15 депутатів німецького парламенту засуджують переслідування Фалуньгун у Китаї

З нагоди 22-ї річниці протистояння Фалуньгун переслідуванню Комуністичною партією Китаю (КПК) 15 депутатів, членів парламенту Німеччини, зробили заяви або надіслали листи, що засуджують серйозні порушення прав людини компартією Китаю, зокрема насильницьке вирізання органів у практикувальників Фалуньгун.

Листи на підтримку Фалуньгун були нещодавно отримані від 15 депутатів, членів парламенту Німеччини
Листи на підтримку Фалуньгун були нещодавно отримані від 15 депутатів, членів парламенту Німеччини

Маркус Грюбель є уповноваженим федерального уряду з питань свободи віросповідання в усьому світі. 19 липня в своїй заяві він закликав КПК негайно припинити переслідування прихильників Фалуньгун та інших етнічних, релігійних і культурних меншин. Він зазначив, що кожна людина має право вільно слідувати своїм духовним переконанням, і що права людини є універсальними індивідуальними правами, і порушувати їх неприпустимо.

«До 1999 року уряд КНР широко підтримував цю духовну практику [Фалуньгун], але потім оголосив її послідовників «ворогами держави». Прихильники Фалунь Дафа також стали жертвами широкомасштабної пропагандистської кампанії, зазнали «перевиховання», тюремного ув’язнення, примусової праці й жорстоких тортур. Експерти ООН з прав людини вкрай стривожені і стурбовані фактом насильницького вирізання органів у в’язнів представників релігійних і етнічних меншин, зокрема, у послідовників Фалуньгун», — йдеться в заяві.

Майкл Бранд, депутат бундестагу, є представником Комітету з прав людини та гуманітарної допомоги Християнсько-демократичного союзу Німеччини (ХДС). У своєму листі він підкреслив, що КПК намагається підірвати права людини — одне з найбільших досягнень людства як всередині, так і за межами країни. Оголосивши права людини застарілою ідеєю і завдаючи їм шкоди, КПК просуває своє тоталітарне правління по всьому світу.

Габріела Генріх, депутат бундестагу, заступник голови парламентської групи Соціал-демократичної партії із закордонних справ і прав людини, засудила санкціоноване КПК вирізання органів. «Експерти ООН вказали на наявність доказів того, що КПК стоїть за довільними арештами й насильницьким видалянням органів у практикувальників Фалуньгун, і це також стосується уйгурів, тибетців, мусульман і християн», — заявила вона.

Організація об’єднаних націй закликає Китай зупинити незаконне примусове видаляння органів у в’язнів сумління. У своїй заяві експерти ООН стверджують: затриманим із числа етнічних, мовних або релігійних меншин примусово проводять рентген-обстеження внутрішніх органів, а також беруть кров на аналіз. Результати цих досліджень реєструють у базі даних донорів.

Заради органів вбивають уйгурів, тибетців, мусульман і християн. А найбільшою мірою прихильників духовно-оздоровчої практики Фалуньгун.

Фалуньгун або Фалунь Дафа — школа вдосконалення душі та тіла. Вона містить п’ять комплексів енергетичних вправ цігун й вчить керуватися в житті принципами Істина, Доброта, Терпіння. Китайський режим репресує прихильників Фалуньгун з 1999 року. Тоді їх стало набагато більше, ніж членів компартії. Це викликало у колишнього лідера компартії Китаю Цзян Цземіня страх втратити тоталітарний контроль над масами.

У 2019 р. Незалежний народний трибунал у Лондоні дійшов висновку про те, що компартія Китаю використовує прихильників Фалуньгун як живий банк органів. Суд постановив: «Видаляння органів у послідовників Фалуньгун відбувалося впродовж багатьох років по всьому Китаю в значних масштабах». Суд кваліфікував ці дії, як злочини проти людяності. І такий кривавий бізнес відбувається за участю китайської влади.

Примусове вирізання органів також засудили Європарламент і Конгрес США у своїх резолюціях.

http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?type=WDECL&reference=P8-DCL-2016-0048&format=PDF&language=EN

https://www.congress.gov/114/bills/hres343/BILLS-114hres343ih.pdf

Водночас Фалуньгун практикують вільно в усьому світі, зокрема й в Україні. Ця практика здобула безліч нагород за вклад у покращення здоров’я та підвищення моралі. Заняття всюди проходять безкоштовно.

Підписати петицію проти примусового видаляння органів можна на сайті: fofg.in.ua

Версія англійською знаходиться тут