Мешканці Львова ознайомились з системою самовдосконалення Фалунь Дафа і не залишились байдужими до репресій її послідовників у Китаї

З 4 по 9 січня 2017 року послідовники Фалунь Дафа з України, Росії та Польщі зібрались у м. Львові, щоб розповісти мешканцям міста про цю систему цігун і про жорстокі репресії послідовників у Китаї зі сторони комуністичної партії. Заходи відбулися в центрі міста – на проспекті Свободи, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Практикувальники показували вправи Фалунь Дафа і збирали підписи у львівян під петицією, адресованою верховному комісару ООН з прав людини. Петиція закликає створити робочу групу для розслідування жахливих злочинів, яких світ ще не бачив – насильне вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа з метою їх продажу за надзвичайно великими цінами.

Практикувальники виконують третю вправу Фалунь Дафа
Практикувальники виконують третю вправу Фалунь Дафа

 

Мешканці Львова не залишились байдужими до цієї трагедії і багато людей поставили свій підпис під петицією. Один з перехожих сказав: “Ви робите добре діло. Я завжди допомагаю людям, навіть незнайомим,якщо вони роблять добре діло”. Один студент сказав : “Дуже шкода, що економічне диво швидкого розвитку Китаю побудоване на вбивствах послідовників Фалунь Дафа і на використанні їх рабської праці у концентраційних таборах”.

Збір підписів під петицією в ООН з закликом зупинити злочини комуністичної партії Китаю над послідовниками Фалунь Дафа
Збір підписів під петицією в ООН з закликом зупинити злочини комуністичної партії Китаю над послідовниками Фалунь Дафа

Ось що каже пенсіонер Василь Михайлович про свої почуття від заходу учнів Фалунь Дафа: “Дуже добре діло робите і дай Бог, щоб всі люди робили добрі діла. Не треба ніякої релігії, просто добре діло робити. І душа людини попаде туди, куди треба. Я би сказав, що це моє переконання. Бо добре діло ніде не пропадає, чи по Ведах, чи по Іудаїзму, чи по Християнству. Повинно бути взаємопорозуміння між людьми. Тоді не буде війн, не буде конфліктів, вбивства. Не буде підлих підступних справ. Тоді буде благоденствіє і дуже добре буде людям. Я вам вдячний. Хай Бог береже. Побільше таких людей, як ви.”

Мешканці міста добре віднеслись до емблеми Фалунь Дафа. Однією зі складових цього зображення є свастика. Багато львівян, виявляється, знають що це хороший стародавній знак, історія якого вже нараховує більше 2 000 років. Під час заходу до учнів Фалунь Дафа підійшов робітник однієї з львівських громадських організацій і сказав, що гербом їх організації є теж свастика – арійський символ життя. Він виразив свої симпатії до Фалунь Дафа і взяв газету у учнів Фалунь Дафа, щоб дізнатись більше про цю стародавню практику самовдосконалення.