Відомий майстер бойових мистецтв: «Я нарешті дізнався, що таке справжнє вдосконалення»

Лі Юфу народився у сільській місцевості в провінції Хебей. Він є майстром китайських бойових мистецтв та виграв багато змагань, здобувши чимало нагород та титулів. Бувши доктором китайської медицини, він прочитав багато історичних книг і документів про надприродні здібності людини, намагаючись краще зрозуміти світ, у якому ми живемо, але не міг знайти відповіді на головне запитання: «У чому сенс людського життя?»

Як і багато людей, які перебувають у духовному пошуку, він виявив, що навички бойових мистецтв, чемпіонські титули та медичні знання не могли дати відповіді на його запитання. Чим більше Лі Юфу читав, тим менше вірив у те, що колись знайде ці відповіді. Скільки разів, дивлячись у нічне небо, він сподівався, що звідти у людський світ спуститься мудрець і покаже людям справжній шлях удосконалення.

У 1993 році Лі Юфу поїхав до США і став викладати в школі китайської медицини, а у вільний час вивчав давні писання та відвідував храми та монастирі, в одному з яких, у Лос-Анджелесі, навіть навчав бойових мистецтв. І весь цей час тривали його духовні пошуки.

У результаті Лі зовсім заплутався. Більшість людей ходили до храму з якоюсь метою: покращити здоров’я, налагодити стосунки у шлюбі, вирішити судові позови або подолати життєві труднощі. Вони витрачали гроші, щоб отримати благословення, але в храмі навряд чи хтось навчався, чи навчав, як шляхом удосконалення вийти за межі мирського суспільства.

Початок удосконалювання

У 1996 Лі прочитав у газеті, що його старий друг Гуань Гуймінь, якого часто називають королем китайських співаків, виступить в Лос-Анджелесі. Він поїхав туди і вони зустрілися. Лі розповів про свої пошуки та розчарування, на що Гуань відповів: «Не хвилюйся! Я знайшов те, що ми шукали!

Він говорив про практику Фалунь Дафа. Дотримуючись його поради, Лі Юфу прочитав «Чжуань Фалунь», головну Книгу Фалунь Дафа, яка справила на нього сильне враження. «Є стара приказка: “Якщо людина вранці почує про Дао, їй нема чого боятися, навіть якщо ввечері вона помре”. Вона описує те, що я тоді відчув», – згадує Лі.

Книга відповіла на всі його запитання, розкрила багато небесних таємниць та розповіла про те, як іти шляхом справжнього вдосконалення. Лі отримав глибше розуміння життя, будову людського тіла і всесвіту: «У минулому отримати це знання було не можливо. Я плакав, читаючи Книгу, бо нарешті знайшов те, про що міг тільки мріяти».

У віці 48 років Лі Юфу з трепетом пізнавав вчення Фалунь Дафа
У віці 48 років Лі Юфу з трепетом пізнавав вчення Фалунь Дафа

У той час Лі Юфу вже понад 30 років займався бойовими мистецтвами, цігуном та китайською медициною, але страждав від постійних головних болів і не знав чому. Простою мовою Книга «Чжуань Фалунь» пояснила йому, як по-справжньому підвищитися і чому людина хворіє. Його головний біль зник.

Лі Юфу виконує медитативну вправу Фалунь Дафа
Лі Юфу виконує медитативну вправу Фалунь Дафа

Перебуваючи під впливом традиційної китайської культури та володіючи благородним духом, Лі ризикував життям, щоб допомогти однокласникам. Він рятував людей за допомогою акупунктури; навіть тих, хто знущався з нього та його сім’ї. Але, згадуючи це пізніше, Лі усвідомив, що його мотиви не були по-справжньому чистими. Він тоді ніби хотів сказати: «Бачиш? Я рятую твоє життя. Як ти можеш знову зневажати мене?»

З цієї причини його серце не було спокійним, коли з ним та його рідними знову поводилися несправедливо. Наприклад, одного разу він посів перше місце на одному екзамені, але до програми допустили студента з найнижчим балом. «Ці випадки вияву несправедливості турбували мене і заважали мені рухатися вперед», – згадує Лі Юфу.

