У Сан Франциско відбувся парад та мітинг, присвячені 23 річниці початку переслідування

16 липня 2022 року послідовники Фалунь Дафа провели мітинг і парад у Сан-Франциско, щоб привернути увагу до переслідування, що триває в Китаї, і закликати до припинення звірств.

Практикувальники Фалунь Дафа провели мітинг та парад у Сан-Франциско 16 липня 2022 року
Практикувальники Фалунь Дафа провели мітинг та парад у Сан-Франциско 16 липня 2022 року
Перехожі дізнаються про переслідування в Китаї
Перехожі дізнаються про переслідування в Китаї

Парад стартував опівдні від будівлі торгового центру Ferry Building, пройшов головною міською вулицею Маркет-стріт, перетнув китайський квартал і завершився на Портсмутській площі.

Мер надіслав листа підтримки

Член парламенту Лі Дін зачитав на мітингу листа підтримки від мера Лукаса Раміреса
Член парламенту Лі Дін зачитав на мітингу листа підтримки від мера Лукаса Раміреса

Лукас Рамірес, мер міста Маунтін-В’ю, направив на адресу учасників мітингу листа підтримки, в якому подякував практикувальникам Фалуньгун за поширення інформації про придушення Фалунь Дафа в Китаї. Він написав: «Я гордо відправляю цей лист на підтримку вашого мітингу.

Важко усвідомлювати, що практикувальники Фалуньгун зазнають затримань на невизначений термін і, що ще гірше, жорстоких тортур. Я засуджую ці терористичні акти».

Висловивши підтримку універсальним принципам практики «Істина, Доброта, Терпіння», він побажав успіху мітингу практикувальників Фалуньгун та висловив сподівання, що жорстоке переслідування незабаром закінчиться.

Західний практикувальник Фалунь Дафа сподівається, що люди дізнаються про переслідування в Китаї

Стів Іспас, власник бізнесу, що практикує Фалунь Дафа, виступив на мітингу
Стів Іспас, власник бізнесу, що практикує Фалунь Дафа, виступив на мітингу

Стів Іспас сказав, що завжди цікавився азійською культурою. 22 роки тому він побачив у книгарні рекламу занять Фалуньгун і записався на навчальний курс. Заняття справили на нього глибоке враження. Він дізнався, що вдосконалення означає дотримання принципів «Істина, Доброта, Терпіння» й усунення своїх недоліків.

Стів, який народився в одній із комуністичних країн Східної Європи, сказав, що не з чуток знає про жахливу жорстокість комуністичного режиму, а також його здатність спотворювати інформацію й  перетворювати чорне на біле. Він почав брати участь у заходах, які викривають переслідування Фалуньгун компартією Китаю. Стів підкреслив, що переслідування досі триває, і висловив сподівання, що люди зможуть дізнатися правду, а також простягнути руку допомоги, щоб зупинити ці звірства.

Лікар засуджує насильницьке вирізання органів

Алехандро Центуріон, член організації «Лікарі проти насильницького вирізання органів», виступив на мітингу
Алехандро Центуріон, член організації «Лікарі проти насильницького вирізання органів», виступив на мітингу

Алехандро Центуріон, член організації «Лікарі проти насильницького вирізання органів», сказав, що впродовж останніх 15 років докладав невпинних зусиль, щоб розповісти людям про цей кричущий злочин століття й допомогти зупинити насильницьке вирізання органів у живих людей у Китаї.

Він сказав: «Це жахливий та порочний злочин, який людині з нормальною психікою важко уявити. Незалежні розслідувачі Девід Кілгур та Девід Мейтас назвали його “безпрецедентною формою зла на нашій планеті”. Навіть колишній прем’єр-міністр КПК Вень Цзябао визнав, що був вражений цими злочинами. Згідно з повідомленнями, він запитав Бо Сілая: “Невже ви отримуєте органи без анестезії та продаєте їх заради отримання прибутку?”

Ми продовжимо наші зусилля, щоб розповісти лікарям, а також усьому світу про жорстокий акт насильницького вирізання органів, санкціонований компартією Китаю, і вимагати негайного припинення цих злочинів».

