СВЯТО «ІСТИНИ-ДОБРОТИ-ТЕРПІННЯ». ЧОМУ ПРО ЦЕ МОВЧАТЬ ЗМІ?

Один з найновіших свят в світі – Всесвітній день Фалунь Дафа – відзначається щорічно 13 травня. Мільйони послідовників медитативної практики Фалунь Дафа (Фалуньгун) виходять на вулиці і площі різних міст світу і під спокійну музику Фалунь Дафа проводять глибокі цікаві заходи. Вони розповідають людям про незаперечну користь практики для духовного і фізичного здоров’я людини. У деяких містах дні 13 травня оголошують Народним святом, в інших – місяць травень святкують як Місяць Фалунь Дафа. Члени урядів до цього дня в честь Фалунь Дафа випускають Прокламації. Послідовникам Фалунь Дафа вручають нагороди і грамоти.
Чому про це не пишуть в газетах і не показують в репортажах телебачення? Що таке Фалунь Дафа? Ви можете самі відповісти на ці питання, прочитавши інформацію нижче.

Послідовники Фалуньгун виконують вправи цігун і медитацію під час акції на Хрещатику
Послідовники Фалуньгун виконують вправи цігун і медитацію під час акції на Хрещатику. Фото: www.epochtimes.com.ua

Здоровий спосіб життя

Фалуньгун – це традиційна практика вдосконалення (цігун), таких в Китаї налічується безліч. Однак Фалуньгун став унікальним у своєму роді за популярністю в країні. Фалуньгун вперше з’явився в КНР в 1992 році і відразу придбав широку популярність. Без будь-якої реклами, воістину «від серця до серця» передавалася інформація про приголомшливий оздоровчий ефект Фалуньгун. Люди виліковувались від багатьох хронічних захворювань і навіть від тих, які вважаються невиліковними. Кожен вважав своїм обов’язком розповісти про це родичам, друзям, знайомим. Таким чином, кількість людей, що займаються Фалуньгун, в країні стало налічувати понад 100 млн. У чому причина такого успіху? Перш за все – це здоровий спосіб життя. Практика Фалуньгун нагадує звичайний цігун, вона включає в себе плавні вправи цігун і медитацію. Але головне в Фалуньгун – це вдосконалення відповідно до принципу «Істина-Доброта-Терпіння», тобто слідування високим моральним нормам. Саме поєднання цих двох складових, виконання вправ і підвищення моральності, і дають такий відчутний ефект для гармонізації життя людини.

Репресії Фалунь Дафа в Китаї

Перший час китайська влада підтримувала Фалуньгун. Один з членів Держкомісії КНР по спорту повідомив, що практика дозволила заощадити 100 мільярдів юанів на медичному обслуговуванні людей, що займаються Фалуньгун. З 60 мільйонів членів Комуністичної партії Китаю (КПК) третина займалася Фалуньгун, включаючи більшу частину високопоставлених урядовців. Однак в 1999 році відношення до Фалуньгун стало різко негативним. Як партія могла так раптово змінити своє ставлення до величезної групи громадян КНР? Провівши статистичні дослідження, китайська влада прийшла до висновку, що число людей, що займаються Фалунь Дафа, перевищило чисельність компартії Китаю. Керівництво Комуністичної партії не могло прийняти того факту, що після сорока з гаком років пропаганди марксистської ідеології так багато людей буде намагатися знайти для себе якесь моральне і духовне керівництво поза її меж. Генсек ЦК КПК того часу Цзян Цземінь побачив загрозу в популярності цієї практики і почав кампанію викорінення Фалуньгун. Почалися арешти, побиття, жорстокі тортури. Вулицями роз’їжджали машини, на яких були встановлені гучномовці, які попереджали людей негайно припиняти практикувати Фалуньгун. Фалуньгун був абсурдно звинувачений в «антиурядовій діяльності» та з метою виправдання репресій було сфабриковано масу брехливої і наклепницької інформації про цю практику. Однією з найжорстокіших і шокуючих форм репресій стало секретне масове вилучення органів у в’язнів, послідовників Фалуньгун.

У червні цього року вийшов у світ оновлений звіт трьох співавторів Д. Кілгура, Д. Мейтаса і Е. Гутмана, що займаються розслідуванням питання про видаляння органів у ув’язнених – в’язнів совісті в Китаї. Там детально описується, як китайська влада створила потужну трансплантаційну індустрію на основі вилучення органів у в’язнів совісті. Автори звіту припускають на підставі свого розслідування, що 1,5 млн. чоловік убито в результаті цього злочину. Більшість жертв – прихильники практики Фалуньгун, які представляють собою найбільшу в світі групу в’язнів совісті.

Більшість засобів масової інформації в світі не згадують що відбуваються в Китаї репресії Фалуньгун. Використовуючи економічні інтереси, загрози розриву торговельних зв’язків китайська влада чинить тиск на уряди різних країн. Однак мирні акції прихильників Фалуньгун отримали належний вплив. Все більше людей дізнаються про справжній стан і вливаються в ряди тих, хто хоче покласти край цим безпрецедентним за жорстокістю і розмахом репресіям. Одна з країн, яка відкрито виступає на підтримку Фалуньгун, – це Канада. У цьому році в знак визнання Всесвітнього Дня Фалунь Дафа багато міністрів і члени парламенту Канади прислали свої поздоровлення практикуючим Фалуньгун, високо оцінюючи їх внесок в життя суспільства і мирні і невтомні зусилля, спрямовані на припинення переслідування в Китаї.

У своєму привітанні члени Парламенту відзначили доброзичливість і терплячість, яку послідовники цієї практики виявляють в повсякденному житті і яка є сутністю Фалунь Дафа, що співзвучно канадському плюралізму і надихає багатьох канадців працювати разом над питаннями захисту миру у себе в країні і на всій Землі.

Наприклад, міністр Канади з питань громадянства та імміграції Кріс Олександр зазначив, що «основний принцип « Істина-Доброта-Терпіння », що лежить в основі системи Фалунь Дафа, є важливою складовою у розвитку всієї канадської культури. Своїм ентузіазмом і наполегливою роботою практикуючі Фалунь Дафа сприяють досягненню атмосфери терпимості і гармонії і продовжують надавати позитивний вплив на розвиток нашої чудової країни ».

Уейн Істер, член парламенту від острова Принца Едуарда, привітав Асоціацію Фалунь Дафа Канади, написавши: «Я із задоволенням вітаю Асоціацію Фалунь Дафа з нагоди 22-ої річниці першого представлення Фалунь Дафа широкому загалу. Практикуючих Фалунь Дафа неодмінно потрібно заохотити за їх наполегливість і неослабну рішучість перед обличчям несправедливості ».

У той час як люди більше дізнаються правду про Фалуньгун, є реальна надія, що переслідування в найближчому майбутньому припиниться. Ви допоможете припинити жахливі злочини проти прихильників Фалуньгун, які відбуваються сьогодні в Китаї, поставивши свій підпис під петицією на нашому сайті.

Джерело: http://mailuncensoredchina.mobi/?p=862