В Одесі пройшла Міжнародна художня виставка картин, присвячених практиці самовдосконалювання Фалунь Дафа (або Фалуньгун)

У період з 26 жовтня до 9 листопада 2020 року в Одесі пройшла виставка картин «Мистецтво Чжень Шань Жень”. На ній були представлені роботи дванадцяти художників з Австралії, Канади, Японії, Китаю та інших країн. В основному були присутні картини двох тематик: краса самовдосконалювання людини за принципами Істина-Доброта-Терпіння і репресії в Китаї послідовників духовної практики Фалунь Дафа (Фалуньгун), через які багато художників самі пройшли.

Екскурсоводи на виставці розповідали глядачам послідовно зміст кожної картини і дарували їм наприкінці екскурсій паперові лотоси, а також газети про стародавню практику самовдосконалювання Фалунь Дафа (Фалуньгун).

Міжнародна художня виставка картин «Мистецтво Чжень Шань Жень» в Одесі, Жовтень-Листопад 2020 року
Міжнародна художня виставка картин «Мистецтво Чжень Шань Жень» в Одесі, Жовтень-Листопад 2020 року (Фото: Fofg.in.ua)
Екскурсоводи розповідають відвідувачам на виставці зміст картин

Екскурсоводи розповідають відвідувачам на виставці зміст картин (Фото: Fofg.in.ua)

Багато відвідувачів поділилися емоціями і переживаннями після перегляду картин.

Наталя

Наталя з Одеси: «Дуже цікаво було дізнатися за дану віру, за яку жителі Китаю гинуть і страждають і їх ще й переслідують. Якщо чесно я про це дізналася тільки завдяки цій виставці. Дякую за даний захід, що ви про це говорите.»

Наталя з Одеси
Наталя з Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Олександр

Олександр з Одеси: «Виставка мене, звичайно, дуже сильно вразила – багато цікавого і потрібного для відкриття свідомості і підсвідомості людського. Ну а злочинців потрібно карати. І як би там не було все людство знайде той закон, який вони заслуговують. І покарання має бути справедливим і тільки справедливим. »

Олександр з Одеси
Олександр з Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Олександра та Іван

Олександра із сином Іваном з Одеси теж поділилися враженням. Олександра: «Масштабні такі речі розповідаються. І картини самі по собі розміром великі, деякі моменти – не зрозуміло картина або фотографія, але це дуже красиві картини, і найголовніше – ідея яку вони несуть. Мені дуже подобається те, що люди через мистецтво ось так от діляться своїм баченням і своїм життям, і проблемами. І це дуже здорово, що ми вміємо так розмовляти між собою, не знаючи мов якихось інших країн. Але тим не менш, мистецтво – універсальна мова. Тому я дуже вдячна вам за інформацію і за виставку в цілому.»

Іван: «Така душа у людини, велика. Вона роздає ці книги і ділиться світлом.» (Про картину «Купаючись в променях благородного світла»)

Олександра та Іван з Одеси
Олександра та Іван з Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Олег

Олег, житель Одеси, сказав, що техніка написання картин дуже висока і художники володіють великою майстерністю. Він сказав, що був здивований тому, що в Китаї є трудові табори, в яких люди безкоштовно працюють. Для нього це було новим.

Шон

Шон, турист із Канади: «Картини розповідають цікаві історії. Вони розкривають очі. Показано різні культури і частини світу, про які ми можемо нічого не знати. Картини проливають світло на жорстокі речі, які зачіпають багатьох людей.»

Шон, турист із Канади
Шон, турист із Канади (Фото: Fofg.in.ua)

Олександр

Олександр із Одеської області: «Цікаво і пізнавально. Я не думав, що в наш час такі речі відбуваються в світі, тим більше в Китаї. Я завжди вважав, що Китай – це така добра країна, де до людей ставляться по-доброму. А ось це все в наш час – тортури, катування. За що? Я просто в шоці. Треба щось із цим робити, напевно. Світова спільнота повинна якось звернути на це увагу.»

