На прес-конференції у Києві експерти розповіли про незаконні вбивства послідовників Фалунь Дафа у Китаї заради їх органів

Десятого січня у прес-центрі сайту “Главком” відбулась прес-конференція, на якій піднімалось питання чорної трансплантації у Китаї. Основними жертвами є послідовники школи цігун “Фалунь Дафа“. На прес-конференції виступив екс-держсекретар Канади Девід Кілгур, який розповів детально про всі докази ціх злочинів китайської комуністичної партії. На деякі запитання журналістів також дала відповідь представниця міжнародної організації “DAFOH” (“Врачі проти насильницького вилучення органів”).

На прес-конференції у Києві експерти розповіли про незаконні вбивства послідовників Фалунь Дафа у Китаї заради їх органів
На прес-конференції у Києві експерти розповіли про незаконні вбивства послідовників Фалунь Дафа у Китаї заради їх органів

Починаючи свій виступ, Девід Кілгур сказав: “Сьогодні тема дуже серйозна. У 2006 році мене та Дейвіда Мейтаса попросили провести розслідування звинувачень, що в Китаї у практикуючих Фалуньгун вилучають органи: печінку, серце, нирки і т.д. Ми протягом трьох місяців проводили розслідування і на свій жах та подив виявили, що китайська влада вилучає органи у практикуючих Фалунь Дафа для продажу”.

Він розповів, що в період з 1992 по 1999 роки китайський уряд дозволяв людям робити вправи Фалунь Дафа. І навіть у Нью-Йорку можна було просто прийти в китайське посольство і там робити вправи Фалунь Дафа. В період 1997-1999 у Китаї Фалунь Дафа займалось 70-100 млн. людей. Але у квітні 1999 року спільнота Фалунь Дафа відчула, що на неї спричиняє тиск китайський уряд. І вони вийшли на протест до уряду у Пекіні. Вони простояли декілька годин, в них не було ніяких плакатів, вони нічого не викрикували. Вони просто постояли і пішли додому. Але, на жаль, коли генеральний секретарь компартії Цзян Цземінь виїхав на автомобілі, побачив всіх цих людей (серед них були і академіки, і професори, і дипломати) і дізнався, що людей, які практикують за цією системою цігун, ще більше ніж членів компартії, об’явив війну Фалунь Дафа і переслідування почалось 7 днів на тиждень.

Переслідування Фалунь Дафа зі сторони компартії Китаю дійшли до насильницького вилучення органів у послідовників цієї системи вдосконалення з метою чорної трансплантації. Девід Кілгур розповів, що він зі своїми колегами провели розслідування трансплантаційних програм сотень лікарень у Китаї. І вони прийшли до висновку, що від 60 до 100 тис. трансплантацій відбуваються щороку у Китаї. Це програми, що спонсуються державою і це ціла мережа трансплантаційних воєнних і звичайних лікарень, в яких оперують. Далі він продовжив: “Ми не можемо примусити китайський уряд припинити ці злочини проти людяності, але я сподіваюся, що цього року вони припинять це робити, тому що дуже багато на них спричиняють тиску з різних сторін. Те, що ми можемо зробити – ми можемо запобігти тому, щоб канадці, українці, німці та з інших країн люди їздили у Китай з метою трансплантації.”

Девід Кілгур пояснив, як працює чорна трансплантація у Китаї: “Якщо вам необхідна нирка, то ви просто зв’язуєтеся через інтернет з продавцем і платете йому від 50 до 100 тисяч і вони знаходять вам цю нирку. І ви після того як заплатите гроші, сідаєте на літак, відправляєтесь у Шанхай, йдете у лікарню.Вони перевірять аналізи крові, тканин, подивляться потім в своєму банку органів, підбируть потрібний орган, можливо це буде жінка. І це одна з жінок, які знаходяться як в’язень у більше ніж 300 000 трудових таборів. Такі табори існували при Сталіні, Гітлері, але китайський уряд буде відмовлятися, що такі табори зараз існують у Китаї. І можливо вони не називаються концентраційними таборами, вони змінили назву на “детероксифікаційні центри”, але все одно їхня суть салишається такою ж самою. Ми розмовляли з людьми, які вийшли з цих таборів і вони розповіли, що вони роблять декорації на Новий рік, іграшки в Макдональдз, одяг і будь-які товари, які ідуть на захід потім.
Кожні 3-4 місяці у ці табори приходять лікарі і вони перевіряють органи людей, перевіряють, чи підходять органи для трансплантації. Перевіряють в’язнів совісті – практикуючих Фалунь Дафа, уйгурів та інших. Ніхто не хоче органи від людей, що засуджені на страту, всі хочуть органи від практикуючих Фалунь Дафа, тому що вони здорові. Відбувається це так, що вас везуть у кабінет, у вас видаляють наприклад нирку (звичайно ви вмираєте в процесі) і тіла потім спалюють. Потім на літаку доставляють орган і пересаджують його пацієнту і після цього ви вже їдете додому. І заради того, щоб отримати цей орган когось вб’ють. І тільки одна країна в світі це робить – це Китай.”

Девід Кілгур сказав, що китайський уряд поки що не представив ні одного доказу того, що Кілгур зі своїми колегами помиляються.
Завдяки прес-конференції стало відомо, що крім практикуючих Фалунь Дафа заради органів у Китаї також вбивають уйгурів, послідовників тибетської і християнської релігій. Поки що 3 країни в світі прийняли закон, який забороняє своїм громадянам їздити у Китай для трансплантації – це Тайвань, Ізраіль і Іспанія.