Феномен неймовірного успіху Фалунь Дафа

Коли і як все почалося, і яким чином Фалунь Дафа, чисельність якого сягнула понад ста мільйонів чоловік за сім років, став найпопулярнішим цігун в Китаї? Давайте подивимося на хронологію подій першого року поширення практики Фалуньгун.

Майстер Лі Хунчжи провів перші курси Фалунь Дафа 13 травня 1992 року в місті Чанчунь. Організатором виступило «Науково-дослідне товариство з дослідження людського тіла». Курс тривав 10 днів, на ньому навчалося 180 чоловік. Відразу після закінчення першого курсу, в цьому ж місті відбувся другий курс, організований тим же «Науково-дослідним товариством», на якому були присутні вже 250 чоловік.

Фалунь Дафа
Фалунь Дафа

З 25 червня по 4 липня 1992 року в столиці Китаю, Пекіні, пройшли перші міські курси навчання Фалуньгун, в них взяло участь 240 осіб. Організатором курсів було «Китайське товариство з вивчення і дослідження цігун». З 15 по 24 липня в Пекіні проходять другі міські курси, організовані тим же суспільством, де навчалося 600 чоловік.

26 серпня – 4 вересня 1992 р – знову в м. Чанчунь пройшли треті курси Фалунь Дафа, де навчалося 550 чоловік. 8-17 вересня 1992 в актовому залі обкому партії м. Чанчунь пройшли четверті курси навчання Фалуньгун, були присутні 700 осіб.

18-25 вересня 1992 року – в Пекіні пройшли треті міські курси навчання Фалуньгун. На курсах навчалося 1 000 осіб. Організатором курсів стало «Китайське товариство з вивчення і дослідження цігун». У вересні 1992 року Фалуньгун був визнаний офіційною школою цігун, а майстер Лі Хунчжи отримав можливість поширювати практику по всій країні.

У жовтні пройшли курси в місті Тайюань провінції Шаньсі, і четвертий раз – в Пекіні. У них взяли участь 1 620 осіб. У листопаді курси Фалуньгун в п’ятий раз пройшли в Пекіні, в будівлі Космічного управління, де навчалося 400 чоловік.

У грудні 1992 року майстер Лі зі своїми першими учнями взяв участь у «Східній виставці здоров’я-92», що проходила у виставковому залі Китайського всесвітнього торгового центру в Пекіні. Фалуньгун отримав найбільше нагород і був визнаний найбільш ефективною системою оздоровлення.

У січні і лютому 1993 року в Пекіні пройшли шості, сьомі, восьмі і дев’яті міські курси навчання Фалуньгун, в яких взяло участь 3 900 осіб. Кожен курс навчання тривав десять днів. У березні курси Фалуньгун пройшли в місті Ухань. У них взяло участь 300 осіб.

У квітні 1993 року військове видання «І Вень» видає книгу майстра Лі «Китайський Фалуньгун». У квітні проходять перші курси в місті Гуанчжоу і десятий курс в Пекіні. У травні проходять перші курси в містах Лічін і Гуян, де взяло участь 900 осіб.

Фалунь Дафа
Фалунь Дафа

Тут можна призупинити перерахування, так як з вищевикладеного видно, що Фалуньгун почав своє широке поширення по всьому Китаю. Практично всі, хто відвідав курси, почали практикувати, позбавляючись за лічені дні від серйозних захворювань. Без будь-якої реклами, «від серця до серця», передавалася інформація про користь практики. Був створений спеціальний сайт minghui.org, де практикуючі могли ділитися своїм досвідом вдосконалення (сайт працює і сьогодні). Майстер Лі отримував численні нагороди і премії. ЗМІ постійно писали захоплені статті, робили передачі, репортажі, фільми про дивовижну силу практики Фалуньгун. Неодноразово великими тиражами видавалися книги майстра Лі. Фалуньгун став народним надбанням, що відроджує духовні цінності Китаю. Цігун здавна не обмежувався тільки оздоровленням організму: перш за все цігун призначений для вдосконалення
душі.

Люди, які почали займатися, розповідали про чудеса Фалунь Дафа, які з ними відбулися. А секрет цих чудес, по суті, простий – стати хорошею людиною, що не так складно, якщо намагатися бути чесним, добрим і терплячим. Таким чином, всього за кілька років число практикуючих Фалунь Дафа досягло 100 мільйонів чоловік. Настав 1999 год. Багато стародавніх пророцтв різних народів говорили про «кінець світу» перед самим Міленіумом. Можна сказати, що в Китаї він настав, саме кінець Світу – Світу, який ніс Фалуньгун. Колишній лідер компартії Китаю Цзян Цземінь вирішив за три місяці повністю знищити в країні цю практику вдосконалення.

По всьому Китаю почалися масові арешти практикуючих Фалуньгун. Всі ЗМІ Китаю ніби підмінили: вони стали і вдень і вночі поширювати брехню і наклеп щодо Фалуньгун, щоб сформувати в суспільстві негативне ставлення до практики і виправдати репресії. Переслідування Фалуньгун в Китаї триває і донині, вже 17 років, півтора мільйона жертв. Але Цзян Цземіню не вдалося знищити Фалуньгун за три місяці.

В даний час політика в КНР змінюється. Нинішнє керівництво країни не хоче нести відповідальність за розв’язані колишнім лідером репресії і, можливо, хотіло би зупинити їх. Однак незважаючи на те, що Цзян Цземінь вже давно відійшов від влади, його прихильники все ще продовжують переслідувати практикуючих Фалуньгун.

Незважаючи на триваючі жорстокі репресії, практикуючі Фалунь Дафа як і раніше розповідають людям, що Фалуньгун несе тільки Добро.

Неможливо знищити душу людини, яка прагне до Істини-Доброти-Терпіння, прагне удосконалюватися. Ніякий режим не зможе зупинити це прагнення, як би не намагався. Кожна людина прагне щастя. Фалуньгун несе це щастя, універсальне для кожного – бути хорошою людиною. В цьому і полягає феномен Фалуньгун.

Фалунь Дафа
Фалунь Дафа

Джерело: http://mailuncensoredchina.mobi/?p=1066#comment-56