У Києві пройшла щорічна конференція Фалунь Дафа

26-28 травня 2017 року в столиці України пройшла конференція Фалунь Дафа. Цього разу цей захід по-справжньому можна було назвати міжнародним, так як в ньому взяли участь не тільки практикуючі з країн СНД, але і Європейського союзу – Німеччини, Нідерландів, Ізраїлю, Чехії, Франції, Італії та інших країн. Треба сказати, що 2017 рік є ювілейним, оскільки в цьому році виконується 25 років з початку публічного поширення цього вчення в суспільстві.

http://fofg.in.ua
У Києві пройшла щорічна конференція Фалунь Дафа

 

«Родзинкою» заходів, присвячених 25-річчю Фалунь Дафа, був небесний оркестр Тянь Го. 65 музикантів (духові та ударні інструменти) вперше приїхали в Україну з європейських країн, щоб показати красу вчення Фалуньгун. У п’ятницю, 26 травня, в денний час парад за участю оркестру пройшов київськими вулицями Грушевського, Хрещатик, повз станцію метро «Арсенальна». Люди вітали парад, махаючи рукою з балконів і вікон будинків.

http://www.ntd.tv/2017/05/30/tian-guo-marching-band-plays-for-day-of-kyiv/

http://fofg.in.ua
У Києві пройшла щорічна конференція Фалунь Дафа

Крім небесного оркестру Тянь Го в параді також взяли участь небесні барабанщики, небесні феї, колона виконуючих вправи учнів Фалуньгун і небесний дракон (символ мужності, сили і мудрості на сході). Видовище було досить барвистим, що випромінювало позитивну енергію. Звучання барабанів і духових інструментів лунало на багато кварталів.

У Києві пройшла щорічна конференція Фалунь Дафа
У Києві пройшла щорічна конференція Фалунь Дафа

 

Київ в ці дні відзначав День міста, тому було багато приїжджих гостей. У суботу з 13-00 і до пізнього вечора (22-00) учні Фалунь Дафа на Хрещатику в тому ж складі порадували жителів і гостей міста красою вдосконалення по Фалуньгун, а також розповіли про репресії їх однодумців у Китаї з боку комуністичної партії Китаю. На хрещатику 27 травня проходив збір підписів під петицією DAFOH, адресованою верховному комісару ООН з прав людини із закликом створити робочу групу, яка б розслідувала злочини, пов’язані з насильницьким вилученням органів у послідовників Фалуньгун у Китаї. Таким способом Цзян Цземінь (колишній диктатор КПК) і його оточення вбили вже 1,5 млн. послідовників Фалунь Дафа. Безумовно, він і його союзники повинні бути притягнуті до суду.

http://fofg.in.ua
Заклик допомогти зупинити репресії Фалунь Дафа в Китаї
http://fofg.in.ua
Збір підписів під петицією DAFOH

 

У неділю, 28 травня, відбулася урочиста українська щорічна конференція Фалунь Дафа. У конференцзалі в цей день зібралося близько 200 учнів Фалуньгун. Вони обмінялися своїм досвідом у вдосконалюванні за принципами Істина Доброта Терпіння. Багато практикуючих помітили суттєве поліпшення здоров’я і гармонізацію відносин з оточуючими людьми завдяки практиці Фалуньгун.