Західна Україна: збір підписів під петицією DAFOH та клопотанням щодо притягнення Цзян Цземіня до суду за скоєні вбивства послідовників Фалунь Дафа в Китаї

У другій половині серпня 2017 року у Львові, Луцьку та Івано-Франківську пройшли масові заходи українських учнів Фалуньгун зі збору підписів проти насильницького вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа в Китаї і залученню Цзян Цземіня* до відповідальності за вчинені вбивства людей. Багато жителів західної України, а також іноземні туристи з Японії, Великобританії,  Туреччини, Єгипту, Польщі поставили свої підписи на захист послідовників Фалуньгун.

Акція учнів Фалуньгун у Львові
Акція учнів Фалуньгун у Львові
Сбір послідовниками Фалунь Дафа підписів під петицією DAFOH у Львові
Сбір послідовниками Фалунь Дафа підписів у жителів та гостей м. Львів під петицією DAFOH
Виконання п'ятого комплексу вправ Фалуньгун у м. Івано-Франківськ
Виконання п’ятого комплексу вправ Фалуньгун у м. Івано-Франківськ

На заходах були присутні спікери, які через гучномовець розповіли перехожим про трагічні події в Китаї – репресії й тортури, яким піддають учнів школи цігун Фалунь Дафа: «…Зараз у Китаї відбуваються жорстокі репресії над послідовниками стародавньої східної практики Фалунь Дафа. Фалунь Дафа – це практика, яка вдосконалює душу та тіло людини. Практикуючі виконують п’ять вправ, а також підвищують свою духовність за принципом всесвіту Істина Доброта Терпіння. Стало відомо, що на території Китаю є концентраційні табори, де учнів Фалуньгун тримають у великій кількості і яких використовують як живий банк органів. Якась людина не знає та приїжджає до Китаю, їй роблять операцію. У той час загибає один з послідовників Фалунь Дафа… Не залишайтесь байдужими, допоможіть зупинити ці злочини комуністичної партії Китаю, які тривають вже 18 років, підпишіть, будь ласка, наші петиції: петиція DAFOH – лікарі проти насильницького вилучення органів, а також міжнародне клопотання, щодо притягнення Цзян Цземіня до суду…».

Жителі західної України, а також туристи з різних країн світу не залишилися байдужими до репресій послідовників Фалуньгун в Китаї з боку компартії, уважно слухали присутніх на акціях українських учнів Фалуньгун, багато хто з них підписали петиції. Ось якою була реакція деяких з них на масові заходи учнів Фалуньгун.
– Лариса, 49 років, жителька Івано-Франківська: «Що я думаю на рахунок вилучення органів – звичайно, що це є злочин, дуже великий злочин, і треба щоб увесь світ не мовчав, щоб люди всіх країн говорили про це, і на політичному рівні звертались до уряду Китаю. Треба організовувати комітети для перевірок. Потрібно, щоб розвинені країни плотніше зайнялись цим питанням і його досліджували, і піднімали це питання масово в телебаченні, щоб увесь світ зупиняв ці репресії».

– Богдан, 60 років, житель Івано-Франківська: «Життя дається один раз. Насильницьке вилучення оргнів – це є садизм. Неможливо без згоди рідних, мами чи тата взагалі не можна такого робити. Вправи в вас прекрасні і правильно ви дієте. Ви ведете здоровий образ життя і це правильно.»

Богдан, 60 років, житель Івано-Франківська
Богдан, 60 років, житель Івано-Франківська

 

– Галина, 24 роки, жителька Івано-Франківська: «Моє відношення до сьогоднішнього заходу позитивне, тому що я чула по цю практику, я знаю, що люди, які нею слідують, вони перш за все духовно розвинені і духовно вільні, я підтримую це у будь-якому випадку. Люди повинні розвиватися, я вважаю, що будь-хто повинен це підтримувати. Я би хотіла щоб більше людей було залучено до таких акцій, більше людей було проінформовано, що відбуваються якісь насильницькі дії і допомагали це зупинити.»

Галина, 24 роки, жителька Івано-Франківська
Галина, 24 роки, жителька Івано-Франківська

Також на акціях учні Фалуньгун продемонстрували енергетичні вправи Фалунь Дафа для поліпшення фізичного здоров’я і досягнення душевного спокою людини, а також розповіли глядачам про глибокі принципи Фалунь Дафа “Істина Доброта Терпіння“, які викладені в книзі Чжуань Фалунь Учителем Лі Хунчжи.

Виконання третього комплексу вправ Фалунь Дафа у м. Львів
Виконання третього комплексу вправ Фалунь Дафа у м. Львів
Акція учнів Фалуньгун у м. Луцьк
Акція учнів Фалуньгун у м. Луцьк

*Цзян Цземінь – це колишній голова комуністичної партії Китаю, який розв’язав у 1999 році незаконні репресії над послідовниками Фалуньгун.