Фалунь Дафа значно покращує здоров’я: обстеження більше 6000 практикуючих в м. Даляні (провінція Ляонін)

(Minghui. Org) В опитуванні брали участь більше 6000 практикуючих Фалунь Дафа в Даляні (область Ляонін, Китай). Всі відзначили істотне поліпшення здоров’я. 99,8% з тих, у кого було одне або більше захворювань, повідомили про поліпшення. Захворювання майже або повністю зникли. І розумові та фізичні функції, і якість життя значно і істотно покращилися. Навіть процес старіння сповільнився.

http://fofg.in.ua/
Фалунь Дафа значно поліпшує здоров’я

У лютому 1998 р. огляд стану здоров’я проводився за участю 6478 практикуючих Фалунь Дафа, що живуть в районі Даляні в Китаї. Серед учасників опитування 6192 осіб (95,59%) перенесли різні захворювання і мали медичні відхилення серцево-судинної системи, нервової системи, системи травлення, дихальної системи, сечостатевої системи, імунної системи або опорно-рухової системи. Учасники опитування займалися Фалунь Дафа в середньому протягом 1,8 року по 2 години щодня.

З опитаних 92% повідомили про повне зникнення ознак захворювань; у 7,74% спостерігалось помірне поліпшення і тільки 0,14% не відзначили ніякого видимого поліпшення. Ступінь відновлення не показує ніякого серйозного розходження між практикуючими з декількома захворюваннями або з одним захворюванням, які дорівнюють 89,73% і 88,83% відповідно. Вивчення також показало, що чим довше людина займалася Фалунь Дафа, тим вище був ступінь відновлення.Ступінь відновлення для практикуючих, які займалися практикою протягом 2, 3, 4 років дорівнювала 91,24%, 92,45% і 95,96% відповідно, що дозволяє припускати, що чим довше строк занять за Фалунь Дафа, тим краще результат.

Цікаво відзначити, що ті, хто досяг найкращих результатів, не використали жодного лікування. Вони не використовували методи нетрадиційної медицини, не приймали вітаміни або мінеральні речовини, не використовували ніякі інші природні лікувальні засоби. Практикуючі Фалунь Дафа розцінюють такі речі як непотрібні і, можливо, навіть такі, що заподіюють перешкоди їх процесу практики.

Практика Фалунь Дафа привела до величезної економії коштів, які використовуються на охорону здоров’я. Відповідно до огляду, щорічні медичні витрати на людину знизилися завдяки практиці Фалунь Дафа на 2408,83 юаня. З огляду на той факт, що 62,1% опитаного населення – люди у віці (від 50 до 71 року), коли, як правило, страждають відразу від декількох захворювань, потенціал економії міг бути набагато вище.

Більшість практикуючих Фалунь Дафа повідомили про очевидне поліпшення їх загального фізичного і розумового стану, включаючи збільшення фізичної активності і рухливості, зменшення втоми після фізичних навантажень, поліпшення пам’яті, зору і слуху, поліпшення апетиту і сну, поліпшення загального самопочуття і, фактично, ніяких ознак напруги, занепокоєння або депресії.

Якщо 92% населення вказували на повне зникнення ознак захворювань і тільки 0,14% не відзначили ніякого очевидного поліпшення, можна легко зрозуміти, чому практикуючі Фалунь Дафа хочуть продовжувати займатися і чому Цзянь Цземінь повинен діяти так, як він діє. Ніхто не вибрав би добровільно хворобу і смерть. Яка повинна бути логіка тих, хто забороняє людям займатися тим, що робить їх міцними і здоровими, тілом і духом? …

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2001/6/28/33102.html