Навчання вправам цігун Фалунь Дафа в громадських центрах Торонто

(Minghui.org) Щосуботи з січня 2017 року практикуючі Фалуньгун міста Торонто (Канада) проводять безкоштовне навчання вправам цігун і медитації в будівлі Stan Wadlow Clubhouse. Багато людей навчилися спокійним і плавним вправам, і відзначають значні поліпшення фізичного і духовного здоров’я.

Безкоштовне навчання вправам Фалунь Дафа в будівлі Stan Wadlow Clubhouse (м. Торонто, Канада)
Безкоштовне навчання вправам Фалунь Дафа в будівлі Stan Wadlow Clubhouse (м. Торонто, Канада)

 

«Фалуньгун допоміг мені кинути палити після 53 років куріння»

На одному занятті Патрік сказав, що з ним відбулися дивні зміни після того, як він почав практикувати Фалунь Дафа кілька років тому: «Фалуньгун допоміг мені кинути палити після 53 років куріння. А також я відмовився від вживання спиртних напоїв».

Близько трьох років тому Патрік в бібліотеці прочитав «Чжуань Фалунь», головну книгу практики. Потім він прочитав всі праці засновника вчення. «Я почав читати і виконувати вправи, як тільки повернувся додому. Незабаром після цього я кинув курити і пити. Мій розум просто відкрився, і навколо все змінилося. У житті стало більше спокою і менше боротьби і образ», – поділився він.

Завдяки практиці цігун Фалунь Дафа Патрік (зліва) зміг кинути палити після 53 років куріння
Завдяки практиці цігун Фалунь Дафа Патрік (зліва) зміг кинути палити після 53 років куріння

Він прийшов на заняття, тому що хотів приєднатися до інших практикуючих для виконання вправ.

«Я відчуваю, що мені дуже пощастило»

Кетлін Філіпчук – медсестра на пенсії. Вона дізналася про заняття цігун Фалунь Дафа з газети. «У той час чоловікові поставили діагноз “недоумство”, а мені сказали, що у мене може бути рак шлунка. Засмучена, я вирішила прийти і спробувати», – розповіла вона.

Перший раз, коли вона прийшла на заняття, шлунок у неї болів так сильно, що вона не могла виконувати вправи. «Я почала вимовляти:” Фалунь Дафа несе добро, Істина, Доброта, Терпіння- праведні принципи “. Біль повільно пішла, і я змогла продовжити виконання вправ», – згадує Кетлін.

Через хворобу чоловіка їй було нелегко піти з дому на заняття. Але вона з задоволенням відвідує пункт практики, тому що практика завжди допомагає їй зняти напругу, розслабитися і заспокоїтися. «Незалежно від труднощів, я буду продовжувати робити це. Я просто відчуваю, що мені дуже пощастило», – розповіла Кетлін.

«Ці добрі люди не повинні піддаватися переслідуванню»

У січні 2017 року на форумі охорони здоров’я друг Сіні Суель запропонував йому вивчати Фалуньгун. «І ось я тут і відчуваю себе чудово. Практикуючі дуже хороші люди і терпляче навчали мене. Вони вселили в мене впевненість продовжити цю практику», – поділився він.

Коли він дізнався, що практикуючих Фалуньгун переслідують в Китаї за віру, він був стурбований. «Я дійсно не міг цього зрозуміти. Ці хороші люди не повинні зазнавати переслідувань. Я розповім більшій кількості людей, як китайський режим бреше про практику», – пообіцяв Сіні.

Практикуюча Фалунь Дафа Чжан з міста Шеньчжень, Китай. Вона розповіла, що отримала величезну користь від практики. «Зараз я відчуваю себе іншою людиною. Я сподіваюся, що китайці, які повірили пропаганді комуністичного режиму про Фалуньгун, зможуть знайти час, щоб прочитати книги Фалуньгун і вивчити вправи. Після цього вони вже не будуть так думати», – вважає Чжан.

Проведемо більше занять

Практикуючий Лі Бо на навчальних заняттях розповів, що багато людей вважали за краще вивчати вправи лицем до лиця. «Ми будемо продовжувати проводити ці заняття в квітні поточного року в громадському центрі Warden Hilltop. Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до нас щосуботи з полудня до 2 годин», – запевнив він.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/3/24/1139320.html