Глядачі Північної Америки говорять: «Shen Yun несе Божественне в цей світ»

(Minghui.org) З 28 лютого по 5 березня 2017 року трупа Shen Yun Performing Arts з Нью-Йорка дала двадцять дві вистави в семи містах США та Канади, майже всі з яких пройшли з повним аншлагом. Глядачі відгукувалися про вистави як про «дивовижні» і «такі, що надихають».

 

28 лютого трупа Shen Yun дала вистава в центрі виконавських мистецтв «Чотири сезони» в Торонто (Канада)
28 лютого трупа Shen Yun дала вистава в центрі виконавських мистецтв «Чотири сезони» в Торонто (Канада)
Глядачі викликали артистів на біс в центрі виконавських мистецтв «Ванг» в Бостоні (штат Массачусетс, США), 4 березня 2017 року
Глядачі викликали артистів на біс в центрі виконавських мистецтв «Ванг» в Бостоні (штат Массачусетс, США), 4 березня 2017 року

Член парламенту: «Вражаюча і прекрасна вистава»

«Я думаю, що ця вистава закликає людей до того, щоб вони задумалися про традиційні цінності, – сказав Пітер Кент, член парламенту і колишній міністр природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Канади. – Ми можемо витягти уроки з показаних нам сьогодні історій, які прийшли з давніх часів, з Божественної землі».

Він зазначив, що «рухи танцюристів були ефектними, костюми дуже яскравими і новими в кожному номері. А оркестр звучав чудово і потужно підтримував танцюристів».

Пітер Кент, член парламенту і колишній міністр природних ресурсів і охорони навколишнього середовища, на представленні Shen Yun в Торонто (Канада), 28 лютого 2017 року
Пітер Кент, член парламенту і колишній міністр природних ресурсів і охорони навколишнього середовища, на представленні Shen Yun в Торонто (Канада), 28 лютого 2017 року

Колишній член Міської ради: «Shen Yun несе Божественне в цей світ»

«Це завжди життєстверджуючі враження, – сказав колишній член міської ради Торонто Джон Паркер, який щорічно відвідує вистави Shen Yun. – вистава надихає, вона завжди дуже цікава, і, насправді, вона набагато більше, ніж просто щось цікаве і розважальне – кожен раз це вражаючий досвід».

Оптимізм, щастя і радість присутні в кожній виставі, кожному виконавцеві і в кожній частині вистави. Всякий раз я відчуваю радісний захват», – говорить він.

«Без перебільшення можна сказати, що це схоже на прояв Божественного в нашому світі, і це виражається у всьому: в костюмах, тканинах, кольорах, в духовності вистави, а також в усмішках на обличчях виконавців і в красі виконання», – додав Джон Паркер .

Директор канадської оперної трупи: «Це дійсно незвичайна вистава»

«Майстерність танцюристів справила на мене глибоке враження. Те, що вони роблять, просто неймовірно, – сказав Олександр Ніф, генеральний директор канадської оперної трупи. – Вони передають відчуття трепету і краси і, в той же час, глибину і духовність».

«У виставі присутнє милосердя. У кожному номері є сенс, і мені це дуже подобається», – додав він.

 

«Унікальне» і «чудесне»

«Незвичайний спектакль …, – каже Мозес Цнаймер, засновник і голова правління компанії ZoomerMedia. – Костюми, рухи, витончена жіноча краса і неймовірні стрибки, що виконуються чоловіками».

«У цієї вистави є своя сила»

«У цієї вистави є своє життя, духовність, філософія і сила», – сказав Джозеф Себок, актор-аматор, музикант, співак і танцюрист.

«Оркестр і музика феноменальні. Музиканти не просто читають ноти і витягають їх зі своїх інструментів, вони вражають звуками … Вони якимось дивним чином витягають акорди, – особливо відзначив він виконання оркестру. – Тут чуються старовинні мелодії і мелодії сучасних пісень. Це схоже на те, як ніби ви слухаєте пульс, або звук натягнутої струни, або як передається з покоління в покоління колись забута культура, яка відмовляється бути забутою і залишеною в пилу часів».

«Продумане до дрібних деталей і бездоганне виконання»

«Ця вистава, наповнена істиною, любов’ю і милосердям, викликала у мене інтерес до китайської культури, – сказала професійний музикант Елізабет Катлер. – Це дуже багата культура».

«Ми насолоджувалися музикою, фарбами, рухами і чудовими виконавцями. Костюми та фарби дивовижні. Чудово зіграний і ідеальний оркестр», – додала вона.

«Феноменальна координація і граціозність»

5 березня Том Бішоп, власник компанії Bishop MedTech Consultants, зі своєю супутницею відвідав виставу Shen Yun в Бостоні
5 березня Том Бішоп, власник компанії Bishop MedTech Consultants, зі своєю супутницею відвідав виставу Shen Yun в Бостоні

«Феноменальна координація, граціозність і краса злилися в єдиній гармонії, – сказав Том Бішоп, власник компанії Bishop MedTech Consultants. – Це була дуже надихаюча вистава. Я знаходжу чудовими представлену культуру, історію і танці. А музика була просто чудовою».

«Я не припускав, що у Китаю така багата духовна історія, і як це схоже на духовну історію і духовні послання Західного суспільства. Було дивно спостерігати, як ці два елементи поєднуються в танці», – зазначив він.

«Це чудово … Я вперше в житті відчуваю такі переживання від театральної постановки, – сказав Морган Девіс, президент і голова правління банку Таун. – Все так елегантно, так точно, абсолютно приголомшливо. Кольори і хореографія світового класу».

Shen Yun продовжить своє турне по Північній Америці виставами в Роземонт (штат Іллінойс) 10-12 березня, Лас-Вегасі (штат Невада) 10-12 березня і Вустер (штат Массачусетс) 11-12 березня. Для отримання більш докладної інформації про квитки і дати вистав відвідайте сайт http://shenyun.com.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/3/9/1139155.html