У Західній Україні люди отримують користь після відвідування ознайомчого семінару Фалунь Дафа

Практикувальники Фалунь Дафа з України та Австрії з 17 до 18 лютого провели заняття, знайомлячи мешканців міста Ужгорода з практикою вдосконалення свідомості та тіла Фалунь Дафа (Фалуньгун). Близько 20 осіб відвідали заходи, на яких практикувальники представили принципи Фалунь Дафа та розповіли про практику. Учасники зазначили, що, виконуючи вправи, відчули сильну енергію.

Ужгород є адміністративним центром Закарпатської області на Західній Україні. Практикувальники зустрілися тут, щоб познайомити місцевих мешканців із красою Фалунь Дафа.

Учасники семінару відчувають енергію та умиротворення

Під час дводенного ознайомчого семінару практикувальники показували учасникам відео, де засновник Фалунь Дафа Майстер Лі Хунчжи навчає п’яти комплексів вправ. Вони також розповідали про принципи вчення та про переслідування його послідовників у Китаї. Потім усі разом виконували вправи та обмінювалися досвідом.

Знайомство з Фалунь Дафа в перший день семінару, 17 лютого 2024 року
Знайомство з Фалунь Дафа в перший день семінару, 17 лютого 2024 року
Навчання першого комплексу вправ
Навчання першого комплексу вправ
Навчання медитації
Навчання медитації

Багато учасників, які відвідали заняття, сказали, що після вивчення вправ відчули енергію та умиротворення. Надія, учасниця семінару, сказала: «Я довго шукала свій духовний шлях. Завдяки цій презентації та навчанню вправ я відчула, що це саме те, що я шукала».

Навчання другого комплексу вправ
Навчання другого комплексу вправ

Перед семінаром практикувальники проводили ознайомчі заходи біля річки Уж у центрі міста, де демонстрували вправи та роздавали інформаційні матеріали.

Демонстрація вправ біля річки Уж у центрі Ужгорода
Демонстрація вправ біля річки Уж у центрі Ужгорода

Багато перехожих із радістю брали матеріали та цікавилися Фалунь Дафа. Одна дівчина довго спостерігала за практикувальниками, а потім спитала, де можна навчитися вправ. Їй сказали, що ознайомчий семінар відбудеться за годину. Вона записала адресу і відвідала семінар.

Йога-студія приймає в себе ознайомчий семінар Фалунь Дафа

Ознайомлювальний семінар проводили в йога-студії Sky Lotus (Небесний лотос). Обидві засновниці цієї студії, Ніна та Людмила, відвідали заняття.

Причому обидві жінки дізналися про Фалунь Дафа в різний час ще влітку 2023 року, коли кілька практикувальників з України та Латвії спеціально зустрілися в Ужгороді, щоб продемонструвати вправи в одному з парків.

Людмила працювала в прилеглому кафе. Вона вийшла надвір відпочити і, побачивши практикувальників, була дуже схвильована. Але на той час вона не змогла відлучитися з робочого місця, щоб  дізнатися більше про практику.

Практикувальники виконують вправи в парку Ужгорода влітку 2023 року
Практикувальники виконують вправи в парку Ужгорода влітку 2023 року

Ніна проходила повз практикувальників, і вони подарували їй квітку лотоса з підвіскою про Фалунь Дафа. Ніна була дуже рада і сказала, що вона щойно відкрила йога-студію під назвою Sky Lotus («Небесний лотос»). Вона подумала, що це чудовий збіг і, можливо, не випадковий. Ніна запросила практикувальників до своєї студії, щоб вони провели заняття та продемонстрували вправи Фалунь Дафа.

Коли практикувальники шукали місце для проведення семінару, вони згадали цей випадок і зв’язалися з Ніною. На той час з’ясувалося, що друга засновниця студії — це та сама Людмила з кафе, яка так хотіла більше дізнатися про Фалунь Дафа, і тепер їй випала ця можливість.

Після семінару місцеві практикувальники започаткували в Ужгороді регулярний пункт практики Фалунь Дафа, де нові практикувальники можуть виконувати вправи.

Джерело : https://en.minghui.org/html/articles/2024/3/5/216101.html