«ТАК, Я ЦЕ РОБИВ, НУ І ЩО? ТАК, ЦЕ БУЛИ ПОСЛІДОВНИКИ ФАЛУНЬГУН, І ЩО ТЕПЕР? »

Тема вилучення органів у в’язнів в Китаї, більшу частину з яких складають прихильники Фалуньгун * (Фалунь Дафа), суворо засекречена компартією. Однак, бажаючи залучити пацієнтів, і, відповідаючи на телефонні дзвінки, лікарі своїми відповідями видають себе.

У доповіді проаналізовано всі відомі центри трансплантації органів в Китаї, більше 700 з них. Фото: Jens Almroth / Epoch Times
У доповіді проаналізовано всі відомі центри трансплантації органів в Китаї, більше 700 з них. Фото: Jens Almroth / Epoch Times

ВОРПФ (Всесвітня організація з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун) проводить розслідування діяльності лікарів-трансплантологів, які, імовірно, є активними співучасниками злочинів у сфері «чорної трансплантології».

Інспектор ВОРПФ зателефонував завідувачу очним відділенням лікарні міста Гуандун Лян Сяньцзюн і представився майбутнім пацієнтом. Лікар відповів: «Раніше органи надходили від послідовників Фалунь Дафа і ув’язнених-смертників. Але всі ці минулі справи до нас не мають відношення, тому що ми є медичним закладом. Ми не прагнемо дізнаватися, звідки надходять донорські органи. Це справа зовсім не в нашій компетенції ».

Але насправді це не так. Трансплантологи в будь-якій країні повинні знати джерела органів для пересадки, – в іншому випадку вони зобов’язані відповідати перед законом.

Заступник завідувача урологічним відділенням лікарні району Наньхай міста Фошань Сюй Сюнь, відповідаючи по телефону інспектору ВОРПФ, повідомив про посилення контролю в питаннях про джерела нирок, але, за його словами, органів все ще багато. Він запропонував «пацієнтці» звернутися в лікарню №2 при Медичному університеті міста Гуанчжоу. «Їх не обмежує ця система розподілу органів, і там можна отримати органи від дуже хороших донорів», – сказав Сюй.

В результаті розслідування з’ясувалося, що в Китаї процвітає широкомасштабний нелегальний бізнес, в якому використовуються ув’язнені в якості донорів органів. Таким чином, по суті, здійснюється масове вбивство людей. Більшість жертв – прихильники духовної практики Фалунь Дафа, а також це уйгури, тибетці і християни. Вражає цинізм, з яким лікар-трансплантолог відділення з пересадки серця Центральної лікарні міста Цзяньмень провінції Гуандун Лі Луньмін відповів на телефонний дзвінок інспектора ВОРПФ: «Так, я це робив, ну і що? Так, це були послідовники Фалуньгун, і що тепер? Ми це робили багато разів, ви ще не все розслідували, дуже багато разів ». Лікар, який колись давав клятву Гіппократа допомагати людям, відкрито заявив, що вилучав органи у послідовників Фалуньгун!

На запитання члена комісії ВОРПФ, у скількох прихильників Фалуньгун були вилучені органи, інший лікар, який не назвав свого імені, заявив: «Незліченна кількість», – повторивши цю фразу двічі, і додавши: «Якщо ти насмілишся сюди приїхати, я і тебе вб’ю, як їх. Подивимося, полетиш ти на небо або підеш до пекла ».

«Чорна» трансплантологія в Китаї в особливих масштабах стала проявлятися в другій половині 1999 року, – відразу після того, як генсек ЦК КПК Цзян Цземінь оголосив Фалуньгун «поза законом», і по всій країні почалися масові арешти послідовників цієї практики. Кількість операцій по трансплантації з початком репресій Фалуньгун зросла в десятки разів. За оцінками «Amnesty International», з 2000 по 2005 роки в Китаї було зроблено не менше 41 500 операцій, для яких джерела органів невідомі.

В опублікованій в червні 2016 року книзі Д.Кілгура, Д.Мейтаса і Е.Гутмана, присвяченій розслідуванню злочинів, пов’язаних з насильницьким вилученням органів, повідомляється, що заради отримання органів у Китаї вбито не менше 1,5 мільйонів чоловік. У більшості випадків – це прихильники практики Фалуньгун.

Для довідки:

* Фалуньгун або Фалунь Дафа – практика самовдосконалення, в основі якої лежить підвищення моральності за принципом «Істина-Доброта-Терпіння». Складовою частиною Фалуньгун є виконання п’яти комплексів вправ цігун, включаючи медитацію. Ця система самовдосконалення широко поширена в усьому світі, але в Китаї протягом 17 років вона жорстоко репресується Комуністичною партією.

Джерело: http://mailuncensoredchina.mobi/?p=802