Під час коронавірусу залишатися спокійним та здоровим вам допоможе медитація онлайн

Термін «медитація» останнім часом дуже популярний. ВООЗ практично з самого початку пандемії також пропонує людям для зміцнення імунітету займатися йогою або медитувати. Група українських прихильників  медитації для покращення здоров’я пропонує навчитися їй у себе вдома за допомогою Інтернету.

Волонтерське навчання медитації

Одна з волонтерів Катерина з Києва каже, що ідея навчати за допомогою Інтернету медитувати виникла на початку локдауну, коли багато людей залишилося вдома. Ця дівчина навчається практики цігун Фалунь Дафа, основними принципи якої є істина, доброта, терпіння. Катерина розповідає, що вчення Фалунь Дафа змінило її світогляд, допомагає їй легше сприймати конфлікти та знаходити в різних життєвих ситуаціях позитивні рішення. Медитація за школою цігун Фалунь Дафа також допомогла Катерині покращити здоров’я й позбутися шкідливих звичок.

Медитація за практикою Фалуньгун

Медитуй, ввімкнувши комп’ютер

Катерина разом з іншими волонтерами почала навчати медитації онлайн півтора року тому, кілька разів на тиждень. На початку заняття вона розказує про кожну вправу, їх усього 5, а потім виконує їх і відповідає на запитання.

Такі заняття швидко стали популярними. Щоразу приходить приблизно 20 людей з різних країн, які залишають добрі відгуки. Наприклад: «У мене голова боліла — біль минув. За такою красою відчувається стародавня мудрість та піклування про тіло. Реально відчуваю ефект. Дістала величезне задоволення і користь. Дякую!», «Неперевершено. Купаємося в енергії».

Долучитися до онлайн-занять можна за посиланням:  https://www.facebook.com/faluninfoua/  .

Корисно для тіла та розуму

Розповсюдження стародавнього вчення Фалунь Дафа в суспільстві почалось у 1992 році в Китаї. Відтоді воно стрімко поширилось у багатьох країнах і зараз за Фалуньгун займаються десятки мільйонів людей у понад 110 країнах світу. Багато досліджень, проведених у  США, Євросоюзі, КНР, засвідчують велику користь Фалунь Дафа для здоров’я.

Основну книгу цієї практики «Чжуань Фалунь» перекладено більш ніж сорока мовами, зокрема українською та російською.

Переслідування в КНР

Але попри велику популярність Фалунь Дафа, з 20 липня 1999 року в Китаї прихильників цієї практики жорстоко репресує правлячий комуністичний режим. Арешти та тортури над практикувальниками почалися після того, як компартія Китаю виявила, що кількість послідовників Фалуньгун набагато перевищила кількість членів партії на той час. Відтоді невинних людей саджають до концтаборів, де їх катують. Багато практикувальників загинуло. Зараз репресії прихильників Фалунь Дафа вже засудили багато країн.

(тел. 067 384 25 27, 099 07 09 525)

Джерело: gazeta.ua/articles/health/_meditaciya-onlajn-yak-u-period-epidemiyi-zberigati-zdorovya-ta-spokij/1063433