Мирне протистояння послідовників Фалуньгун отримало велику підтримку в Мюнхені

В листопаді 2016 року європейські послідовники Фалуньгун провели в Мюнхені грандіозний марш, з метою привернути увагу до мирного протистояння переслідуванням цієї традиційної духовної практики в Китаї, яке триває 17 років. Глядачі від щирого серця підтримували послідовників Фалуньгун.

Близько тисячі учасників під хвилюючі звуки духового оркестру «Тяньго» пройшли від площі Одеонсплац, повз Верховного суду, по площі Карлсплатц, минули залізничний вокзал, пройшли по вулиці Максиміліана і нарешті через три години закінчили ходу на площі Макса Йозефа.

Ходу очолює духовий оркестр "Тяньго"
Ходу очолює духовий оркестр “Тяньго”

Учасники ходи знайомили глядачів з Фалуньгун, мирною практикою вдосконалення людини, заснованою на принципі «Істина-Доброта-Терпіння», і викривали жорстоке переслідування Фалуньгун в Китаї. Послідовники Фалуньгун закликали звернути особливу увагу на злочин Комуністичної партії Китаю, пов’язаний з насильницьким вилученням органів у ув’язнених послідовників Фалуньгун і інших в’язнів совісті.

Заклик припинити переслідування з готовністю підтримали люди всіх верств суспільства протягом усього маршруту ходи.

Вихователька дитячого садка Мішель дуже зраділа, побачивши хід. Вона вже бачила подібний захід у Відні, куди їздила до свого сина, і знала про насильницьке видаляння органів.

«Це катастрофа для людства. Це дуже, дуже страшно, – сказала вона. – Я знаю, чому уряд вилучає органи у групи людей, які займаються медитацією, – у них здорові органи».

Мішель сказала, що не може зрозуміти ідеологію комуністичної партії: «Вони намагаються зруйнувати все красиве, гарне і духовне, але вони ніколи не переможуть».

«Комуністична партія здається сильною, але енергія Фалуньгун прекрасна і більш стійка. Тому партія ніколи не переможе. Ви повинні продовжувати нести людям правду, поки переслідування не закінчиться», – надихала практикуючих Мішель.

Ліна, доктор біологічних наук в місцевому університеті, раніше ніколи не чула про Фалуньгун, але інформація про насильницьке видаляння органів, заторкнула її.

«10 років тому я їздила в США і почула там про торгівлю органами в Китаї. Мені було тоді 14 років, і мене це вразило», – сказала вона. Але вона не знала, що за насильницьким вилученням органів у Китаї стоїть уряд і 17-літнє переслідування Фалуньгун.

Ліна засудила комуністичний режим: «Цей злочин має бути зупинений. В Європі пацієнт чекає багато років, щоб отримати орган для пересадки. Як може час очікування в Китаї складати всього лише два тижні?».

На площі Марієнплац практикуючі інформували людей про переслідування Фалуньгун у Китаї.

Написи на плакатах закликають припинити переслідування Фалуньгун і насильницьке вилучення органів у ув'язнених послідовників Фалуньгун в Китаї
Написи на плакатах закликають припинити переслідування Фалуньгун і насильницьке вилучення органів у ув’язнених послідовників Фалуньгун в Китаї

Марш був частиною заходів, проведених в листопаді в Мюнхені. Також на площі Марієнплац учасники акції демонстрували вправи Фалуньгун, роздавали інформаційні буклети та збирали підписи під петицією проти насильницького вилучення органів.

На площі послідовники Фалуньгун з багатьох європейських країн на десятках мов розповідали туристам про переслідування. Багато людей без коливань підписували петицію, коли чули про насильницьке видаляння органів у людей.

Західні практикуючі виконують традиційний китайський танець дракона
Західні практикуючі виконують традиційний китайський танець дракона

Сюзанна Санлайтер, медсестра з району Альго, і її подруга Сабіна Пальме бачили документальний фільм про насильницьке видаляння органів у Китаї по телеканалу 3sat.

«Перше враження від документального фільму було шокуючим. Це немислимо. Це неприпустимо, – сказала Сюзанна. – Ми повинні підтримувати такі заходи, як цей. Витяг органів повинен бути зупинений. Це пов’язано з гідністю людства. Всі рівні, і кожен повинен мати свободу віри, незалежно від того, де він знаходиться».

Сабіна знайшла слова підтримки: «Ви повинні бути тверді у своїй вірі навіть перед лицем переслідування. Якщо ви вважаєте, що ваш шлях є правильним, ви зможете пройти його до кінця, і, в кінцевому підсумку, перемогти».

Джерела: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/11/9/1137353.html, http://faluninfo.ru/news/media/minhuey/3319.html