МЕДИТАЦІЯ ДОПОМАГАЄ НА СЛУЖБІ, АБО ФАЛУНЬ ДАФА – ЦЕ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

Давно відомо, що медитація як здоровий спосіб життя (Фалунь Дафа) робить позитивний вплив на організм: уповільнює обмін речовин, омолоджує клітини; нормалізує діяльність органів і систем, оздоровлюючи їх; сприяє накопиченню енергії; заспокоює свідомість; виробляє терпіння, мудрість, силу і багато іншого.

Фалунь Дафа (Фалуньгун), фото, медитація, здоровий спосіб життя
Фалунь Дафа (Фалуньгун), фото, медитація, здоровий спосіб життя

У Мексиці медитація почала використовуватися в поліції. Так, в липні 2016 року протягом п’яти днів понад 600 поліцейських – співробітників підрозділів школи безпеки Мехіко починали робочий день зі спільного виконання комплексу вправ китайської медитативної системи Фалуньгун (Фалунь Дафа). Пройшовши за цим посиланням, ви можете прочитати про це статтю
http://www.epochtimes.ru/dlya-borby-s-nasiliem-v-shkolah-meksikanskaya-politsiya-namerevaetsya-ispolzovat-meditatsiyu-99029011/.

Фалуньгун є системою самовдосконалення цігун, що включає 5 вправ; філософію, засновану на принципі «Істина-Доброта-Терпіння»; підвищення моральності шляхом викорінення в собі негативних якостей, таких як злість, заздрість, егоїзм, хіть, корисливість, бажання показати себе та ін.

Фалуньгун був вперше представлений в Китаї паном Лі Хунчжи в 1992 році, після чого поширився по всьому Китаю, допомагаючи мільйонам китайців стати здоровішими і підвищити духовність. Протягом 7 років Фалунь Дафа в Китаї повсюдно називали «Золотим Фалуньгун», а Лі Хунчжи – Кращим Майстром цігун.

За рекомендацією одного співробітника, який бачив демонстрацію вправ Фалунь Дафа в центрі Мехіко і відчув там сильну добру енергію, директор школи безпеки столиці Мексики Адальберта Пелаез запросила послідовників Фалуньгун в поліцію для навчання вправам цієї школи самовдосконалення.

Офіцер поліції Лаура Мартінес Кока, що відповідає за навчання, говорить, що зазвичай їй важко було координувати заходи за участю сотень поліцейських, чого вона не зазначила в ході проведення спільних вправ Фалуньгун. Вона заявила, що ранкові вправи Фалунь Дафа зробили офіцерів спокійнішими протягом цих робочих днів.

Співробітники школи безпеки забезпечують правопорядок у всіх державних і приватних школах Мехіко. У їх функції входить виявлення та запобігання поширення та використання наркотиків, злочинних угруповань і підтримка слабких і пригноблений школярів.

Поліцейські повідомили, що вправи Фалуньгун допомогли їм заспокоїтися і стати більш енергійними. Поліцейський Адріан Гарсія після виконання вправ сказав, що відчуває в собі легкість, «як ніби щось погане пішло». Подібні відчуття відзначили багато поліцейських.

Фалунь Дафа
Фалунь Дафа

Директор школи Адальберта Пелаез задоволена змінами в поведінці своїх співробітників: «Я не знаю, що їм дали вправи Фалуньгун, але поліцейські дуже спокійно пішли на службу. Зазвичай вони галасливі, але на цей раз були дуже врівноваженими і спокійними ».

Під час занять співробітники школи безпеки також дізналися про те, що в Китаї Фалуньгун переслідується Комуністичною партією (КПК) з 1999 року саме за те, що підкорив серце кожного 12 жителя Піднебесної, допоміг їм стати здоровішими фізично і підвищити моральність відповідно до принципу «Істина -Доброта- Терпіння ».

Відомо, що тоталітарні режими уникають масовості і духовності. Тому лідер КПК Цзян Цземінь сприйняв популярність Фалуньгун як загрозу режиму і ініціював найжорстокіші репресії самої системи і послідовників Фалунь Дафа. Ці репресії Фалуньгун тривають в Китаї досі.

Однак в Тайвані, а також у Гонконзі і Макао, які офіційно входять до складу Китаю, Фалуньгун не тільки не заборонений, але і підтримується на рівні урядів і адміністрацій.

У Тайвані Фалунь Дафа введений в систему навчання школярів. В Індії військові практикують спільні виконання вправ Фалунь Дафа.

Фалуньгун практикують близько 100 мільйонів чоловік в 120 країнах світу.