Олександр і Олег із Одеської області
Олександр і Олег із Одеської області (Фото: Fofg.in.ua)

Микола

Микола, студент із Одеси: «Що стосується моєї думки про репресії в Китаї, то це викликає у мене аж ніяк не позитивний відтінок емоцій. Те, що там відбувається, це дійсно жахливо. Тому, я вважаю, що цей напрямок здатний змінити нинішню ситуацію, яка там відбувається. Зрозуміло, це буде не відразу. Для цього потрібно застосувати безліч зусиль. Але тим не менше є люди і є прихильники, у яких, думаю, тверді переконання і вони будуть слідувати своїм переконанням до кінця. І в підсумку це дасть свій плід. А картини добре відображають цю ситуацію і громадськість, думаю, все-таки зможе звернути в достатній мірі свою увагу на це і допомогти ззовні людям, які страждають у Китаї.»

Микола, студент із Одеси
Микола, студент із Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Олександра

Олександра з Одеси: «Мене дуже вразила виставка. У якийсь момент я навіть майже не стримала сльози, особливо біля картини з дівчиною в Нью-Йорку. Дуже сильна картина, торкнула до глибини серця (картина «Заклик чистого серця»). Взагалі виставка відображає ті жахи, які відбуваються в сучасному світі донині, про яких мало що відомо. І це дійсно вражає, дуже рекомендую для саморозвитку. Дякую.»

Олександра з Одеси
Олександра з Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Наталія Іванівна

Наталія Іванівна з Одеси: «Це все те ж саме, що комуністична партія в 1937 році. Що було? Репресії. Що робили з людьми? І розстрілювали, і відправляли кудись в Колиму і ще кудись. Це дуже нагадує. Взагалі я ніяк не очікувала, що зараз таке робиться в Китаї. І ніколи цього не чула і не бачила. У нас про це не говорять.»

Наталія Іванівна з Одеси
Наталія Іванівна з Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Валентина Іванівна і Галина Євгенівна

Валентина Іванівна  з Одеси: «Відвідали виставку, дуже цікаво. Дуже багато дізналися. Інформація відкрита, глибока. Ну загалом слів немає, одні емоції. Дуже все цікаво, дуже шкода послідовників цієї релігії. Обурені, згадуємо свій комуністичний режим. Звичайно, це жахливо. Треба більше знати і, я думаю, що відвідати виставку є сенс, щоб задуматися про майбутнє.»

Галина Євгенівна  із Одеси: «Виставка і приголомшує, і жахає, і надихає. Так що багато дізналися і – думки до роздумів надалі: і про сенс життя, і про наше існування. Тобто, є над чим замислитися і що змінювати.»

Валентина Іванівна і Галина Євгенівна із Одеси
Валентина Іванівна і Галина Євгенівна із Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Олена

Олена з Одеси: «Мене дуже вразила картина із дівчиною з багатої сім’ї (картина:« Хто я?»). Не кожна людина, маючи матеріальні багатства, забезпечість, спокій, гармонію захоче ще думати про якесь вдосконалювання. Ну це рідко буває в нашому житті. Мене вразила ось ця дитина, яка просто від душі, просто ось ця щирість, не думаючи про те, що вона отримає, безкорисливість ось ця. Тільки маючи любов до всього світу можна таке дозволити. (картина: «Радість вдосконалювання»). Ще мене дуже зацікавила картина «Після параду». Вражає ця дівчина. Видно, що духовна людина – просвітлена, спокійна, гармонійна, без претензій до всього світу.»

Олена з Одеси
Олена з Одеси (Фото: Fofg.in.ua)

Людмила

Людмила, смт Саврань, Одеська обл.: «Я побувала в перший раз в житті на виставці «Мистецтво Чжень Шань Жень». І мені дуже сподобалася не те що одна, дві, а всі картини про доброту, про життя людей, які випробували на собі, на своїх муках ось це самовдосконалювання. Якщо у людини є воля, якщо вона хоче, то може досягти досконалості, тому що це називається терпіння по-перше, доброта і любов. І це показує для нас, щоб ми всі навчилися терпіти, любити і самовдосконалюватися, тому що це є дуже великий в житті урок для всіх. І наслідок цей буде дуже прекрасним. Тому що картина «Встановлення місця», говорить, що хороші люди залишаться, а погані зникнуть з нашої Землі. Це дуже добре, що є люди, які написали картини такі прекрасні для нашого самовдосконалення, для нашого спасіння».

Людмила, смт Саврань, Одеська обл.
Людмила, смт Саврань, Одеська обл. (Фото: Fofg.in.ua)