Практикувальники Фалуньгун закликають покласти край жорстокості

Ван Чжаньсуо, практикувальник Фалунь Дафа, закликає зупинити переслідування
Ван Чжаньсуо, практикувальник Фалунь Дафа, закликає зупинити переслідування

Ван Чжаньсуо почав практикувати в 1998 році й відтоді дотримується принципів «Істина, Доброта, Терпіння». У конфліктних ситуаціях він шукає недоліки в собі й думає насамперед про оточуючих. Його фізичний та психічний стан значно покращився, а численні хвороби, зокрема важка форма остеопорозу, пройшли без жодного медичного втручання.

Вони з дружиною були заарештовані в Китаї за розсилання інформації про Фалунь Дафа й зазнали катувань під час допитів. Двоє поліціянтів скували руки Вана за спинкою залізного стільця на 24 години. Після цього він упродовж семи тижнів не міг підняти рук. Суд району Хуандао міста Ціндао провінції Шаньдун засудив його до чотирьох років позбавлення волі.

Ван сказав: «Це переслідування триває й сьогодні. Щодня практикувальників Фалунь Дафа арештовують і катують, багато хто став жертвами насильницького вирізання органів. Це не просто переслідування практикувальників Фалуньгун, це тиранія всіх китайських громадян та людства. Я закликаю уряди країн усього світу стати на захист справедливості й зупинити переслідування Фалуньгун, санкціоноване компартією Китаю».

Заклик до звільнення всіх ув’язнених практикувальників Фалуньгун

Практикувальник Фалуньгун Ван Ся закликає звільнити всіх ув'язнених послідовників Фалунь Дафа
Практикувальник Фалуньгун Ван Ся закликає звільнити всіх ув’язнених послідовників Фалунь Дафа

Ван Ся, який почав практикувати Фалунь Дафа у 2004 році, сказав, що його батьки відновили здоров’я завдяки практиці. Вони також стали кращими людьми. Побачивши дивовижну користь практики для здоров’я, він також вирішив зайнятися нею. Його здоров’я покращилося, і він позбувся багатьох шкідливих звичок, таких як куріння та алкоголь.

У березні 2010 року поліцейські увірвалися до будинку Ван Ся та заарештували його разом з батьками й дружиною за те, що вони практикували Фалуньгун. Вони конфіскували багато особистих речей. Ван був у центрі ув’язнення 38 днів, де його щодня змушували виконувати важку роботу.

Він сказав: «Я беру участь у сьогоднішньому параді й вимагаю, щоб КПК негайно припинила переслідування Фалунь Дафа. Звільніть усіх практикувальників Фалунь Дафа».

Коментатор радіостанції закликає уряди всіх країн допомогти зупинити переслідування

Лань Шу, коментатор радіостанції «Голос надії», закликав уряди країн усього світу допомогти зупинити переслідування
Лань Шу, коментатор радіостанції «Голос надії», закликав уряди країн усього світу допомогти зупинити переслідування

Лань Шу, коментатор радіостанції «Голос надії», сказав: «23 роки тому КПК почала переслідувати Фалуньгун. Сьогодні десятки тисяч практикувальників Фалунь Дафа незаконно утримують у китайських в’язницях. Ми прийшли сюди, щоб закликати уряди та людей допомогти покласти край цьому злодіянню.

Фалунь Дафа сягає корінням у традиційну китайську культуру. Принципи цієї практики – «Істина, Доброта, Терпіння». Переслідуючи Фалунь Дафа, КПК пригнічує основу виживання людства. Допомагаючи припинити це переслідування, ви також рятуєте все людство».

 Лідер студентського протесту 4 червня 1989 року вітає практикувальників Фалунь Дафа

Чжао Сінь, один із лідерів студентських протестів 4 червня 1989 року, схвалює наполегливість послідовників Фалунь Дафа у мирному спротиві переслідуванню
Чжао Сінь, один із лідерів студентських протестів 4 червня 1989 року, схвалює наполегливість послідовників Фалунь Дафа у мирному спротиві переслідуванню

Чжао Сінь, який допомагав керувати студентськими протестами 4 червня 1989 року й один із засновників Демократичної партії Китаю, сказав: «Практикувальники Фалунь Дафа вже 23 роки зазнають переслідування. Придушення Фалунь Дафа компартією Китаю є безпрецедентним в історії людства, особливо насильницьке вирізання органів.

