Де ж лотоси?

«А де нині наші лотоси?», «Куди поділися лотоси? Чому ми їх уже не бачимо?»…

Ось такі запитання передбачають практикувальники Фалуньгун після завершення акції «Квітки лотоса» в кожному з міст, де вона проводилася. Адже скільки докладено зусиль, скільки вкладено душі в процес організації кожного із заходів! І все заради того, щоб нагадати якомога більшій кількості людей про важливість духовної чистоти, важливість духовного вдосконалення. Бо ж саме з турботою про незаплямованість, з постійним процесом невпинного удосконалення душі асоціювалася квітка лотосу в різних народів Земної Кулі.

Практикувальники Фалуньгун постаралися зробити квітки лотосу сяйними
Практикувальники Фалуньгун постаралися зробити квітки лотосу сяйними

Можна також запитати: чи простий це збіг обставин, що до пелюсток квітки лотоса практично не налипає ніякий бруд, і що на темну пору доби ця квітка щільно стуляє свої пелюстки й занурюється під воду; а там, у товщі води, вона продовжує генерувати тепло настільки сильно, що жодна з комах, яка опинилася всередині закритої квітки, не сміє завмерти, — а й далі збирає нектар.

Практикувальники Фалуньгун постаралися зробити квітки лотосу сяйними – тут уже мається на увазі духовний чинник. Але саме тому, напевно, що в цьому випадку віддзеркалюється реальний стан речей – ілюміновані квітки лотосу настільки сильно приваблюють зір, настільки сильно привертають до себе людську увагу!

Різноколірні стовпчики світла з установлених шеренгами макетів квітки лотоса зміцнили урочисту святковість останніх літніх вечорів 2017 року у двох загальновідомих туристичних центрах Західноукраїнського регіону: місті Львів та місті Івано-Франківськ.

Віктор Гаврилів, практикувальник Фалуньгун з Західноукраїнського регіону.