У Тайбеї (Тайвань) Практикувальники розповідають про користь Фалунь Дафа під час проведення заходу на майдані Свободи

13 серпня практикувальники Фалунь Дафа в Тайбеї зібралися на площі Свободи, щоб познайомити з практикою туристів та місцевих жителів. Незважаючи на спекотну погоду, площа Свободи, що є популярним місцем у місті, була заповнена пішоходами, бігунами та велосипедистами, які зупинялися, щоб поговорити з практикувальниками Фалунь Дафа.

Практикувальники демонструють вправи Фалунь Дафа під час заходу на площі Свободи в Тайбеї 13 серпня, що проходив протягом усього дня
Практикувальники демонструють вправи Фалунь Дафа під час заходу на площі Свободи в Тайбеї 13 серпня, що проходив протягом усього дня

Звільнення від безсоння

Ні Чжен (на передньому плані) сказала, що стала здоровою, коли почала практикувати Фалунь Дафа
Ні Чжен (на передньому плані) сказала, що стала здоровою, коли почала практикувати Фалунь Дафа

Ні Чжен з району Юнхе міста Нью-Тайбей сказала: «Раніше я страждала від сильного безсоння». Вона сказала, що у неї також були хвороби шлунка, проблеми зі шкірою та гінекологічні проблеми. Лікарі не могли їй допомогти. Коли вона побачила практикувальників Фалунь Дафа, які виконують вправи в парку, її увагу привернули плавні рухи вправ, і вона вирішила спробувати зайнятися цією практикою.

Безсоння у неї зникло майже миттєво. «Після виконання вправ заснути було дуже легко. Я почувала себе настільки розслабленою, що одного разу навіть забула замкнути вхідні двері перед тим, як лягти спати», – сказала Ні з посмішкою. Вона розповіла, що інші проблеми зі здоров’ям теж незабаром зникли.

Вона додала, що переваги практики виходять за межі фізичного покращення. «Якби більше людей практикували принципи «Істина, Доброта, Терпіння», цей світ став би кращим, – пояснила вона. – Практикувальники Фалунь Дафа представляють усі верстви суспільства, і вони приведуть суспільство до миру й безпеки».

Виразка загоїлася без жодного лікування

Цю – розробник програмного забезпечення, який працював у компанії Hsinchu Science Park у Сіньчжу. Через великий стрес і напруження на роботі у нього розвинулася виразка дванадцятипалої кишки. Перші три роки своєї практики щодо Фалунь Дафа він не докладав особливих зусиль. Але після переїзду до Тайбею він приєднався до духового оркестру Тянь Го і почав серйозно ставитись до практики вдосконалення. За 6 місяців виразка дванадцятипалої кишки зникла без медичного лікування.

Слідуючи вченню Фалунь Дафа, Цю намагається бути по-справжньому гарною людиною, де б він не був. Його відданість справі та досягнення завоювали довіру колег. «Різні завдання на роботі часто взаємопов’язані, і будь-яка помилка може негативно вплинути на подальший процес, – сказав він. – Це означає, що я маю робити все добре навіть тоді, коли ніхто не стежить за мною».

Якось начальник попросив його закінчити завдання, пов’язане із художнім дизайном. Хоча спочатку йому це не сподобалося, він нагадав собі, що він практикувальник Дафа, і щосили намагався виконати завдання успішно. «Фалунь Дафа допоміг мені глянути на це під іншим кутом, – сказав він. – Коли ми вкладаємо в роботу своє серце, то можемо створити гарні дизайни, які приносять користь та надихають людей».

Без прагнення

Хуан Юйчжень сказала, що стала милосердною після того, як почала практикувати Фалунь Дафа
Хуан Юйчжень сказала, що стала милосердною після того, як почала практикувати Фалунь Дафа

Хуан Юйчжень із В’єтнаму сказала, що раніше у неї був поганий характер. Після того, як вона почала практикувати Фалунь Дафа, вона могла впоратися зі своїм запальним характером; і мігрені, від яких вона страждала, зникли. «Навколишні кажуть, що я стала набагато дружелюбнішою і добрішою, ніж раніше», – поділилася вона.

Коли вона вперше почала практикувати Фалунь Дафа, Хуан тільки закінчила коледж. Знайти роботу було нелегко, і вона зазнала фінансових труднощів. Вона сказала: «Читання «Чжуань Фалунь», основного вчення Фалунь Дафа, дало відповіді на багато моїх питань. Я також зрозуміла, що це середовище призначене для того, щоб я вдосконалювалася внутрішньо. Мені просто треба робити все добре, без жодного прагнення».

Пізніше Хуан зустріла практикувальника та вийшла за нього заміж. Вона з чоловіком поїхала на Тайвань і спочатку не могла знайти роботу. Замість того, щоб переживати і хвилюватися, вона читала Книги Дафа і виконувала вправи. Незабаром вона знайшла роботу юридичного консультанта в державній установі, яка полягала у допомозі іноземним подружжям. «Я вдячна Вчителю Лі (засновнику Фалунь Дафа) за надану мені можливість», – сказала вона.

Знайти мету в житті

Намет Фалунь Дафа перед Національним меморіальним залом Чан Кайші поряд із площею Свободи
Намет Фалунь Дафа перед Національним меморіальним залом Чан Кайші поряд із площею Свободи

Практикувальники Фалунь Дафа також встановили інформаційний намет поруч із площею Свободи, де вони знайомили перехожих із Фалунь Дафа та розповідали їм про переслідування в Китаї.

Цін Цзюнь часто працює волонтером в інформаційному наметі. Подруга запропонувала їй спробувати виконувати вправи Фалунь Дафа багато років тому, і вони їй дуже сподобалися. «Вперше, коли я читала книгу, в якій описано вчення Фалунь Дафа, я відчула тепло внизу живота, і в ньому щось оберталося – точно так, як це описано в Чжуань Фалунь, – згадує вона. – Це було так дивно».

Цін Цзюнь вдячна Фалунь Дафа
Цін Цзюнь вдячна Фалунь Дафа

Захисниця демократії з юних років Цін багато років тому брала участь у заходах. Після того, як вона почала практикувати Фалунь Дафа, вона сказала, що відчула велику зміну. «Дафа навчив мене відрізняти правильне від неправильного. Я також дізналася про мету життя – і я постійно дивлюся в себе, щоб покращити себе», – сказала вона.

Однак по той бік протоки практикувальників Фалунь Дафа материкового Китаю затримують і піддають тортурам за їхні духовні переконання та дотримання принципів «Істина, Доброта, Терпіння». «Поліція може вдертися в їхні будинки, заарештувати їх та конфіскувати майно. Навіть діти не мають змоги ходити до школи, – сказала вона. – Це порушує основні права людини. Усі мають звернути увагу на це питання».

Протягом 23 років з того часу, як Комуністична партія Китаю (КПК) почала придушувати Фалунь Дафа в 1999 році, послідовники цієї практики мирно поширюють інформацію про жорстоке переслідування, сподіваючись якнайшвидше покласти йому кінець. «Фалунь Дафа дає нам міцне здоров’я та високі моральні цінності, – сказала Цін, – і за це не потрібно платити жодної копійки. Для мене Фалунь Дафа найкращий».

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2022/8/21/1169131.html