Хоча послідовники Фалунь Дафа так довго зазнають жорстокого придушення, вони й далі дотримуються принципів «Істина, Доброта, Терпіння» і мирно протистоять переслідуванню. Це чудово. Як християнин, я відчуваю щиру повагу до практикувальників Фалунь Дафа».

Підтримка перехожими учасників мітингу

Багато людей зупинялося, щоб записати на відео або сфотографувати парад та мітинг Фалунь Дафа, серед них молоде подружжя з Гуанчжоу. Вони сказали: «Дуже натхненно!»

Маркус, співробітник поліції, який живе в Сан-Франциско, сказав: «Я прийшов підтримати ваш захід сьогодні. Моїх батьків вбила КПК, тому я добре знаю, наскільки злим є цей режим. Ваша діяльність (опір переслідуванню) має глибоке значення, я підтримую вас».

Китайський іммігрант: «Тільки коли КПК впаде, у китайців з’явиться надія»

Пен Чженпін сказав: «Послідовники Фалуньгун дуже добрі люди»
Пен Чженпін сказав: «Послідовники Фалуньгун дуже добрі люди»

Пен Чженпін, який переїхав до США з провінції Хунань у Китаї сім років тому, того дня привів на захід свою дочку, щоб продемонструвати свою підтримку. Він сказав: «Я прочитав багато новин і дізнався правду після приїзду до США. І тоді я зрозумів, що все, що чув у Китаї, було неправдою. Я побачив, наскільки погана КПК і що суспільство в Китаї нечисте. Тут, в Америці, я по-справжньому насолоджуюся свободою слова.

Я абсолютно не вірю пропаганді, яку розповсюджує КПК. Практикувальники Фалунь Дафа, яких я знаю, добрі люди. Вони лише хочуть отримати можливість вільно дотримуватися своїх переконань. Водночас, принципи, за якими вони живуть, «Істина, Доброта, Терпіння» — чудові, і я згоден з ними».

Щодо насильницького вирізання органів Пен сказав: «Я вважаю, що КПК здатна на такі злочини, тому що вона є уособленням зла. Вони садять людей у в’язницю, і ніхто ніколи не взнає, якщо вони випадково вб’ють когось.

Я щиро сподіваюся, що КПК розвалиться. Вона знищила 5000-річну традиційну культуру Китаю. Моральні цінності людей деградували. Тільки коли КПК впаде, і традиційну китайську культуру буде відновлено, у китайців з’явиться надія».

Насильницьке вирізання органів – це злочин

Френк Санчес, студент університету Берклі, засуджує КПК за насильницьке вирізання органів у послідовників Фалуньгун
Френк Санчес, студент університету Берклі, засуджує КПК за насильницьке вирізання органів у послідовників Фалуньгун

Френк Санчес, який навчається в університеті Берклі, проходив повз мітинг із родичами. Вражений повідомленням про насильницьке вирізання органів, він сказав: «Насильницьке вирізання органів у послідовників Фалуньгун заради отримання надприбутку жахає. Це буйство і страшний гріх. Як КПК може так поводитися зі своїм народом? Це виходить за межі людської моралі. Я думаю, що уряд США має втрутитися, щоби зупинити це».

Я дякую вам за цей захід і поширення інформації про придушення Фалуньгун у Китаї. Думаю, що такі заходи є дуже важливими. Багато людей у світі досі не знають про це. Я вас підтримую».

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа та чому КПК переслідує цю практику?

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості у 1992 році Учителем Лі Хунчжи у місті Чанчуні. Нині Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, яка заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я і характер.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), злякався популярності цієї духовної дисципліни, побачивши в ній загрозу для атеїстичної ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліції та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Веб-сайт Minghui.org підтвердив загибель тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 22-річного переслідування. Передбачається, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення та тортур за свою віру.

Існують конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів в ув’язнених практикувальників Фалуньгун, яких убивають, щоб отримати їхні органи для трансплантації.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2022/7/22/1168707.html