У Дніпрі пройшла акція, що викриває злочини компартії в Китаї над послідовниками Фалунь Дафа

20 липня 2016 року жителі міста Дніпра могли спостерігати незвичну картину: в центрі міста біля танка розташувався операційний стіл зі схилившимся над ним хірургом, поруч стояли людина в костюмі поліцейського з кийком і людина в костюмі лікаря, яка тримала медичну скриньку із зображенням людських органів.

Акція, що викриває злочини компартії Китаю над послідовниками Фалунь Дафа
Акція, що викриває злочини компартії Китаю над послідовниками Фалунь Дафа

 

Поруч на килимках сиділи люди, тримаючи в руках фотографії китайців. Ці китайці – жертви жорстоких репресій, які розгорнув 20 липня 1999 року колишній глава компартії Китаю Цзян Цземінь. А операційний стіл і люди навколо – це інсценування, що викриває страшний злочин століття – насильницьке вилучення органів у живих людей.

На акції також проводився збір підписів проти репресій та на підтримку подачі позовних заяв до суду на організатора злочинів – Цзяна.
Жертви репресій – прихильники духовної практики Фалуньгун. Практика Фалуньгун або Фалунь Дафа вперше була представлена широкому загалу в травні 1992 року паном Лі Хунчжи в Китаї в формі традиційної китайської оздоровчої гімнастики цігун. Ефективність Фалуньгун була настільки висока, що за кілька років число її послідовників досягло 100 мільйонів чоловік.

У 1999 році комуністична влада КНР виявила, що прихильників Фалуньгун стало більше, ніж членів компартії, і що цією практикою займаються навіть чиновники з вищих ешелонів влади і їх родичі. Колишній тоді генсек Цзян Цземінь побачив у цьому загрозу для своєї влади і втрати контролю над людьми і оголосив цю практику поза законом, на її послідовників почалися гоніння.

Репресії послідовників Фалуньгун не припиняються в Китаї вже 17 років. Людей арештовують прямо на вулицях і без суду і слідства садять у «виправно-трудові табори». Там шляхом застосування різних методів тортур влада намагається змусити послідовників Фалуньгун відмовитися від своєї віри. Крім того, стало відомо, що у послідовників Фалуньгун під керівництвом компартії Китаю насильно видаляють органи на продаж. Від цих злодіянь в Китаї загинуло вже близько 1,5 млн. чоловік.

Світова громадськість закликає владу Китаю зупинити незаконне вилучення органів у в’язнів совісті.Якщо Ви також не байдужі до цієї проблеми, Ви можете підписати петицію в електронному вигляді на нашому сайті або на сайті: Faluninfo.ru.