Віллоубі, Австралія: чудовий виступ духового оркестру Тянь Го на параді на честь місячного нового року

5 лютого 2023 року у Віллоубі, передмісті Сіднея, у районі Чатсвуд пройшов Парад ліхтарів на честь Місячного нового року. Серед запрошених узяти участь у святковій ході були й практикувальники Фалунь Дафа. Потужна енергетика духового оркестру Тянь Го і яскраві традиційні костюми виконавців не залишили глядачів байдужими. Усі захоплено аплодували, а дехто навіть танцював під музику оркестру.

Парад проходив Вікторією-авеню, центральним діловим районом Чатсвуда. Мер міста й багато виборних посадовців відвідали парад і приєдналися до святкування.

Духовий оркестр Тянь Го взяв участь у Параді ліхтарів на честь Місячного нового року у Віллоубі, Австралія, 5 лютого 2023 року
Духовий оркестр Тянь Го взяв участь у Параді ліхтарів на честь Місячного нового року у Віллоубі, Австралія, 5 лютого 2023 року

Важливість традиційних цінностей

Тім Джеймс, член Законодавчих зборів Нового Південного Уельсу
Тім Джеймс, член Законодавчих зборів Нового Південного Уельсу

За парадом з цікавістю спостерігав Тім Джеймс, член Законодавчих зборів Нового Південного Уельсу. Він сказав, що йому сподобався захід, і йому приємно було побачити різноманітність культур, які демонстрували різні групи учасників, і дізнатися про принципи, які вони проголошують.

Джеймс розповів, що вже давно знає про Фалунь Дафа. Він зазначив, що духовий оркестр Тянь Го грав дуже злагоджено, і його виступ чудовий. Він дав високу оцінку музичному таланту практикувальників та їхній працелюбності, підкресливши, що оркестр чудий у всьому: від традиційних костюмів виконавців до репертуару й виконання.

Тім Джеймс також додав, що принципи Дафа «Істина, Доброта, Терпіння» є основними для суспільства, австралійських спільнот та окремих людей. Він вважає, що всі мають дотримуватися цих принципів. Джеймс також подякував практикувальникам Фалунь Дафа за їхній внесок у розвиток суспільства й побажав їм подальших успіхів.

Краса мовою музики

Зейн Завахре із сином
Зейн Завахре із сином

Зейн Завахре дивилася на парад разом зі своєю великою родиною. Щойно почулися звуки духового оркестру Тянь Го, її син почав рухатися в такт музики. Мати й син пройшли поряд з учасниками оркестру весь маршрут параду. Завахре сказала, що оркестр звучить злагоджено, його музика заспокоює й радує.

Клара приїхала з материкового Китаю. Вона брала участь у параді у складі іншої групи й була рада бачити духовий оркестр Тянь Го. Жінка зазначила, що його музика утихомирює, а традиційні костюми виконавців – чудові. Прочитавши про те, що компартія Китаю (КПК) переслідує Фалунь Дафа, Клара засудила переслідування й насильницьке вирізання органів у в’язнів совісті, назвавши його неприпустимо жорстоким.

Насон та його друг Кіт Кірет також були присутні на заході. Їм дуже сподобався виступ оркестру, і вони зазначили, що слухаючи музику відчували потужну енергію.

Меріен Нойліст із сім'єю
Меріен Нойліст із сім’єю

Меріен Нойліст сказала, що дуже добре провела час на цьому святі. Вона разом із чоловіком та сином пройшла поряд із духовим оркестром Тянь Го увесь маршрут параду. Маленький син радів і стрибав під музику.

Нойліст уперше почула про Фалунь Дафа і сказала, що ця практика заслуговує на велику повагу, особливо її принципи «Істина, Доброта, Терпіння». «Чудово, що вони подарували нам красу через цю дивовижну музику», — пояснила вона. Меріен також сказала, що придушення Фалунь Дафа компартією Китаю – велика помилка, і цьому треба покласти край.

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа й чому КПК переслідує цю практику?

Практику Фалунь Дафа (Фалуньгун) представив громадськості в 1992 році Майстер Лі Хунчжи в місті Чанчуні (Китай). Вона ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ. Нині Фалунь Дафа займаються в більш ніж 100 країнах і регіонах у всьому світі. Мільйони послідовників цієї духовної практики покращили своє здоров’я й характер.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), злякався популярності Фалунь Дафа, побачивши в цьому загрозу для атеїстичної ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610» — позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліцейських та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Вебсайт Minghui.org підтвердив загибель тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Передбачається, що фактична кількість смертей значно перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення й тортур за свою віру.

Є конкретні докази злочинів КПК, пов’язані з насильницьким вирізанням органів у в’язнів, які практикують Фалуньгун. Їх убивають задля отримання органів для трансплантації.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2023/2/15/1172759.html