У Мельбурні (Австралія) привертає увагу громадськості марш протесту проти 23-річного переслідування Фалуньгун компартією Китаю

9 липня 2022 року послідовники Фалуньгун у Мельбурні (Австралія) провели марш протесту проти 23-річного переслідування цієї духовної практики компартією Китаю (КПК). Практикувальники викривають злочини КПК проти людяності останні 23 роки й закликають уряд Австралії та громадськість дізнатися про переслідування й докласти спільних зусиль, щоб домогтися припинення цього переслідування.

9 липня 2022 року учні Фалуньгун пройшли маршем центром Мельбурна, щоб привернути увагу людей до переслідування цієї духовної практики в Китаї
9 липня 2022 року учні Фалуньгун пройшли маршем центром Мельбурна, щоб привернути увагу людей до переслідування цієї духовної практики в Китаї

Парад очолив духовий оркестр Тянь Го. Парад почався біля Садів Казначейства, пройшов кількома основними вулицями в центрі міста, потім китайським районом і завершився на площі Федерації.

Музика оркестру була чудовою, урочистою та надихаючою. Практикувальники тримали транспаранти, зміст яких відображав ключові моменти про Фалуньгун та переслідування в Китаї. Люди зупинялися, щоби подивитись парад та сфотографувати його на мобільні телефони. Багато перехожих брали буклети, які їм пропонували практикувальники Фалуньгун і висловлювали підтримку Фалуньгун. Деякі були зворушені до сліз мирною енергією заходу.

Парад учнів Фалуньгун у Мельбурні, Австралія, 9 липня 2022 року
Парад учнів Фалуньгун у Мельбурні, Австралія, 9 липня 2022 року

Цей парад дуже важливий для засудження переслідування

Шон Веббі
Шон Веббі

Шон Веббі зупинився, щоб подивитися на парад. Він сказав, що принципи «Істина, Доброта, Терпіння» великі, і якби кожен дотримувався цих принципів, світ став би місцем, в якому б легко жилося. Він похвалив практикувальників за їхні зусилля, спрямовані на припинення переслідування, і сказав, що вони зробили чудову роботу.

«[Цей] марш привернув увагу людей до переслідування Фалуньгун компартією Китаю, про який не пишуть у місцевих газетах. Люди не мають безпосереднього досвіду в таких трагічних справах. Тому такі заходи є важливими, вони нагадують людям про необхідність звернути на це увагу».

Шон засмучений тим, що КПК санкціонувала вирізання органів у практикувальників Фалуньгун, і захоплюється їхньою мужністю. «Вирізання органів відбувається в наші дні. Це огидно. КПК нелюдська. Але, як я вже сказав, ці факти невідомі в Австралії, тому сьогоднішній парад має вирішальне значення – він допоможе пролити світло на цю трагедію», – сказав він.

Дізнавшись, що майже 400 мільйонів китайців вийшли з КПК, Шон похвалив рух «Три виходи» (вихід із КПК, комсомольської та піонерської організацій) і сказав, що повністю підтримує його.

Мирний парад торкає до сліз

Бернадетт, учителька середньої школи на пенсії, зупинилася, щоби подивитися на парад. Вона сказала: «Це був настільки мирний парад, що я була зворушена до сліз. Парад був дуже гарний і висловлював погляди послідовників Фалуньгун дуже спокійно та гідно».

Бернадетт додала: «Масове переслідування людей у Китаї – це трагедія. Це жахливо, особливо вирізання органів у живих людей. І один із способів зупинити цей злочин – і далі розповідати людям правду. Я думаю, що парад дуже хороший, вражаючий і дієвий».

Ланберт зупинився, щоби подивитися на парад, і сказав, що був зворушений тим, як наполегливо практикувальники Фалуньгун розповсюджують інформацію про переслідування в Китаї впродовж багатьох років.

«Я співчуваю учням Фалуньгун, які зазнають таких страждань, – сказав Ланберт. – Фотографії, які викривають переслідування Фалуньгун компартією Китаю і показані під час ходи, відображають, як люди стають жертвами тортур через свої переконання. Вони по-справжньому схвилювали мене. Переслідування практикувальників Фалуньгун відбиває характер авторитарного китайського режиму. Вони бояться втратити владу».

«Істина, Доброта, Терпіння – універсальні цінності. КПК налаштована проти віри й завжди вороже ставиться до будь-яких переконань. Переслідування має припинитися. Люди мають допомогти зупинити це», – додав Ланберт.

Хороша енергія

Місцеві жителі Джоуї Вільямс та Лорен Вілсон
Місцеві жителі Джоуї Вільямс та Лорен Вілсон

Джоуї Вільямс і Лорен Вілсон уперше дізналися про Фалуньгун.

Джоуї сказав: «Нас привабили яскраві барви й гарна музика. Подивившись парад, я пошукав інформацію в Інтернеті, бо ніколи раніше не чув про [Фалуньгун]. Я щасливий спостерігати за цією подією й відчуваю приплив гарної енергії».

Лорен теж сподобався парад, і вона сказала: «Я – австралійка китайського походження у третьому поколінні. У Мельбурні проживає багато азіатів, тому цей захід дуже важливий, щоб люди дізналися про переслідування в Китаї.

Хоча маю китайське походження, я мало знаю про переслідування. Тому я думаю, що це добре й дивно, що люди доносять до нас факти у такий мирний спосіб, і це безперечно приверне більше уваги до цієї проблеми».

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа та чому КПК переслідує його?

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості у 1992 році Учителем Лі Хунчжи в місті Чанчуні (Китай). Зараз Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, яка заснованої на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я і характер.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), сприйняв популярність духовної практики, що зростала, як загрозу атеїстичній ідеології КПК і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліцейських та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Веб-сайт Minghui.org підтвердив загибель кількох тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Припускають, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше учнів Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення та тортур за свою віру.

Існують конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів в ув’язнених послідовників Фалуньгун, яких вбивають, щоб отримати їхні органи для трансплантації.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2022/7/24/1168736.html