Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Samskara

Двадцять сьомого квітня 2019 року практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Samskara, яка проходила в Києві. Послідовники Фалуньгун навчали всіх бажаючих робити паперові лотоси і креслити ієрогліфи, які є невід’ємною частиною древньої п’ятитисячолітньої китайської культури. У майстер-класах взяли участь як діти, так і дорослі.

Майстер-клас з виготовлення паперових лотосів

Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Samskara
Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Samskara
Послідовники Фалуньгун навчали всіх бажаючих робити паперові лотоси
Послідовники Фалуньгун навчали всіх бажаючих робити паперові лотоси

Олександр, астролог-хіромант: «Сьогодні я потрапив на чудовий майстер-клас зі створення лотосів удачі і добробуту, які розкривають внутрішній творчий потенціал людини під час їх створення, під час балансування їх пелюсток і потім при спогляданні теж буде проявлятися ось таке приємне сонячне відчуття творчості, створюють ось таку чарівну магічну ауру в тому приміщенні, де людина покладе їх, повісить, подарує комусь або сам теж проведе майстер-клас для кого-сь, що збільшить творчість, радість людям, творення, включить творчі енергії. І сам лотос – дуже глибокий древній мудрий символ чистоти присвяченого, так як лотос росте в мулі, в грязі (елемент землі), проходить через воду і тягнеться до сонця, повітря і не опоганюється, не забруднюється.

Це символ присвячених між усіма народами. Так що дуже чудова практика, рекомендую всім створювати маленькі, середні, великі лотоси. Можливо, тут ще якісь майстри варіанти крім лотосів можуть запропонувати щось робити. Але ось з лотосами дуже сподобалося. Поки я зробив один, але є бажання ще робити. Подивимося як за часом, тому що, схоже, є цікава бесіда-лекція ще. Напевно сьогодні на одному зупинюся, навчився поки на рівні підмайстри робити, але вже якось показати, навчити можливо теж можу».

Олександр, астролог-хіромант: «Сьогодні я потрапив на чудовий майстер-клас зі створення лотосів удачі і добробуту
Олександр, астролог-хіромант: «Сьогодні я потрапив на чудовий майстер-клас зі створення лотосів удачі і добробуту…»

Олена, викладач хіромантії, астрології, тлумачення сновидінь Київської академії нетрадиційної медицини: «Сьогодні я зробила лотос. Один тільки. Дуже така умиротворена робота, спокійні емоції, дуже заспокоює. Я взагалі вважаю, що хороша техніка для заспокоєння нервової системи, на мій погляд. Для мене лотос – це символ чистоти, символ глибокого стародавнього знання. І найголовніше для мене лотос – це символ богині Лакшмі, богині удачі, благополуччя».

Олена, викладач хіромантії, астрології, тлумачення сновидінь Київської академії нетрадиційної медицини: "Для мене лотос - це символ чистоти, символ глибокого стародавнього знання. "
Олена, викладач хіромантії, астрології, тлумачення сновидінь Київської академії нетрадиційної медицини: «Для мене лотос – це символ чистоти, символ глибокого стародавнього знання…»

Майстер-клас з креслення ієрогліфів

Христина (8 років) і Катерина (9 років): «Сьогодні ми дізналися, що колись ієрогліфи писалися по-одному, і були більше схожі на малюнки, а тепер пишуться по-іншому, як знаки. Раніше сонце позначалося кружечком і лінією, а тепер — квадратом і лінією. І так багато ієрогліфів змінили свій зовнішній вигляд. Як ми пишемо каліграфічно, гарно, у них так паличка, паличка, чиркнули. Незвично». Христина: «У мене з’явилася емоція, коли ми писали ось це [ієрогліф „терпіння“ — прим. ред.]. Тому що мені сказали, що це ось ніж [верхній елемент ієрогліфа „терпіння“ — прим. ред.], а оце серце [нижній елемент ієрогліфа „терпіння“ — прим. ред.]».

Послідовники Фалуньгун навчали всіх бажаючих креслити ієрогліфи
Послідовники Фалуньгун навчали всіх бажаючих креслити ієрогліфи
Катерина (9 років) і Христина (8 років): «Сьогодні ми дізналися, що колись ієрогліфи писалися по-одному, а тепер пишуться по-іншому
Катерина (9 років) і Христина (8 років): «Сьогодні ми дізналися, що колись ієрогліфи писалися по-одному, а тепер пишуться по-іншому…»

Верес Євген (ведучий майстер-класу): «Сьогодні діти дізналися, про китайські ієрогліфи „Істина-Доброта-Терпіння“, та деякі інші. Китайські ієрогліфи мають глибину, містять мудрість. Наприклад, ієрогліф „терпіння“ складається с двох графем, або елементів, верхній елемент — „ніж“, а точніше „лезо ножа“, а нижній — „серце“, що також може позначати „душу“.

У нас є приказка „як ножем по серцю“, що як відомо означає, що хтось або близька людина, зробила (морально) боляче.

За китайською традиційною культурою, якщо тобі зробили боляче, так що з серце зачепило, ніби лезо. Але при цьому твоя душа не втратила спокій, аж до того що і серце стабілізувалося, то тільки це могло вважатися справжнім терпінням».

4 thoughts on “Практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці Samskara

 • 02.05.2019 at 13:45
  Permalink

  Це дуже цікаво!

 • 02.05.2019 at 16:06
  Permalink

  Просвітницька робота таких волонтерів принесе багато добра людям, адже лише добра душа може жити вічно.

 • 02.05.2019 at 20:24
  Permalink

  Цікава стаття. Пам’ятаю коли вперше зробила лотос самостійно – дуже приємні відчуття, ніби ти став чистішим та кращим.

 • 06.05.2019 at 09:53
  Permalink

  Дуже добре що є такі заходи, де можна зануритися в гармонію душі та поспілкуватися з добрими людьми. Удачі Вам!

Comments are closed.