У Парижі відбулася акція зі збору підписів під петицією, яка засуджує КПК за насильницьке вилучення органів у живих людей

(Minghui.org) 7 серпня практикуючі Фалуньгун провели в Парижі (Франція) захід на площі Свободи і прав людини, викриваючи жорстоке переслідування Фалуньгун Комуністичною партією Китаю (КПК). Вони збирали підписи під петицією, яка вимагає припинити насильницьке вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун, санкціоноване КПК.

http://ru.minghui.org/html/articles/2016/8/21/1136354.html
Багато туристів, які відвідали Париж, дізналися про переслідування Фалуньгун

У Парижі зараз пік туристичного сезону. Багато туристів з різних країн, прочитавши інформацію на плакатах і поговоривши з практикуючими, дізналися про переслідування. Вони висловлювали підтримку Фалуньгун і підписували петицію, яка закликає зупинити вбивство людей з метою вилучення їх органів. Деякі проявляли інтерес до вивчення Фалуньгун і вивчали рухи вправ за допомогою практикуючих.

http://ru.minghui.org/html/articles/2016/8/21/1136354.html
Практикуючі збирають підписи під петицією, яка закликає припинити насильницьке вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун, санкціоноване КПК

Антуан, випускник медичного училища, і його друзі, зупинилися, щоб поспілкуватися з практикуючими Фалуньгун. Антуан сказав: «Я рішуче проти насильницького вилучення органів у живих людей. Це жахливо! … Це вбивство. Я хочу підписати петицію».

Жан-Мішель сказав: «Насильницьке вилучення органів у живих людей неприпустимо! Я радий, що ви розповідаєте про це і збираєте підписи. Хочу поставити свій підпис, щоб підтримати вас. Це найменше, що я можу зробити».

http://ru.minghui.org/html/articles/2016/8/21/1136354.html
Антуан (праворуч), Жан-Мішель (в центрі) та його сестра

Смаід, що працює з медичною делегацією, підписав петицію і сказав: «Це нелюдяно! Нікому не дозволено робити подібне з тілами інших людей, в незалежності від раси чи релігії. Навіть тварини не зробили б такого. Але люди роблять це заради грошей!».

На думку Тьєррі, співробітника міського уряду, насильницьке вилучення органів у живих людей – це злочин проти людства.

Парижанин Футхо сказав, що практикуючі Фалуньгун виглядають такими спокійними й умиротвореними, коли виконують вправи. Йому теж захотілося робити вправи. Він думає, що це хороша практика вдосконалення для людей, що живуть в будь-якому місці, і сподівається, що в Китаї скоро можна буде знову вільно практикувати Фалуньгун.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/8/21/1136354.html