У Тайвані високопосадовці засудили КПК під час акції із запаленими свічками на згадку про жертв переслідування

Увечері 16 липня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа зібралися перед будинком мерії Тайбея. Сівши на землю пліч-о-пліч, вони запалили свічки, щоб ушанувати пам’ять співучнів, які загинули внаслідок переслідування. 23 роки тому, 20 липня 1999 року КПК (Комуністична партія Китаю) почала переслідувати цю практику духовного вдосконалення.

Багато високопосадовців приєдналося до заходу, щоб висловити підтримку зусиллям практикувальників Фалуньгун, спрямованих на припинення переслідування. Зокрема Цзен Цзянь-Юань, голова правління «Нова школа демократії»; законодавець Чень Цзяу-хуа; Лань Ші-по, голова відділення партії державного будівництва Тайваню та члени міської ради Тайбея: Чан Чжі-Мін, Хун Цзянь-І, Сюй Лі-Сінь, Сюй Хун-Тін та Чан Мао-Нань.

16 липня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа провели акцію зі свічками перед будівлею мерії Тайбея, щоб привернути увагу до переслідування в Китаї.
16 липня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа провели акцію зі свічками перед будівлею мерії Тайбея, щоб привернути увагу до переслідування в Китаї.
Високопосадовці приєдналися до мітингу, щоб надати підтримку зусиллям практикувальників Фалунь Дафа, спрямованим на припинення переслідування в Китаї
Високопосадовці приєдналися до мітингу, щоб надати підтримку зусиллям практикувальників Фалунь Дафа, спрямованим на припинення переслідування в Китаї

Заклик підтримати Фалунь Дафа й покласти край переслідуванню

До присутніх звернувся професор Сяо Сун-Шань, президент Асоціації Фалунь Дафа Тайваня: «Це безпрецедентне зло триває вже 23 роки. Китайський режим і досі вирізає органи у практикувальників, ув’язнених за свою віру, і продає їх для трансплантації».

Професор Сяо зазначив: «Комуністична партія Китаю (КПК) —це не Китай. Переважна більшість китайців є жертвами тиранії КПК. Ми закликаємо людей з усіх верств суспільства набратися сміливості, щоб висловити свою підтримку, а також засудити та допомогти зупинити злочини КПК».

Вдячний практикувальникам Фалунь Дафа за доброту та наполегливість

Цзен Цзянь-Юань виступив на мітингу
Цзен Цзянь-Юань виступив на мітингу

 

Цзен Цзянь-Юань, голова правління організації «Нова школа демократії», сказав: «В умовах правління КПК немає концепції прав людини. Ми закликаємо притягнути колишнього китайського лідера Цзян Цземіня, який почав переслідування, до юридичної та історичної відповідальності».

Цзен зазначив, що кожен має звернути увагу на жертв переслідування в Китаї, і закликав людей із почуттям справедливості вийти вперед і сказати «ні» КПК. Наприкінці він подякував практикувальникам Фалуньгун за виявлену доброту і стійкість перед жорстокими репресіями.

Кожен має засудити переслідування

Чень Цзяу-Хуа виступила на мітингу
Чень Цзяу-Хуа виступила на мітингу

Законодавець Чень Цзяу-Хуа нагадала всім, що жорстоке переслідування досі триває, і що практикувальники Фалуньгун у Китаї й далі страждають. Вона високо оцінила зусилля практикувальників Фалунь Дафа, спрямовані на припинення переслідування та викриття злочинів КПК. Політик закликала всіх засудити переслідування і стати на захист справедливості.

КПК загрожує всьому світу

Чан Чжі-Мін виступив на мітингу
Чан Чжі-Мін виступив на мітингу

Чан Чжі Мін, член міської ради Тайбея, закликав КПК припинити переслідування практикувальників Фалунь Дафа. «1999 року Цзян Цземінь заявив, що знищить Фалунь Дафа через три місяці. Однак натомість Дафа знаходить дедалі більше прихильників у всьому світі, – сказав він. – Практикувальники Фалуньгун не самотні. Багато людей підтримують вас від щирого серця. Світ знає, що КПК – це злісний режим та загроза всьому світу».

Наприкінці Чан зазначив, що світова громадськість не миритиметься із систематичним вирізаням органів у практикувальників Фалунь Дафа: «Тільки коли КПК розвалиться, світ зможе насолодитися справжньою свободою віри та миром».

