоювати права людини і ніколи не відмовляться від своєї віри в принципи Фалуньгун».

Людство має повернутися до принципів «Істина, Доброта, Терпіння»

Кевіні Тарі (праворуч) і Давіні Мьюїр сподобався духовий оркестр Тянь Го
Кевіні Тарі (праворуч) і Давіні Мьюїр сподобався духовий оркестр Тянь Го

Кевіна Тарей та її двоюрідна сестра Давіна Мьюїр разом дивилися парад. Кевіні дуже сподобався виступ оркестру Тянь Го. «Вони були чудовими, – сказала вона. – Їхній виступ був професійним та організованим. Вони мають дуже красиві біло-блакитні костюми».

Робота Кевіни, співробітниці соціальної служби, полягає у тому, щоб допомагати мешканцям вирішувати їхні проблеми. Дізнавшись, що практикувальники Фалуньгун живуть за принципами «Істина, Доброта, Терпіння», вона сказала: «Мені подобаються ці принципи! Людство має повернутися до Істини, Доброти та Терпіння».

Давіна – медсестра. Вона поділилася своїми враженнями: «Мені також сподобався виступ оркестру Тянь Го. Мені захотілося танцювати під їхню чудову музику!»

Сестри сказали практикувальникам Фалуньгун, що хоча новозеландська та китайська культури зовсім різні, їм подобається Фалуньгун. Вони подякували практикувальникам Фалуньгун за те, що вони допомогли їм зрозуміти китайську культуру.

Люди кажуть, що «Істина, Доброта, Терпіння» є важливими цінностями

Алекс Маккарті (праворуч) захотіла спробувати займатися Фалуньгун, прочитавши інформаційний буклет
Алекс Маккарті (праворуч) захотіла спробувати займатися Фалуньгун, прочитавши інформаційний буклет

Алекс Маккарті – молода мама, яка живе в Папамоа. «Вони [музиканти духового оркестру Тянь Го] дивовижні, а їхня музика прекрасна. Мене вразило багато різних інструментів в оркестрі. А які гарні у них костюми! Мені дали інформаційний буклет Фалуньгун. Істина, Доброта та Терпіння – чудові принципи. Я вже давно шукаю практику, де була б медитація, тому мені захотілося зайнятися Фалуньгун. Я вдячна практикувальникам за те, що вони взяли участь у нашому параді», – сказала вона.

Джоанна Томас похвалила виступ духового оркестру Тянь Го
Джоанна Томас похвалила виступ духового оркестру Тянь Го

Джоанна Томас працює у бібліотеці. Вона похвалила виступ оркестру Тянь Го: «У них такі гарні костюми! Вони виділялися серед інших груп і привертали найбільше уваги. Різдвяні пісні, які вони виконували, були чудовими, і дітям вони сподобалися. Духовні цінності, що розповсюджуються ними, – Істина, Доброта, Терпіння – дуже правильні і важливі. Щирість і доброта мають бути принципами кожної людини».

Іл Маркес похвалила принципи Фалуньгун «Істина, Доброта, Терпіння»
Іл Маркес похвалила принципи Фалуньгун «Істина, Доброта, Терпіння»

Іл Маркес раніше працювала контролером. «Я вперше бачу виступ духового оркестру Тянь Го. Воно принесло мені задоволення, – сказала вона. – Традиційні китайські костюми музикантів дуже барвисті та привабливі, а їхній виступ був дивовижним. Я дякую їм за те, що вони пройшли такий довгий шлях з Окленда».

Вона дізналася, що практикувальники Фалуньгун живуть за принципами «Істина, Доброта, Терпіння», і це знайшло відгук у її серці: «Так, я теж повинна слідувати цим моральним цінностям. Крім того, я люблю медитувати. Мені хочеться сказати їм: ви робите чудову роботу. Будь ласка, продовжуйте так само».

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2023/1/2/1171410.html