Київ. Практикувальники Фалунь Дафа взяли участь у виставці здоров’я

14 – 16 вересня 2023 року в київському Палаці спорту відбулася «Виставка здоров’я та довголіття–2023», на якій були представлені різні способи оздоровлення людини.

В одному з наметів практикувальники Фалунь Дафа (Фалуньгун) розмістили книги, інформаційні матеріали про Фалуньгун, демонстрували енергетичні вправи цього давнього цігун, зокрема медитацію. А також розповідали відвідувачам виставки про практику та про репресії в Китаї щодо послідовників Фалунь Дафа з боку комуністичного режиму.

Демонстрація вправ Фалунь Дафа на виставці здоров'я у Києві
Демонстрація вправ Фалунь Дафа на виставці здоров’я у Києві

Виставку відвідало понад 3000 людей. Деякі з відвідувачів сказали, що вже знайомі з Фалуньгун, бачили виконання вправ практикувальниками у парках та на вулиці Хрещатик. Частина відвідувачів пробувала вивчити вправи Фалунь Дафа онлайн в Інтернеті. Люди запитували, де проводиться практика та обмінювалися контактами, щоб мати можливість приєднатися до занять. Інформаційні газети та, особливо, лотоси всім дуже сподобалися. Деякі відвідувачі виставки ставили питання про репресії Фалуньгун та їх причини.

Практикувальник Дмитро поділився думками про участь у виставці: «Участь у подібних виставках – хороша нагода для поширення інформації про Фалуньгун і для власного духовного підвищення».

Практикувальник Фалуньгун Дмитро (праворуч) разом з іншими практикувальниками, що виконують вправи Фалуньгун
Практикувальник Фалуньгун Дмитро (праворуч) разом з іншими практикувальниками, що виконують вправи Фалуньгун

Практикувальниця Дінь зустріла на виставці двох українських жінок і дала їм матеріали та лотоси, щоб познайомити з Фалунь Дафа. Вони уважно слухали. Обидві були дуже здивовані тим, скільки вони отримали. «Яка гарна річ», – жінка, яка стояла поряд із Дінь, звернулася до подруги. «Сьогодні я зустрілася з таким добром завдяки вам. Дякую, що мене запросили сюди».

Практикувальниця Фалунь Дафа Дінь (ліворуч) спілкується з українськими жінками на виставці
Практикувальниця Фалунь Дафа Дінь (ліворуч) спілкується з українськими жінками на виставці

Роздаючи матеріали біля різних стендів на виставці, Дінь зустріла чоловіка китайського походження. Вона сказала йому: «Я – практикувальниця Фалуньгун, Фалунь Дафа – хороша практика. Істина, Доброта і Терпіння – праведні принципи. Майстер Лі – Великий Майстер високої моральності. Фалуньгун – це праведна практика, праведний шлях». Він сказав: «Дафа дуже хороший, Вчитель Лі – дуже хороша людина, ми знаємо». Вона розповіла йому про користь, яку вона одержала від практики. Цей чоловік із вдячністю сказав: «Це здорово».

Також практикувальниця Дінь розказала йому, що комуністична партія Китаю (КПК) погана. «Ви повинні зрозуміти: Китай та комуністична партія Китаю – це різні речі». На що він відповів: «Я все розумію, вона (КПК) дуже погана».

Дінь запропонувала чоловікові-китайцеві вийти з організацій КПК, щоби бути в безпеці і мати майбутнє. І він погодився під псевдонімом вийти з молодіжної ліги та молодіжної організації КПК.

Дінь показала цьому чоловікові  журнал, який представляє шоу Shen Yun Performing Arts. Чоловік-китаєць сказав: «Я знаю, що це шоу чудове, але бачив його лише в Інтернеті». Дінь відправила йому одну з останніх статей Майстра Лі Хунчжи «Чому існує людство». Він прочитав її і сказав: «Я справді бачу, що зараз відбувається. Я вдячний тобі!»