Німеччина. Поширення інформації про насильницьке видаляння органів у учнів Фалунь Дафа в Китаї

(Minghui.org) Практикуючі Фалуньгун в Німеччині останні кілька тижнів проводили заходи для того, щоб якомога більше людей дізналося про переслідування Фалунь Дафа в Китаї і, зокрема, про насильницьке видаляння органів у живих практикуючих заради отримання прибутку. У заходах брали участь практикуючі з Рейнланд-Пфальца, Саарланда і Баден-Вюртемберга.

Перший захід відбувся 1 квітня 2017 року в Саарбрюккене. Після того, як перехожі дізналися про переслідування практикуючих Фалунь Дафа у Китаї, багато підписали петицію DAFOH (Лікарі проти насильницького вилучення органів) в ООН на підтримку припинення примусового вилучення органів.

http://fofg.in.ua
Практикуючі Фалуньгун діляться інформацією про переслідування Фалунь Дафа і примусове вилучення органів

Багато людей були вражені, дізнавшись про те, що такий злочин може відбуватися без широкого розголосу, і ЗМІ про це нічого не повідомляють.

До інформаційного стенду практикуючих підійшов десятирічний хлопчик. Він хотів дізнатися, що тут відбувається. Практикуючий розповів йому про переслідування. Хлопчик, більше нічого не питаючи, сказав, що хоче підписати петицію. Потім він попросив взяти з собою інформаційні матеріали для своїх батьків.

Багато людей різного віку говорили одне й те саме: їх захоплює те, що практикуючі Фалуньгун витрачають свій особистий час, щоб розповісти людям правду про звірства в Китаї, вони дякували усіх присутніх практикуючих Фалуньгун.

Практикуючі Фалунь Дафа відзначили, що люди в Саарбрюккене були дуже відкриті і позитивно налаштовані. Біля стенду зупинялося дуже багато перехожих. Вони хотіли дізнатися більше про переслідування Фалунь Дафа. Деякі захотіли вивчати Фалуньгун і отримали інформацію про те, як зв’язатися з практикуючими.

Другий захід відбувся 22 квітня 2017 року Саарлуисе. І знову практикуючі відзначили, що люди були дуже відкриті, навіть ще більше, ніж на минулих заходах.

Практикуючі Фалунь Дафа розповідали перехожим в Саарлуисе про переслідування і видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї, а також про докази незалежного розслідування канадських адвокатів з прав людини Девіда Кілгура й Девіда Мейтаса.

Підійшов молодий чоловік і сказав: «Цього не може бути». Він не міг повірити, що хтось може робити такі жахливі речі, а переважна більшість людей про це навіть нічого не знають. Він взяв інформаційні матеріали, щоб передати їх матері.

Багато людей підходили до стенду і рішуче заявляли: «Ми повинні підписати петицію, в цьому немає ніяких сумнівів!» І підписували петицію DAFOH.

Петицію підписували люди різного віку, висловлюючи, таким чином, свою солідарність. Більшість людей ніколи не чуло про злочини, пов’язані з вилученням органів. Багато з них були в жаху, дізнавшись, що такі звірства можуть відбуватися в цьому столітті. Деякі люди говорили, що ми не повинні купувати товари з Китаю, і треба бойкотувати всіх тих, хто торгує з Китаєм.

Перехожим, які хотіли дізнатися більше, роздавали брошуру «Мінхуей інтернешнл», в якій міститься додаткова інформація про Фалуньгун (Фалунь Дафа). Багато людей дякували практикуючих за інформацію і заявляли, що планують більше дізнатися про це.

Саарлуїс знаходиться недалеко від французького кордону, тому до стенду підійшли кілька туристів з Франції та підписали петицію DAFOH.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/5/5/1139775.html