Універсальні цінності не мають кордонів

Сюй Хунтін виступив на мітингу
Сюй Хунтін виступив на мітингу

Член міської ради Тайбея Сюй Хунтін засудив використання політичної влади як інструмента для переслідування людей. «Я також проти комерційного продажу донорських органів та насильницького вирізання органів у в’язнів совісті», – сказав він. Він уважає, що мітинг Фалунь Дафа зібрав так багато людей тому, що коли йдеться про справедливість і доброту, кордонів не існує: «Продовжімо боротися й підтримувати зусилля практикувальників Фалунь Дафа».

Практикувальники Фалунь Дафа безстрашно йдуть шляхом справедливості

Чан Мао-Нан виступає на мітингу
Чан Мао-Нан виступає на мітингу

Чан Мао-Нан, член міської ради Тайбея, сказав, що захоплюється безстрашністю практикувальників Фалунь Дафа й ніколи не перестане їх підтримувати: «Про насильницьке вирізання органів у живих людей у Китаї відомо вже давно. Ми хочемо виправити ситуацію з Фалуньгун та вимагати відновлення справедливості». Він сподівається, що кожен зможе «безстрашно йти шляхом справедливості, як це роблять практикувальники Фалунь Дафа».

Підтримайте Фалунь Дафа всім серцем

Хун Чієн-І виступає на мітингу
Хун Чієн-І виступає на мітингу

Член міської ради Хун Чієн-І вклонився практикувальникам Фалунь Дафа і сказав, що без їхньої наполегливості «ми б не зайшли так далеко на шляху (припинення переслідування)».

Він зазначив, що понад 4800 практикувальників Фалунь Дафа померли внаслідок тортур під час 23-річного переслідування. «Така трагедія має стати відома світу з наближенням 20 липня, щоб світ знав, як КПК переслідує Фалунь Дафа, – сказав він. – Я всім серцем підтримуватиму практикувальників Фалуньгун».

Підтримка цінностей «Істина, Доброта, Терпіння»

Лань Ши-По виступає на мітингу
Лань Ши-По виступає на мітингу

Лань Ши-По, голова таоюаньського відділення партії державного будівництва Тайваню, підтримав мирне протистояння практикувальників Фалунь Дафа й подякував послідовникам Фалуньгун за самовідданий захист універсальних цінностей «Істина, Доброта, Терпіння».

Зміцнення здоров’я завдяки практиці Фалунь Дафа

Лі Ін-Сюань
Лі Ін-Сюань

Лі Ін-Сюань розповіла, що зцілилася завдяки виконанню медитативних вправ Фалунь Дафа й вирішила почати практикувати. Вона також відчула, що ситуація змінюється на краще, якщо змінити свої думки на основі принципів Фалунь Дафа. Жінка навчилася позитивно ставитися до подій, що відбуваються. «Щойно ви побачите дивовижні результати, то не захочете припиняти практикувати. Така чудова практика заборонена в Китаї, і практикувальники Фалунь Дафа ризикують своїм життям лише за те, що хочуть бути хорошими людьми. Поки переслідування не припиниться, практикувальники Фалуньгун викриватимуть злу природу КПК», – сказала вона.

Ян Я-Чуань
Ян Я-Чуань

Ян Я-Чуань раніше страждала на різні хвороби. Почавши практикувати Фалунь Дафа в 2021 році, вона сказала своїй сім’ї: «Навіть якщо мені залишилося жити всього три місяці, я практикуватиму до останньої хвилини». Жінка не тільки вижила, а й позбулася хвороб. Її сім’я була щаслива, також Ян досягла відмінних результатів у роботі.

Вона висловила сподівання, що практикувальники, які щодня в Китаї ризикують своїм життям, знають, що люди за межами Китаю підтримують їх: «Я вважаю, що те, що ми робимо, є правильним, і ми зобов’язані й далі викривати це переслідування».

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа і чому КПК переслідує цю практику?

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості в 1992 році Учителем Лі Хунчжи в місті Чанчуні. Зараз Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, яка заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я і характер.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), сприйняв популярність духовної практики, що зростала, як загрозу атеїстичній ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліції та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Веб-сайт Minghui.org підтвердив загибель кількох тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 22-річного переслідування. Припускають, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення та тортур за свою віру.

Існують конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів в ув’язнених практикувальників Фалуньгун, яких вбивають, щоб дістати органи для трансплантації.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2022/7/23/1168721.html