Дніпровські практикувальники Фалуньгун провели масовий захід, присвячений Міжнародному дню Фалунь Дафа

13 травня – це Міжнародний день Фалунь Дафа. Свято відзначається з 2005 року проведенням масових заходів і парадів в різних містах світу.

Послідовники Фалунь Дафа Дніпра 13 травня 2021 року також провели акцію в сквері Героїв Майдану, розташованому в центрі міста. За допомогою листівок, спілкування з перехожими, демонстрації вправ, плакатів і стендів послідовники Фалуньгун у вечірній час розповіли перехожим глядачам про Міжнародний день Фалунь Дафа. В цей сонячний день багато жителів міста поверталися з роботи, деякі відпочивали з дітьми в сквері, тому завдяки заходу багато людей змогли дізнатися про це свято і про саму практику.

Масовий захід учнів Фалуньгун, присвячений Міжнародному дню Фалунь Дафа, м.Дніпро, сквер Героїв Майдану, 13.05.2021(Фото: Fofg.in.ua)
Масовий захід учнів Фалуньгун, присвячений Міжнародному дню Фалунь Дафа, м.Дніпро, сквер Героїв Майдану, 13.05.2021 (Фото: Fofg.in.ua)

Дізнавшись про те, що 13 травня також збігається з Днем народження Майстра Лі Хунчжи, засновника вчення, молода пара попросила практикувальників показати фото Вчителя та зацікавилася практикою. Багато глядачів, дізнавшись про свято, вітали практикувальників і в цілому доброзичливо поставилися до заходу.

Одна жінка середніх років, яка займається багато років за Тайцзи Цюань, також зацікавилася практикою Фалуньгун і взяла у практикувальників матеріали для ознайомлення.

Виконання вправ цігун Фалунь Дафа на заході (Фото: Fofg.in.ua)
Виконання вправ цігун Фалунь Дафа на заході (Фото: Fofg.in.ua)

Увагу багатьох глядачів привернув спокійний гармонійний душевний стан практикувальників Фалуньгун, які виконували плавні медитативні вправи, а також слова Істина Доброта Терпіння на прапорі. Деякі з них сказали: «Це якраз те, чого нам не вистачає» і висловили бажання практикувати, а також поцікавилися, де в місті знаходиться пункт практики для занять.

Одна жінка, прочитавши на плакаті слово Терпіння (один з принципів Фалунь Дафа), сказала роздратовано: «Скільки вже можна терпіти?». Але послідовники Фалуньгун роз’яснили їй більш глибоко і широко цей принцип Всесвіту, після чого жінка погодилася з практикувальниками і прийшла після спілкування з ними в більш врівноважений душевний стан.

Медитація за Фалуньгун (Фото: Fofg.in.ua)
Медитація за Фалуньгун (Фото: Fofg.in.ua)
Медитація за Фалуньгун (Фото: Fofg.in.ua)
Медитація за Фалуньгун (Фото: Fofg.in.ua)

Четверо молодих хлопців прочитавши інформацію на стенді про репресії в Китаї і про насильницьке видаляння органів, були сильно здивовані і сказали: «Як таке взагалі може бути в наш час ?!»