У Харкові пройшли масові заходи послідовників Фалунь Дафа зі збором підписів під всесвітньою петицією

В період з 8 по 10 березня на вулицях Харкова пройшли масові заходи прихильників практики Фалуньгун. Крім роздачі інформаційних матеріалів і демонстрації вправ також збиралися підписи під всесвітньою петицією до Верховного суду Китаю із закликом притягнути Цзян Цземіня (колишнього голови компартії Китаю, який розв’язав репресії Фалуньгун) до суду. Підписи збираються на підтримку 200 000 практикуючих Фалунь Дафа із Китаю, які постраждали в результаті цих репресій і подали на нього позови до суду.

Практика Фалунь Дафа в Харкові
Виконання вправ Фалуньгун у Харкові, біля пам’ятника м’ячу

Акції відбулися на Привокзальній площі (08.03.2019), біля пам’ятника м’ячу (09.03.2019) і на площі Конституції біля Історичного музею (10.03.2019).

Збір підписів під всесвітньою петицією до Верховного суду Китаю із закликом притягнути Цзян Цземіня (колишнього голови компартії Китаю, який розв’язав репресії Фалуньгун) до суду
Збір підписів під всесвітньою петицією до Верховного суду Китаю із закликом притягнути Цзян Цземіня (колишнього голови компартії Китаю, який розв’язав репресії Фалуньгун) до суду

На акціях люди цікавилися, що означають рухи у вправах Фалуньгун і що треба уявляти собі під час їх виконання, а також висловлювали свою думку про репресії і про практику:

«Ці репресії – це нерозумно, я думаю. Медитація – це добре, це мені подобається. Я близько знайома з медитацією, але про цей рух я чую вперше» – сказала одна дівчина.

Валентина, викладач: «Зайду на сайт, прочитаю, дізнаюся про все детальніше і підготовлена прийду на заняття. Лотос повішу біля входу, нехай приносить гармонію, доброту, любов».

Валентина, викладач

Олена, бухгалтер: «Хочемо більше знати, як в Китаї люди йдуть до демократії, капіталізму, тому що країна набагато більше, набагато цікавіше, більш стійка, ніж Радянський союз і проблеми досить-таки глибше в’їлися. До репресій я ставлюся, звичайно, негативно. Ідеологічні гоніння – це злочин».

Олена, бухгалтер
Люди спілкуються з практикуючими Фалунь Дафа на акції та  дізнаються про практику  та про репресії  у Китаї

 

3 thoughts on “У Харкові пройшли масові заходи послідовників Фалунь Дафа зі збором підписів під всесвітньою петицією

 • 05.04.2019 at 11:07
  Permalink

  молодцы, ребята! Крымские последователи Фалунь Дафа вас поддерживает в этом великом и праведном деле! Злобная и лживая компартия всегда и везде боялась разоблачения своих преступлений против народа

 • 05.04.2019 at 11:09
  Permalink

  Коли люди серйозно ставляться до життя, до своєї ролі в суспільстві, дружні Роблять це єдиним тілом. У мене ці люди викликають повагу. Молодці!

 • 11.04.2019 at 15:32
  Permalink

  Молодцы!!! Поддерживаем вас в этом праведном деле!!!!

Comments are closed.