Практикувальники Фалунь Дафа взяли участь у щорічному Параді вогнів, що проходив на південному заході штату Колорадо (США)

3 лютого 2023 року практикувальники Фалунь Дафа взяли участь у щорічному Параді вогнів під час свята снігопаду (Snowdown) у місті Дюранго, розташованому на південному заході штату Колорадо (США). Організатори параду розмістили барвисту платформу Фалунь Дафа на чолі параду і пізніше присудили їй перше місце.

Платформа Фалунь Дафа на щорічному параді вогнів під час свята снігопаду Snowdown у місті Дюранго штату Колорадо
Платформа Фалунь Дафа на щорічному параді вогнів під час свята снігопаду Snowdown у місті Дюранго штату Колорадо

Щороку кілька тисяч жителів Дюранго та прилеглих міст збираються взяти участь у щорічному Параді вогнів під час свята снігопаду (Snowdown). Перший парад відбувся приблизно 1979 року, щоб підняти людям настрій у період довгих зимових місяців.

Підготовка до параду

Практикувальники Фалунь Дафа, які проживають в районі Дюранго, зв’язалися зі співучнями з сусіднього штату Каліфорнія й попросили підтримки. Практикувальники Фалуньгун із південної Каліфорнії підготували барвисту платформу, прикрашену квітами лотоса ручної роботи, та взяли участь у першому зимовому нічному параді. Послідовники Фалуньгун також продемонстрували п’ять комплексів вправ Фалунь Дафа, розповсюджували листівки та дарували перехожим квіти лотоса.

Під час підготовки до параду організатори заходу підійшли до практикувальників Фалуньгун та запропонували поставити барвисту платформу Фалунь Дафа на чолі параду.
Місто Дюранго розташоване у високогірному пустельному районі, де температура вночі швидко опускається нижче 0°C. 45-хвилинна хода стала справжнім випробуванням для практикувальників Фалуньгун, одягнених у тонкі костюми, щоб продемонструвати красу Фалунь Дафа. Але, попри холод, послідовники Дафа були щасливі поділитися чистою та позитивною енергією Фалунь Дафа з місцевими жителями.

Тіффані (з округу Оріндж у штаті Каліфорнія), яка практикує Фалуньгун, сказала: «Я щаслива взяти участь у параді та поділитися красою Фалунь Дафа з людьми, які сьогодні спостерігають за парадом. Практика Фалунь Дафа покращила моє здоров’я, а також допомогла покращити мій характер. Вона заснована на універсальних принципах «Істина, Доброта, Терпіння». Ми раді розповісти людям про користь цієї практики вдосконалення».

Реакція відвідувачів заходу

Коли платформа повільно рухалася вулицею, глядачі підтримували групу Фалуньгун вигуками: «Прекрасна платформа!», «Відмінна робота!»
Поки платформа рухалася головною вулицею Дюранго, люди радо тягнулися руками і брали паперові квіти лотоса та інформаційні матеріали. Попри навколишній шум, музика, що звучала з платформи, створювала атмосферу доброти та спокою. Багато глядачів виявило бажання більше дізнатися про Фалунь Дафа. Практикувальники Фалуньгун розповідали жителям міста про принципи Фалунь Дафа, а також про переслідування в Китаї, яке здійснюється комуністичним режимом.
Багато людей висловили бажання суботами відвідувати місцевий майданчик для виконання вправ.

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа та чому КПК переслідує цю практику?

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості у 1992 році Учителем Лі Хунчжи у місті Чанчуні (Китай). Тепер Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, що заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я та характер.

Веб-сайт Minghui.org підтвердив загибель тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Цілком очевидно, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення та тортур за свої переконання.
Існують конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів у ув’язнених практикувальників Фалуньгун, яких вбивають із метою отримання органів для трансплантації.

Під особистим керівництвом Цзяна було створено «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліційних та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2023/2/18/1172776.html