Лікарі обирають людяність і порядність

Здоров’я та довголіття здавна прагнули люди. Також вони були показником правильного ритму життя. Хоч цілющих формул довгої молодості шукали здавна та панацеї, що достеменно вела б до здоров’я та довголіття невідомо, та відомо, що всі великі лікарі в історії займалися самовдосконаленням, як духовним, так і фізичним. Зокрема такі лікарі, як Авіценна, Гіппократ, Сунь Симяо, Хуа То та інші. Це розуміють і сучасні лікарі. Чимало з них уже стало на шлях поліпшення себе за найпрогресивнішою на сьогодні школою самовдосконалення Фалунь Дафа, яка наголошує, щонайперше, на плеканні моральних чеснот.

Багато лікарів обирають у своєму житті людяність, чесність і порядність
Багато лікарів обирають у своєму житті людяність, чесність і порядність

 

Серед них лікар-ендоскопіст однієї з лікарень Сімферополя Олександр Пудовкін. В інтерв’ю Олександр розповів, що раніше мав запальний характер: «Я міг довго терпіти, але потім, коли вибухав, то практично вже не міг зупинитися». За його словами, вдосконалюючись за Фалунь Дафа і звертаючи увагу на моральність, він зрозумів, що не гоже так вчиняти. Розвивши в собі більше терпіння, Олександр помітив, що при розмові з пацієнтами проявляє більше розуміння і співчуття. Крім того, у нього покращилося здоров’я — уже не турбують простудні захворювання — і поліпшилося самопочуття.

Стати на шлях самовдосконалення вирішила й Ельвіра Мюллер, яка працює офтальмологом у сільській місцевості в центральній Німеччині. Ельвірі 65 років, 40 з яких вона присвятила практиці за своєю спеціальністю. Пані Мюллер розповіла, що завжди цікавилася психологією людей і сенсом життя, тому кожного разу детально розпитувала пацієнтів про причини їхніх скарг, щоби зрозуміти зв’язок між тілом та душею. «Це посилилося приблизно 15 років тому, коли я почала працювати гомеопатом. Я врятувала низку пацієнтів від ліків та їхніх побічних ефектів, бо часто це було зайвим», — поділилася пані Мюллер.

Обіймаючи керівні посади як у державних, так і в приватних медустановах, Ельвіра мала непорозуміння з колегами. Ставши самовдосконалюватися за Фалунь Дафа у 2018 році, і зрозумівши, що людина, яка хоче поліпшити себе, має бути, щонайперше, чесною перед собою й іншими, і за свої вчини брати відповідальність на себе. Вона зрозуміла, що не завжди справедливо поводилася з колегами, як керівник, а тому вони звільнялися з роботи, чи не хотіли брати на себе зобов’язання, як от консультувати пацієнтів у назначені години в інтернеті. Пані Ельвіра усвідомила також, що була нетерплячою і скупою. «З травня 2019 року ситуація нормалізувалася. Маю двох працівників, які працьовиті й надійні, дуже доброзичливі до пацієнтів і один до одного. Нетерпіння й терпіння окупилися», — розповіла пані Мюллер про свою приватну практику сьогодні.

Лу Юйін — фахівць з опіків. Вона працює в китайському місті Ланьчжоу й на перше місце ставить інтереси своїх пацієнтів. Коли бідні люди не могли оплатити лікування, Лу зазвичай радила їм спочатку отримати лікування, а потім турбуватися про гроші. Лікування опіків коштує дорого, і рахунки за лікування можуть доходити до 30 тис. юанів (понад 100 тис. грн). Лу брала за лікування не більш як 2 тис. юанів (7 тис. грн), і в її пацієнтів рідко залишалися помітні шрами. Якщо її пацієнти все ж не мали можливості заплатити, вона лікувала їх безоплатно. Коли люди їй дякували, Лу пропонувала дякувати Фалунь Дафа пояснюючи, що саме тому, що почала слідувати принципам цього методу самовдосконалення, стала значно добрішою.

Проте Лу заарештували за практику Фалунь Дафа й відправили в місцевий центр «промивання мізків».

Хоча у всьому світі самовдосконалюватися за методом Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) можна вільно й безкоштовно, на жаль, у Китаї ця практика, яка має давні джерела й належить до традиційного цігун, заборонена. У 1999 році, коли в країні за різними оцінками налічували коло 100 млн людей, які самовдосконалювалися за Фалуньгун, тодішній лідер компартії Китаю Цзянь Цземінь самовільно розв’язав проти них криваві репресії. Людей, які не хочуть відмовлятися від Істини—Доброти—Терпіння (головні чесноти, на яких наголошує Фалуньгун) звільняють із роботи, запроторюють до в’язниць та центрів перевиховання. Сайт Minghui.org описав понад 100 видів тортур, яких зазнали в місцях позбавлення волі, а потім розповіли в інтерв’ю практикувальники Фалунь Дафа. Сам Цзянь Цземінь назвав це «боротьбою матеріалізму з ідеалізмом», наполягаючи на збереженні ідеології комунізму, матеріалізму та атеїзму.

Сьогодні перед вибором стоїть кожна людина: духовність чи матеріальні цінності, наука чи традиції, самовдосконалення чи самовиправдання, у що вірити.

Добре, що нині є чимало лікарів, які обирають у своєму житті людяність, чесність і порядність.