Але, прочитавши Книгу «Чжуань Фалунь», він отримав відповіді на всі запитання: «Учитель Лі, засновник Фалунь Дафа, постійно говорить нам про підвищення Сіньсін (духовності). Вчитель навчив нас глибоким поняттям, які без проблем допоможуть нам досягти вищого рівня».

Важливість доброчесності

Завдяки Фалунь Дафа Лі Юфу не лише покращив свій характер, а й став милосерднішим. Одного разу, коли проводилися змагання з бойових мистецтв, одна людина хотіла кинути йому виклик, але в цей момент раптово втратила можливість рухатися і її відвезли до лікарні.

Лі згадує: «Я пояснив йому, що головне у бойових мистецтвах – це високі моральні цінності. Потім розповів йому про практику Фалунь Дафа і про те, що, повторюючи від щирого серця слова “Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи”, можна вилікуватися. Повторюючи ці слова, він одужав і подякував мені.

Ідея гармонії між небом і людством відома з давніх часів. Коли людина вимовляє ці слова, вона зливається з універсальними принципами “Істина, Доброта, Терпіння” і тому отримає благословення Небес».

У 1999 Лі Юфу отримав у США ліцензію на роботу лікарем китайської медицини, а потім ступінь магістра. У 2005 році він продовжив навчання і за два роки здобув ступінь доктора традиційної китайської медицини.

Учитель Лі Хунчжи сказав:

«Цивілізація людського суспільства буде довговічною, і в ньому знову проявляться чудеса, тільки якщо людство зможе покращити поведінку та уявлення людей, узявши за основу моральність». («Лунь Юй», «Чжуань Фалунь»).    https://uk.falundafa.org/books/ZhuanFalun/zfl_00.htm

Щоб підкреслити цю ідею, свою дисертацію на докторський ступінь Лі Юфу присвятив темі «Моральні цінності та здоров’я».

Лікар Лі радив своїм пацієнтам вимовляти слова «Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи», і дивовижні випадки відбувалися знову і знову. «В одного пацієнта було захворювання легень, і я порекомендував йому повторювати ці слова. Почавши повторювати їх, він заспокоївся і зміг нормально дихати», – розповів Лі Юфу.

Як майстер бойових мистецтв і доктор китайської медицини він вважає, що дуже важливо розповідати людям про Фалунь Дафа: «Не має значення, хто вони – мої пацієнти, студенти чи друзі; гадаю, що це найважливіше, що я можу для них зробити».

Лі Юфу вважає, що Фалунь Дафа має дуже глибокий зміст
Лі Юфу вважає, що Фалунь Дафа має дуже глибокий зміст

Традиційні цінності

Бойові мистецтва, які насправді є набагато більшими, ніж поверхневі рухи, мають довгу історію. Насправді методи духовного вдосконалення є дуже важливими, і є частиною традиційної китайської культури.

У минулому багато видів бойових мистецтв включали надприродні здібності. «Ви можете просто доторкнутися до людини, і вона впаде – це не просто фізичний рух, це пов’язане зі станом свідомості та істинною природою. Отже, ви повинні звертати увагу на моральні цінності та вдосконалювати їх. Це вимагає віри в Учителя, подолання труднощів та старанної практики. Характер має вирішальне значення», – вважає Лі Юфу.

Але після того, як компартія Китаю (КПК) захопила владу, у багатьох стародавніх бойових мистецтвах було втрачено традиції, в них відійшли від моральних цінностей і під впливом комуністичної ідеології додали в них рухи з боксу, гімнастики та балету. В результаті зв’язок з Небесами обірвався.

Ось чому Лі Юфу говорить студентам та людям про важливість моральних цінностей: «Фалунь Дафа безцінний, і ми маємо дорожити ним. Я довго шукав, перш ніж знайшов його. Мені так пощастило, що я – практикувальник Фалунь Дафа. Сподіваюся, ви також отримаєте з цього користь».

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2022/8/21/1169122.html