У центрі Вінниці медитували за Фалунь Дафа

25-26 лютого 2017 року практикуючі за методом самовдосконалення Фалунь Дафа з різних куточків України зустрілися у Вінниці і показали на центральній площі міста вправи цього виду цігун і медитацію. Вони також розповіли про те, яким переслідуванням їх однодумців в Китаї піддає комуністична партія, і чому це відбувається.

Вправи цігун Фалунь Дафа в Вінниці. Фото надано практикуючими Фалуньгун
Вправи цігун Фалунь Дафа в Вінниці. Фото надано практикуючими Фалуньгун

Фалунь Дафа (Фалуньгун) відноситься до цігун, китайським традиційним способам зміцнення здоров’я як фізичного, так і духовного.

Практикуюча Фалунь Дафа Світлана з Одеси поділилася своїми враженнями від міста та заходу: «Вінниця – це для мене було відкриття, дуже сподобалося місто, красиве і доглянуте. Одне з таких красивих центральних місць міста було вибране для нашої практики. Хоча часом було досить прохолодно, але не відчувалося холоду. Вправи в групі було робити дуже приємно, відчувалася сильна енергетика і душевна гармонія.

Багато перехожих брали наші матеріали, підписували петицію DAFOH*, задавали питання, а ми пояснювали чому для всього людства, в тому числі для України, важливо знати що відбувається зараз в Китаї. Адже людина будь-якої країни, яка поїде зараз в Китай за органами, фактично стане співучасником звірячого злочину».

«Нас зібралося близько 70 чоловік з різних міст України. У Вінниці ми обмінялися досвідом самовдосконалення, а на заходах знайомили вінничан з цією методикою. Також ми розповідали про жорстокі репресії, яким піддаються наші однодумці в Китаї, – розповідає місцева жителька Любов, яка теж займається цим цігун, – дуже багато людей ставили свої підписи проти злочинного вилучення органів у китайських практикуючих Фалуньгун, які організувала в Китаї компартія».

*DAFOH (Doctors Against Forced Organ Harvesting, пер. з англ.: «Лікарі проти насильницького вилучення органів») – неурядова організація лікарів, яка інформує медичну спільноту та громадськість про зловживання в сфері трансплантації органів в світі і насамперед в КНР. У 2016 році організація DAFOH була номінована на Нобелівську премію миру.

Джерело: http://www.kitay-v-mire.com/v-vinnice-delali-meditaciyu/