У Дніпрі відзначили «13 травня – Всесвітній день Фалунь Дафа»

Цієї суботи, 13 травня 2017 року, весь світ відсвяткував Всесвітній день Фалунь Дафа. Урочисті заходи відбулися в Україні, Росії, США, Канаді та інших країнах. Не стало винятком і місто Дніпро (колишній Дніпропетровськ). На живописній Набережній учні Фалуньгун встановили в цей день плакати, прапори, картини, показали жителям міста енергетичні вправи цієї системи цігун і звичайно ж розповіли перехожим свій особистий досвід самовдосконалення за Фалунь Дафа.

http://fofg.in.ua
У Дніпрі відзначили «13 травня – Всесвітній день Фалунь Дафа»

Валентина: «Я прийшла сюди, щоб розповісти людям, що є такий метод Фалунь Дафа. Цей метод заснований на властивості всесвіту «Істина Доброта Терпіння». Якщо дуже просто – метод про те, як важливо бути порядною високодуховною людиною. Тіло і душа – одне і те ж саме. Піднімаєш моральність – одужує тіло. Ми ж звикли лікуватися, застосовувати матеріальні методи. А треба просто тримати душу в моральному стані. Також ми робимо вправи, які призводять в рівновагу тіло і душу, допомагають зберігати спокій, призводять до добросердя. Взагалі-то, вони викликають рівновагу інь і ян.

Денис розповів, що крім вправ у навчанні Фалунь Дафа є також книга, яка так і називається «Фалунь Дафа»: «В дев’яти лекціях тут послідовно викладено розуміння Майстра Лі про наш Всесвіт, методику занять, як практикуючий повинен себе вести, які у нього пріоритети і на що треба звертати увагу послідовнику Фалунь Дафа, щоб досягти високого рівня в самовдосконаленні. Тобто ця книга – це керівництво по самовдосконаленню».

http://fofg.in.ua
У Дніпрі відзначили «13 травня – Всесвітній день Фалунь Дафа»

Один з глядачів після спілкування з учнями Фалуньгун сказав, що хоче усвідомлено прожити своє життя. Також він сказав, що Фалунь Дафа – прекрасне вчення і побажав, щоб практикуючі Фалуньгун берегли його і цінували його.

Одна жінка, побачивши Свастику на зображенні Фалунь, запитала у практикуючих: «Що це у вас за німецький хрест?». На що послідовник Фалуньгун Юрій розповів про зовнішню схожість Свастики з нашою галактикою «Чумацький шлях»: «Ось як виглядає наша галактика (показує на фотографію нашої галактики, отриману зі супутника NASA), вона дуже схожа зовні на знак Свастику. Свастика – найдавніший знак, якому мільярди років. Він такий же древній, як наша галактика». Далі він продовжив: «Ще 100 років тому на православних іконах, грошових купюрах і інших предметах були свастики. Але комуністи знищили все це, хоча в 1917 році Червона армія ще сама ходила зі свастикою і зіркою. І комуністична печатка була зі свастикою. Великі статуї Будд, встановлені в Гонконзі – також зі свастикою».

http://fofg.in.ua
У Дніпрі відзначили «13 травня – Всесвітній день Фалунь Дафа»

У місті Дніпро система цігун Фалунь Дафа відома вже 19 років. Багато людей отримали користь для свого фізичного здоров’я і душевної рівноваги, практикуючи Фалуньгун.