Мешканці м. Кам’янське дізналися про практику самовдосконалення Фалунь Дафа

Дев’ятнадцятого березня 2017 року практикуючі Фалуньгун провели масовий захід на площі Героїв у м. Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ). Вони показали мешканцям міста повільні плавні вправи цігун, медитацію в позі лотоса, розсказали про користь для здоров’я від цих вправ. Дарували перехожим паперові лотоси, які вважаються на сході символом самовдосконалювання людини.

http://fofg.in.ua
Демонстрація вправ цігун Фалунь Дафа у м. Кам’янське

На місці заходу також стояв намет, в якому перехожі мали можливість підписати петицію в ООН, яка закликає всіх добрих людей своїм підписом допомогти негайно зупинити насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї. Заради органів вже вбито півтора мільйона чоловік, причому звірячим способом, без анестезії. Це роблять лікарі в військових госпіталях по команді компартії.

http://fofg.in.ua
Збір підписів під петицією в ООН з закликом негайно зупинити насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї

Справа в тому, що Цзян Цземінь (колишній генсек) і його прибічники-члени китайської компартії вже 17 років переслідують ні в чому не винних, хороших і добрих людей, учнів Фалунь Дафа, які живуть за принципами Істина Доброта Терпіння. Причина, за якою він переслідує Фалуньгун, – це заздрість величезній популярності цього вчення по всьому Китаю.

Мешканці м. Кам’янське позитивно реагували на вправи Фалуньгун і багато з них підписали петицію. Ось що деякі з них сказали практикувальникам Фалунь Дафа:
Олександр (30 років, розливальник сталі): “Я бажаю вам удачі. Чесно. Якщо ви за правду, я природно ніколи не підтримаю того, хто бешкетує. Безкарність породжує свавілля.”

http://fofg.in.ua
Олександр, 30 років, розливальник сталі – підтримує учнів Фалунь Дафа

Перехожий – послідовник Ісуса Христа: “Я, звичайно, проти репресій. Повинно бути перш за все різнодумство, яке повинно бути вільним. Різнодумство! Ви в одне вірите, я- в інше. І ми не повинні переслідуватися! Ось це – головне. Я поставив підпис”.
Лариса, 38 років, хімік-технолог- про практику Фалунь Дафа: “Цікаво. Нічого поганого в цьому не бачу. Хочу спробувати на практиці.” Про репресії Фалунь Дафа у Китаї: “Жахливо! Я бачила фотографії. Це страшно! Страшно, що таке відбувається. У нас і війна, і все на світі. І так багато негативу.Звичайно, не хотілося б ні репресій, ні воєн. Хочеться, щоб був мир, доброта і спокій.”
Володимир (67 років, пенсіонер): “Все живе від природи. Якщо людина втручається в чужі органи, в чужій організм, то це вже не те що ненормально, це взагалі суперечить природі і людським законам і нормам.”

http://fofg.in.ua
Володимир, 67 років, пенсіонер – вважає втручання в чужі органи суперечливим природі, людським законам і нормам

Також на акції молодь м. Кам’янське інтересувалася знаком свастика, який є складовою частиною емблеми Фалунь. Багато людей, виявляється, ще не знають, що це хороший, добрий древній знак з історією більше 2000 років. Тому практикувальники Фалуньгун розповідали їм про це.