Пуерто-Ріко. «Я сподіваюся, що ви зберете стільки підписів, що світ залишиться без паперу!»

(Minghui.org) В грудні 2016 року практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Baby Boomers, яка проходила в громадському центрі в Пуерто-Ріко, надавши можливість більш ніж 20 000 чоловік дізнатися про геноцид в Китаї і відкрити для себе красу практики Фалунь Дафа.

Ще до початку виставки люди почали підписувати петицію. Побачивши плакати Фалунь Дафа з інформацією про насильницьке видаляння органів і переслідування в Китаї, люди були приголомшені тим, що в наш час на Землі існує така жахлива нелюдяність, і питали: «Де я можу поставити свій підпис?»

Зворушені до сліз люди, мовчки, переходили від плаката до плакату, читали, опускалися на коліна, щоб краще розглянути інформацію. Вони завмирали в подиві і висловлювали свою глибоку повагу практикуючим Фалунь Дафа, захоплюючись тим, що вони з 1999 року з непохитною вірою протистоять цьому злу. Люди різного віку були приголомшені першою виставкою в Пуерто-Ріко, яка розповіла їм про переслідування Фалунь Дафа в Китаї.

Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Baby Boomers, яка проходила в громадському центрі в Пуерто-Ріко
Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Baby Boomers, яка проходила в громадському центрі в Пуерто-Ріко

Побачивши напис «У Китаї примусово видаляють органи у живих людей заради отримання прибутку», вони підходили до плакату і, не поспішаючи, уважно читали:

«Що б Ви відчули, якби дізналися, що орган для трансплантації, який Ви придбали за тисячі доларів, надійшов не від добровільного донора, а був насильно вилучений без анестезії у живої людини, в’язня совісті, щоб отримати прибуток? Це відбувається не бандою злочинців, а урядом. Жертв прив’язують до операційного столу, а їх тіла потім кремують, щоб позбутися доказів …»

Люди глибоко засмучувалися, розглядаючи плакати про переслідування жінок, читаючи інформацію про переслідування християн і адвоката Гао Чжишена. Прочитавши текст Резолюції 343 Конгресу США і зроблені по всьому світу заяви з вимогою припинити геноцид в Китаї і інформацію про організацію «Лікарі проти примусового вилучення органів (DAFOH)», вони підписували петицію DAFOH, призначену для ООН.

Люди цікавилися, що таке Фалунь Дафа? Як можна бути проти принципів цієї практики (Істина, Доброта, Терпіння) і так ставитися до послідовників Фалунь Дафа? Практикуючі запрошували їх підійти до кіоску Фалунь Дафа, показували їм книгу «Чжуань Фалунь» і навчали вправам. Багато хто пробував виконувати вправи і говорили, що відчувають глибокий спокій біля практикуючих, хоча через гучну музику на виставці було важко почути співрозмовника.

Молода жінка не могла виконувати вправи через хронічне захворювання плечового суглоба. Послідовниця Фалунь Дафа порадила їй все ж спробувати і подивитися, що вийде. Коли жінка закінчила робити другу вправу, під час якої її руки легко парили в повітрі, на її обличчі сяяла радісна усмішка!

Люди розглядали плакати, на яких практику Фалунь Дафа представляють в школах Уругваю і Індії, замислювалися над словами: «Остання надія людства». Психологи, шкільні вчителі, письменники, телерепортер, фінансисти, викладачі університетів, лікарі, медсестри та фотографи висловлювали бажання розповідати своїм колегам про те, про що вони дізналися.

Деякі пізніше поверталися з друзями і родичами, підводили їх до плакатів і просили підписати петицію.

Одна жінка попросила кілька бланків петиції: «Я викладаю зумбу і хочу принести бланки петиції на свій урок». «Скільки людей до Вас приходить?» – Запитали практикуючі. «Близько 200, – відповіла вона. – Я відправлю підписані петиції вам поштою. Добре?”

Фінансист з Пенсільванії поцікавився, який внесок може внести фінансова галузь в протистоянні цьому злу. Жінка з Майямі уважно прочитала плакат і брошуру Фалунь Дафа. Потім сіла читати «Лунь Юй» і спробувала зробити вправи. Потім завантажила в свій телефон текст книги «Чжуань Фалунь» і подякувала практикуючих.

За два дні практикуючі використовували всі можливості, щоб надати тисячам людей інформацію про Фалунь Дафа і переслідування. «Я сподіваюся, що ви зберете стільки підписів, що світ залишиться без паперу! – Сказав Джей, повернувшись до кіоску Фалуньгун зі своєю дружиною, щоб вона підписала петицію. – Ми прямо зараз повинні покласти край цьому злодіянню!»
Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/12/20/1137797.html