Практикувальники Фалуньгун міста Дніпра провели захід у пам’ять про 25 квітня 1999 року

25 квітня — річниця мирного звернення в Пекіні, бо напередодні цього дня 23-24 квітня 1999 року китайські поліціянти побили та заарештували десятки практикувальників Фалуньгун. На мирний протест зібралося близько десяти тисяч практикувальників. Це налякало комуністичний режим. Із липня 1999 року почалися комуністичні репресії проти тих, хто вчиться Істині, Доброті, Терпінню (основних принципів Фалуньгун).  У цьому році вже виповнюється 25 років цих антилюдських репресій.

Тому практикувальники Дніпра 28 квітня 2024 року на багатолюдній Набережній міста провели захід, присвячений цій даті.

Практикувальники Фалунь Дафа проводять акцію, присвячену даті 25 квітня. Набережна міста Дніпра, 28.04.2024 р.
Практикувальники Фалунь Дафа проводять акцію, присвячену даті 25 квітня. Набережна міста Дніпра, 28.04.2024 р.

На заході вони роз’яснювали факти переслідувань перехожим та розповідали про незаконне насильницьке вирізання органів у послідовників Фалуньгун у трансплантаційних клініках Китаю. Багато хто з перехожих, почувши правду, підписав петицію «Покладімо край злій КПК»*. Також на акції були продемонстровані вправи та медитація, які в деяких із перехожих глядачів викликали бажання практикувати Фалуньгун.

Виконання вправ та медитації Фалунь Дафа
Виконання вправ та медитації Фалунь Дафа

Українці хочуть припинити переслідування

Мешканець Дніпра Віктор розповів, що до заходу вже чув від своїх знайомих поверхову інформацію про практику, але нічого не знав про переслідування. Практикувальникам Дафа, які перебувають у китайських в’язницях, він побажав молитися Богу, щоб зупинилися репресії і щоб усе зло й насильство перестали існувати на планеті. Віктор підписав петицію і сказав, що найближчим часом хотів би вивчити вправи Фалуньгун.

Житель Дніпра Віктор
Житель Дніпра Віктор

Пенсіонерка Людмила сказала, що ніколи раніше не чула про практику й на заході вперше побачила вправи Фалуньгун та почула про гоніння. Вона побажала практикувальникам Фалунь Дафа в Китаї продовжувати практикувати та вірити в те, що репресії закінчаться.

Василь та його 24-річний син Владислав, біженці з Донецької області, виявили бажання вивчити вправи Фалунь Дафа та запитали про місцезнаходження пунктів практики. Практикувальник подарував їм газету з інформацією про Дафа та розповів про місце та час проведення занять. Дізнавшись від практикувальників на заході про насильницьке вирізання органів у послідовників Фалунь Дафа в Китаї, Василь запитав, як довго це вже продовжується і додав: «Це треба викорінювати».

Студенти підтримують цінності Фалунь Дафа

Софія, учениця 8 класу середньої школи, сказала, що знає про існування високодуховних практик на кшталт йоги, які дають змогу людям удосконалюватись. Але вправи Фалуньгун на заході вона побачила вперше і сказала, що в неї з’явилося гаряче бажання займатись і сильний інтерес до практики. Софія також поділилася своїм ставленням до принципів Істина Доброта Терпіння: «Ставлення чудове! Ось так і треба жити — спокій, умиротворення, внутрішня гармонія, терпіння, смирення. Саме так».

Студент ВНЗ Іван побажав успіхів практикувальникам та висловив бажання, щоб вони й надалі продовжували проводити подібні заходи. Щодо переслідувань у Китаї він сказав: «Мені здається, інтерес кожної людини набагато важливіший за думку інших людей. Тому що кожна людина має право обирати релігію, віру, чим вона займатиметься і т. ін. І ніхто не повинен це засуджувати. Тобто, якщо людина медитує чи чимось іншим займається, це її вибір і не варто його засуджувати».

Практикувальники також поділилися своїм досвідом удосконалення та думками щодо репресій у Китаї

Практикувальниця Фалуньгун Алла розповіла, що про практику дізналася у 2017 році. Але серйозно почала займатися у 2021 році, після того, як захворіла на ковід і Фалуньгун допоміг їй одужати. «До практики я часто помічала несправедливість у різних життєвих ситуаціях і не могла зрозуміти, чому так відбувається в житті. Коли я дізналася про Дафа, я зрозуміла — ось це істина життя і той бік, якого мені не вистачало. Зараз Дафа — це сенс мого життя та допомога в моєму житті». Також Алла додала, що завдяки книгам Фалунь Дафа вона змогла зрозуміти, чому в житті часто відбуваються, на перший погляд, несправедливі ситуації.

«Ми, як практикувальники, підтримуємо практикувальників Фалунь Дафа в Китаї. Ми проти цих комуністичних репресій. І ми хочемо показати нашій країні, нашому народу, що ми за доброту, за істину та за процвітання Дафа, щоб це йшло світом як світле майбутнє».

Практикувальниця Фалуньгун Алла
Практикувальниця Фалуньгун Алла

Практикувальник Фалуньгун Андрій: «Займаюсь за Дафа близько 13 років. Практика дала мені користь не тільки для здоров’я, а й у налагодженні хороших правильних стосунків із людьми». Також Андрій додав, що коли з’являються суперечності з людьми, Дафа часто допомагає йому згладити їх у позитивний бік.

«Я прийшов на цю акцію, щоб, насамперед, показати людям, яка це хороша практика, що вона являє собою, які вона несе принципи — Істина, Доброта, Терпіння, — щоб якомога більше людей познайомилися з нею. Також хотілося б, щоб люди дізналися про інший бік, про те, що зла партія переслідує учнів Фалунь Дафа в Китаї, щоб люди могли підписати петицію проти цього всього, щоб нарешті припинилося це переслідування». Андрій додав, що хотів би, щоб люди підтримали практикувальників. «А якщо вони підтримуватимуть їх, значить, мораль людства зростатиме» — сказав Андрій.

Практикувальник Фалунь Дафа Андрій
Практикувальник Фалунь Дафа Андрій

*Нагадаємо, що петицію також можна підписати на сайті https://endccp.com/uk/  .